از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Malwarebytes Security: Virus Cleaner, Anti-Malware
Malwarebytes Security: Virus Cleaner, Anti-Malware

دانلود Malwarebytes Security: Virus Cleaner, Anti-Malware 3.5.1.2

  
توسط: Malwarebytes
171972
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Malwarebytes Security: Cleaner Virus، Anti-Malware.

کلاهبرداریها را از بین ببرید برنامه قدرتمند ما برای ویروس ها و تروجان ها، و تهاجمی، ransomware، PUP ها و کلاهبرداری های فیشینگ را شناسایی می کند. Malwarebytes for Android همچنین مسدود کردن تماس های ناخواسته (نسخه Chromebook نمی کند).

Malwarebytes برای آندروید یا Malwarebytes برای دانلود رایگان Chromebook همراه با محاکمه 30 روزه نسخه Premium است. هنگامی که آزمایش 30 روزه پایان می یابد، Malwarebytes تنها تشخیص و پاک، اما جلوگیری از، عفونت. این بدون تبلیغات است، برای همیشه.

توجه: Malwarebytes برای Chromebook یک برنامه Android است که به طور خاص برای حفاظت از Chromebook شما طراحی شده است. Google Play به طور خودکار تشخیص میدهد اگر شما این صفحه را در یک دستگاه Android یا یک Chromebook مشاهده میکنید و محصول Malwarebytes مناسب را نصب کنید. چند ویژگی ذکر شده در زیر وجود دارد که فقط برای تلفن های موجود است.
آیا می خواهید به وب سایت امن تر و سریعتر بگردید؟ توصیه میکنیم افزودنی فرمت کروم رایگان خود را برای بارگیری صفحه سریعتر و حفاظت در برابر سایتهای خطرناک مانند فیشینگ و کلاهبرداریهای پشتیبانی فنی اضافه کنید. دانلود رایگان در فروشگاه وب Chrome

فواید
حق بیمه (1.49 دلار در هر ماه، یا 11.99 دلار در سال)

• قبل از اینکه دستگاه شما قفل شود، ransomware را شناسایی می کند
محافظت در زمان واقعی دستگاه خود را از عفونت محافظت می کند. با افزایش تهدیدهای نرم افزارهای مخرب همراه، فناوری های پیشرفته با پیشگامان خطرناک مانند ransomware مقابله می کنند تا بتوانند به یک مشکل تبدیل شوند.
• بلوک تماس از معروف و مظنون scammers
حفاظت از تماس تشخیص می دهد هنگامی که یک تماس از یک مامور شناخته شده یا مشکوک است، سپس آن تماس را مسدود می کند یا هشدار می دهد که ممکن است آن را جعلی باشد. (در حال حاضر محدود به تماس های مبتنی بر ایالات متحده) فقط برای تلفن های موجود است
• تجربه مرور امن تر
هنگام استفاده از مرورگر کروم، URL های فیشینگ را اسکن می کند و هر زمانی که تشخیص داده می شود به شما هشدار می دهد تا اطمینان حاصل کنید که تجربه ایمن در مرور وب را داشته باشید. فقط برای گوشی ها و تبلت ها موجود است
• شناسایی لینک های مخرب
پیام های متنی SMS را به پیام های بد به شما هشدار می دهد تا از سرقت هویت و سایر کلاهبرداری ها محافظت نماید. فقط برای تلفن های موجود است

رایگان (نسخه حق بیمه همچنین شامل این مزایا)
• انجام ممیزی حریم خصوصی برای همه برنامه ها
امتیازات دسترسی هر برنامه بر روی دستگاه Android خود را شناسایی می کند تا شما دقیقا بدانید که چه اطلاعاتی را به اشتراک می گذارید. زبانه هایی را که برنامه ها می توانند مکان خود را ردیابی کنند، تماس های خود را نظارت کنند یا هزینه های پنهان شما را بیشتر هزینه کنند.
• ابزارهای تبلیغاتی و بدافزار را پیدا و حذف می کند
تمام فایل ها و برنامه ها را به سرعت و به طور موثر برای نرم افزارهای مخرب یا برنامه های ناخواسته مانند قفل صفحه نمایش یا ابزارهای تبلیغاتی جستجو می کند، دستگاه اندرویدی خود را از ویروس ها آزاد می کند.


تغییرات :

رفع اشکال و بهبود ثباتتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 20, 2018

نسخه فعلی :

3.5.1.2

توسعه دهنده :

Malwarebytes

حجم فایل :

44.01 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support-android@malwarebytes.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد