از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards
Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards

دانلود Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards 4.9

  
دسته: آموزش
توسط: Quizlet Inc.
252883
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Quizlet ساده ترین راه برای تمرین و استاد آنچه که شما در حال یادگیری است. فلش کارت های خود را ایجاد کنید و مجموعه های تحصیلی را انتخاب کنید یا از میلیون ها نفر که توسط دانش آموزان دیگر ایجاد می کنید را انتخاب کنید - برای شما مناسب است. بیش از 30 میلیون دانش آموز هر ماه با Quizlet مطالعه می کنند زیرا این برنامه آموزشی و برنامه فلش کارت است که زبان ها، تاریخ، vocab و علوم را ساده و موثر می کند. و این رایگان است!

با Quizlet شما می توانید:
- روز آزمون روز را با یادگیری آماده کنید
- حافظه خود را به تست با نوشتن قرار دهید
- مسابقه با زمان در یک مسابقه
- به اشتراک گذاشتن مرتبا با همکلاسی ها (اگر شما یک دانش آموز) و یا دانش آموزان خود (اگر شما یک معلم)
- به مطالب خود که در 18 زبان به درستی تلفظ می شود گوش دهید
- آموزش خود را با تصاویر سفارشی و صوتی افزایش دهید

این که آیا شما آمادگی آزمون استاندارد را برای امتحانات بزرگ مانند SAT یا ACT انجام می دهید، و یا در میان دوره های آینده یا آزمون در مدرسه یا یادگیری مفاهیم جدید، برنامه یادگیری Quizlet می تواند به شما کمک کند با اطمینان یاد بگیرند. از برنامه یادگیری Quizlet برای هر موضوع استفاده کنید، از جمله واژگان، زیست شناسی، شیمی، مطالعات اجتماعی، AP، GRE و بیشتر. یادگیری زبان خارجی به طور موثر تر با روش های مطالعه که به شما اجازه یادگیری لغات، یادگیری تلفظ و تست خود را در بیش از 18 زبان خارجی، از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و چینی است.

ارتقا به Quizlet برو به باز کردن مطالعه بدون آگهی، تم شب و دسترسی آفلاین و یا دریافت Quizlet پلاس برای همه و آن آپلود تصویر، تعداد نامحدود کلاس و حتی ویژگی های حق بیمه در وب سایت Quizlet. Quizlet Plus به صورت رایگان برای 7 روز در دسترس است، بنابراین قبل از اینکه بخواهید مطمئن شوید که به شما کمک می کند تا آزمون تان را تحویل بگیرید، مشق شب خود را به پایان برسانید، از طریق یک مشکل راه اندازی شده یا واژگان جدید یاد بگیرید، آسان است.

ما عاشق بازخورد هستیم! لطفا در quizletapp@quizlet.com به ما ایمیل بزنید یا ما را در Twitter یا Instagram @ Quizlet پیدا کنید.

اگر از برنامه لذت بردید، لطفا یک بررسی را ترک کنید. این خیلی معنی دارد!

* چاپ عالی:
کوئست پلاس و کوئیزه برو اشتراک به کارت اعتباری شما از طریق حساب Google Play شما پرداخت می شود. اشتراک شما به طور خودکار تمدید خواهد شد مگر اینکه حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی لغو شود. لغو اشتراک پس از سال فعلی فعال خواهد شد. شما می توانید اشتراک خود را در فروشگاه Google Play مدیریت کنید.


تغییرات :

ما برخی مسائل عملکرد را ثابت کرده ایم، بنابراین مطالعه باید حتی صاف باشد.

بازخورد دارید؟ به ما در quizletapp@quizlet.com ایمیل بزنید، ما را درquizlet صدای جیر جیر بفرستید و یا Instagramquizlet را بررسی کنید!
عشق چیست؟ چرا ما یک بررسی را ترک نکنیم! :-)تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 8, 2019

نسخه فعلی :

4.9

توسعه دهنده :

Quizlet Inc.

حجم فایل :

17.37 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

androidsupport@quizlet.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد