از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards
Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards

دانلود Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards 3.23.3

  
دسته: آموزش
توسط: Quizlet Inc.
4.6172847747803 212095
212095
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

Quizlet ساده ترین راه برای تمرین و استاد آنچه که شما در حال یادگیری است. فلش کارت های خود را ایجاد کنید و مجموعه های تحصیلی را انتخاب کنید یا از میلیون ها نفر که توسط دانش آموزان دیگر ایجاد می کنید را انتخاب کنید - برای شما مناسب است. بیش از 30 میلیون دانش آموز هر ماه با Quizlet مطالعه می کنند زیرا این برنامه آموزشی و برنامه فلش کارت است که زبان ها، تاریخ، vocab و علوم را ساده و موثر می کند. و این رایگان است!

NEW! آنچه را که شما در حال یادگیری در یک روش کاملا جدید با نمودار در Quizlet ببینید! نمودارها، نقشه ها، تصاویر و ارقام را با یادگیری و بازی مطالعه کنید. کاوش نمودارها در Quizlet و پیدا کردن یک مناسب برای شما.

در Quizlet شما می توانید:
- آماده شدن آزمون روز با Learn
- حافظه خود را به تست با نوشتن
- مسابقه با ساعت در یک بازی از مسابقه
- به اشتراک گذاشتن مرتبا با همکلاسی ها (اگر شما یک دانش آموز) و یا دانش آموزان خود (اگر شما یک معلم)
- گوش دادن به مطالب خود را به درستی تلفظ شده در 18 زبان
- افزایش تحصیلات خود را با تصاویر سفارشی و صوتی

این که آیا شما آمادگی آزمون استاندارد را برای آزمونهای بزرگ مانند SAT یا ACT انجام می دهید، در یک دوره متوسطه یا تست آینده در مدرسه مطالعه می کنید و یا یادگیری مفاهیم جدید، برنامه یادگیری Quizlet می تواند به شما کمک کند با اعتماد به نفس یاد بگیرند. از برنامه یادگیری Quizlet برای هر موضوع استفاده کنید، از جمله واژگان، زیست شناسی، شیمی، مطالعات اجتماعی، AP، GRE و بیشتر. یادگیری زبان های خارجی به طور موثر با روش های مطالعه که به شما اجازه می دهد یادداشت واژگان، یادگیری تلفظ و تست خود را در بیش از 18 زبان خارجی، از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و چینی.

ارتقا به Quizlet پلاس، بنابراین شما می توانید آپلود تصاویر خود را، کمک سریع تر از تیم Quizlet، مطالعه بدون تبلیغات و بیشتر. یا، تحصیلات بدون تبلیغات را با Quizlet Go باز کنید. *

ما عاشق بازخورد هستیم! لطفا در quizletapp@quizlet.com به ما ایمیل بزنید یا ما را در توییتر یا Instagram @ quizlet پیدا کنید.

اگر از برنامه لذت بردید، لطفا یک بررسی را ترک کنید.

* Fine Print:
Quizlet Plus و Quizlet Go به حساب کارت اعتباری شما از طریق حساب Google Play شما پرداخت می شود. اشتراک شما به طور خودکار تمدید خواهد شد مگر اینکه حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی لغو شود. لغو اشتراک پس از سال فعلی فعال خواهد شد. شما می توانید اشتراک خود را در فروشگاه Google Play مدیریت کنید.


تغییرات :

ما برخی مسائل عملکرد را ثابت کرده ایم، بنابراین مطالعه باید حتی صاف باشد.

بازخورد؟ به ما در androidsupport@quizlet.com ایمیل بزنید و یا ما را درquizlet توییت @ Love Quizlet؟ یک بررسی را ترک کنید :)تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 31, 2018

نسخه فعلی :

3.23.3

توسعه دهنده :

Quizlet Inc.

حجم فایل :

24.15 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

androidsupport@quizlet.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد