از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Increase Sperm Volume
Increase Sperm Volume

دانلود Increase Sperm Volume 1.0

  
توسط: iscoandoapp
16
رده سنی: همه سنین

دلایل متعددی برای افزایش حجم اسپرم وجود دارد و همینطور راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. این برنامه به شما برخی نکات در مورد چگونگی افزایش حجم اسپرم خود را از طریق تغییر رژیم غذایی و شیوه زندگی به شما ارائه می دهد.

به منظور باردار شدن، انسان باید حداقل 40 میلیون اسپرم در هر انسداد داشته باشد. کاهش موقت در تولید به علل مختلفی مانند دوچرخه سواری سنگین، قرار گرفتن در معرض گرمای شدید، کمرنگ شدن ناخن، بی خوابی، فشار عملکرد و استرس عاطفی مرتبط است. همه اینها باعث کمبود اسپرم در مردان می شود. با این حال، بیماران مبتلا به این کم شمار موقت می توانند برخی از تغییرات شیوه زندگی مفید را برای افزایش شمارش آنها امتحان کنند. بیش از 40 درصد از زوجین که قادر به داشتن فرزند نیستند، نمی توانند این کار را با مشکلی در رابطه با این مرد انجام دهند. شمارش اسپرم باید باروری شما را ارزیابی کند.


بهبود باروری زنانه

اسپرم سالم همیشه داده نشده است. درک اینکه چگونه عوامل سبک زندگی بر شما تاثیر می گذارند و چه کاری می توانید برای بهبود باروری خود انجام دهید.

در حالی که ناباروری همیشه قابل درمان نیست، گاهی اوقات می توان با رژیم غذایی سالم، مکمل ها و سایر استراتژی های شیوه زندگی پیشرفت کرد.

این برنامه برخی از عوامل اصلی شیوه زندگی، غذاها، مواد مغذی و مکمل را برای افزایش تعداد اسپرم و افزایش باروری در مردان را پوشش می دهد

باردار شدن همیشه به همان اندازه ساده نیست که فکر می کنیم باید باشد. یک مشکل رایج تعداد کم اسپرم است، اما خبر خوب این است که غذاهایی وجود دارد که فقط فوق العاده خوشمزه نیست، اما فوق العاده خوب برای اسپرم است. بهترین قسمت؟ بعضی از این غذاها نیز فست فود هستند ... بنابراین اگر بخواهید لحظات خاص خود را با شریک زندگی تان بخورید، شامل این غذاهای مورد علاقه در منوی خود می شوید.

هنگامی که زوج ها سعی می کنند درک کنند، اغلب تمرکز روی زن و سلامت اوست. با این حال، با توجه به شورای حاملگی آمریکا، ناباروری مردانه شامل حدود نیمی از موارد ناباروری است، بیشتر آنها مربوط به تعداد کم اسپرم است. قبل از قاعدگی، مردان باید از رژیم غذایی متعادل، ورزش و از مصرف سیگار و نوشیدن جلوگیری کنند.

اگر نظر یا پیشنهاد دارید، لطفا آنها را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم این برنامه را بهبود ببخشیم.

✰✰✰ ما را با امتیاز ما 5 ★★★★★ ✰✰✰
✰✰✰ لطفا با ما تماس بگیرید برای اولین بار اگر شما هر گونه سوال! ✰✰✰تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 1, 2017

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

iscoandoapp

حجم فایل :

2.96 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

spprtdv@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد