از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Pocket Dinosaur GO
Pocket Dinosaur GO

دانلود بازی Pocket Dinosaur GO 1

  
توسط: Pocket Catch Games
5853
رده سنی: همه سنین

یک بازی توسعه برای کودکان در واقعیت افزوده، با اطلاعات شناختی درباره موجودات ماقبل تاریخ سیاره ما. بازی دانشنامه داینو موبایل.

در بازی دانشنامه جیبی دایناسور GO شما می توانید مانند شکارچی واقعی در دایناسورها شکارچی احساس کنید. پیگیری دینو با رادار داخلی ساخته شده و مسیر را دنبال کنید. همه دینو پنهان در شهرت پیدا کنید

شما باید با کمک یک رادار و یک دوربین گوشی هوشمند در دنیای واقعی به دنبال حیوانات پرافتخار و مخوف و گوشتخواری پیش از تاریخ باشید. حرکت در خیابان های شهر، پارک ها و مربع ها، حتی در داخل ساختمان ها و با کمک رادار، دایناسورهای پنهان را پیدا کنید. شما می توانید یک شکارچی مانند یک tyrannosaurus یا pterodactyl را در خانه ملاقات کنید! یا دیپلودوک یا ساییموسوروس بزرگ در نزدیکی ورودی را بگیرد! شما همچنین می توانید iguanodon، plesiosaur و بسیاری دیگر را ملاقات کنید. به محض این که خزنده بزرگ را ردیابی می کنید، به جای آن یک توپ قرمز را به آن بچرخانید، به طوری که به گوشی شما می رسد. جمع آوری تمام مارمولک های ماقبل تاریخ در مجموعه شما!

جیبی دایناسور GO با استفاده از فن آوری واقعیت افزوده و نیاز به حرکت در اطراف برای پیدا کردن دایناسورها. مراقب باشید در نزدیکی جاده، به یاد داشته باشید ایمنی!تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 16, 2017

نسخه فعلی :

1

توسعه دهنده :

Pocket Catch Games

حجم فایل :

18.25 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

ar.games.loginov@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد