از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Car Racing Stunt Challenge
Car Racing Stunt Challenge

دانلود بازی Car Racing Stunt Challenge 1.0

  
توسط: Gigilapps
66
رده سنی: همه سنین

مسابقات اتومبیل رانی بازی چلنج شیرجه در اینجا است. این یک ایده جدید است که در دنیای بازی اندروید معرفی شده است. در این بازی نژاد شیرین کاری خودرو غیرمجاز 5 ماشین های شیرین کاری مختلف برای شما درایو و پرتوی stunts در هوا وجود دارد. این شامل مسابقه ماشین شیرین کاری در تراک های ساده غیر ممکن در هوا و چالش های شیرین کاری ماشین مسابقه فوق العاده است. مسابقه جیپ خفاش بزرگراه خود را، پرواز در هوا و خلبان شیرین کاری پرادو جیپ در بازی شیرین کاری تبدیل شده است. در راه انواع مختلفی از مانع وجود دارد، شما باید از موانع ضربه زدن و انجام حرکات ماشین در مسیرهای غیر واقعی استفاده کنید. در هر سطح آینده، احمقانه ترین و سرگرم کننده ترین مسابقه ماشین مورد نیاز است و شما مهارت های رانندگی مسابقه را برای تکمیل چالش های شیرین کاری در این بازی شیرین کاری مسابقات اتومبیل رانی شدید. آیا شما از بازی مسابقات اتومبیل رانی خسته شده اید؟ این یک شانس عالی برای شما است که اتومبیلهای دیوانه را در هوا به صورت رایگان در مسیرهای غیرمجاز واقعی و انجام غیرقابل انعکاس مسیر در این بازی ماشین شیرین کاری مانور کنید. این یک بازی ماشین خسته کننده مانند دیگران نیست بازی های شیرین کاری اتومبیل بسیاری از آهنگ های غیر واقعی و بسیاری از چالش های شیرین کاری است. این بسیار جالب با هیجان های وحشتناک و چالش های خارق العاده ماشین مسابقه ای است. در حال حاضر موتور را ببندید، جیپ را بر روی مسیرهای غیرمجاز رانندگی کنید و مانع واقعی شوید. مسابقه اتومبیل رانی در جاده آسفالت غیر ممکن است بسیار جالب و سرگرم کننده واقعی از چالش های شیرین کاری برای انجام سنگ قبر مسیر غیر ممکن است. ماموریت شما در این بازی چالش برانگیز ماشین مسابقه اتومبیلرانی مسابقه ای است که ماشین جیپ را با سرعت بالا ببرید و از طریق عبور از موانع و موانع در بازی های شیرین کاری ماشین زمان به نقطه پایان برسید.

شما باید رانندگی ماشین جیپ دقت اجتناب از موانع در راه، رسیدن به مقصد با ساخت عجایب دیوانه و ماشین سر و صدا در راه است. کنترل ماشین خود را با کنترل ماشین های صاف و واقع گرایانه در بازی ماشین های شیرین کاری. اگر می خواهید به راننده شیرین کاری پرادو جیپ تبدیل شوید، این بازی برای شما مناسب خواهد بود. این بازی برای هر دو نوع مبتدیان و رانندگان متخصص طراحی شده است. اگر شما مبتدیان هستید و می خواهید به رانندگی کت و شلوار دیوانه جیپ یاد بگیرید، شما مجبورید این بازی را دوباره و دوباره بازی کنید تا بتوانید متخصص شوید و قادر به انجام حرکات ماشین در مسیرهای غیر واقعی باشید. با انجام تمرین شما می توانید راننده حرفه ای شیرین کاری کنید و همچنین قادر به پریدن جیپ در زندگی واقعی خواهد بود. اگر شما متقلب ماشین پرادو هستید، پس شما می توانید مهارت های رالی خود را با بازی این بازی را بهبود بخشد و همچنین می توانید سطح خود را از مسابقات ماشین سواری کارشناسی ارشد متخصص را با بازی این بازی در آهنگ های مسابقه غیر ممکن است. این بازی را به بالاترین نمره و به دوستان خود چالش.

بازی این بازی بسیار ساده و آسان است. همه افراد سالم می توانند این بازی را به راحتی انجام دهند. فقط این بازی را در دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید و شروع به انجام حرکات ماشین در آهنگ های غیرممکن کنید. شما بسیاری از بازی های دیگر ماشین جیپ خفاش بازی را بازی کرده اید، اما این بهترین در میان همه شما فقط آن را دوست دارم. ویژگی های فوق العاده آن را منحصر به فرد از دیگر مسابقات اتومبیل رانی ماشین جیپ ماشین بزرگراه است.

مسابقه اتومبیل رانی چالش ویژگی ها:

 5 اتومبیل های لوکس 4x4 Prado
 ساخت فانتزی واقعی در فضا
 15 سطح مختلف چالش انگیز هیجان برای تکمیل
 منحصر به فرد محیط HD و 3D واقع بینانه
 کنترل خودروهای پرادو صاف و واقع بینانه
 بازی ساده و آسان برای همه بازیگران فنی و غیر فنی
 کاملا رایگان برای بازی این بازی و لذت بردن از ویژگی های لوکس آن است
 جاده های پیچ و تاب و انحصاری در هوا
 مسابقه ای شدید در مسابقات غیرممکن

نصب غیرقانونی Car Racing Stunt Challenge بازی و لذت بردن از آن را به صورت رایگان. پس از بازی کردن این بازی، بازخورد مثبت و موثر خود را ارسال کنید ...


تغییرات :

نسخه جدیدتعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 8, 2017

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Gigilapps

حجم فایل :

29.03 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

gigilapps1@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد