از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Water Tricky Bike Stunt : Slide Rush
Water Tricky Bike Stunt : Slide Rush

دانلود بازی Water Tricky Bike Stunt : Slide Rush 1.1

  
توسط: Game Loop Studio
576
رده سنی: همه سنین

آماده شدن برای برخی از اقدامات عجله در آب پرش افراطی در شبیه ساز پارک راننده آب های پرماجرا در جهان آماده باشید. زنده ماندن تا زمانی که شما می توانید برای انجام stunts دیوانه در waterslides و خوردن همه چیز را در مسیر خود را. لذت بردن و گزاف گویی از طریق rollercoaster سبک corkscrews waterlides، حلقه دوچرخه سواری دوچرخه سواری و خیلی بیشتر. آیا شما مهارت هایی را برای لذت بردن از تجربه کشویی آب در پارک مسابقات دریایی سافاری دارید؟ اگر نه، تمام بازی های دوچرخه سواری آب، بازی های دوچرخه خاک، بازی های کشویی آب و بازی های خطرناک مسابقه دوچرخه سواری را فراموش نکنید و به مسابقه دوچرخه سواری آب نهایی در موتور شبیه سازی دریایی آب ملحق شوید.


بازی بازی سطح دوچرخه آب:


عجله در اسلاید آب رفتن به مشت راندگی بالا و دوچرخه سواری در آب چالش رایگان 3D. لذت بردن از آبشار آزاد سقوط آزاد و آب زینگ زاگ لغزش بر روی آب در محیط واقعی پارک محیط زیست 3D، که یک اسلاید بازی 3D واقعی است. سطح دوچرخه سواری کنترل آب و هوای بازی را کنترل می کند و به راحتی به کاربران در حین مسابقه دوچرخه سواری کمک می کند.

چگونه می توان مسابقه دوچرخه سواری را در اسلاید آب انجام داد؟


آیا شما عاشق مسابقه دوچرخه سواری در دریا هستید؟ اگر بله، در دوچرخه های ساحلی و دوچرخه های دوچرخه سواری برای مسابقه دوچرخه سواری در دوچرخه سواری، هیجان را در طول بازی های دوچرخه خاکی 2018 تجربه کنید. لذت بردن از یک چلپ چلوپ آب شل با چالش نژاد دوچرخه سواری و با جعبه ای که در محوطه قرار دارد راه را در حالی که waterslide سر و صدا عجله و جمع آوری همه چیز را به نمره و پاداش برای به دست آوردن پول. چرخش و شیب دستگاه خود را در حالی که waterslide از سوار آب در مسابقه دوچرخه مسابقه دوچرخه های آب با ساختن حلقه ها و صدای جیر جیر در سراسر چالش آب آزاد است. جمع آوری سکه های بیشتر استفاده از تقویت کننده های سرعت و دیگر شگفتی های شگفت انگیز از سطح دوچرخه آب در حالی که چالش نژاد دوچرخه 3D. مطمئن شوید که اجتناب از اجسام خطرناک و مانع در راه خود را که باعث می شود سطح شکست خورده در حالی که مسابقه های دریایی از آسمان دوچرخه مسابقه 3d


آب پرتقال:


آبجو Real Water Adventure 2018 یک بازی سه بعدی رایگان آب لغزنده با هیجان و هیجان کامل از سوار آب است. احساس خود را از طریق هیجان از آبیاری در بازی های کشویی آب تازه خود را تازه کردن. لذت بردن از اثرات آبشش پر از آب واقعی به عنوان شما آب لغزش به سمت استخر آب در حالی که آزاد سقوط آب سوار هیجان. مسابقه چالش نژاد دوچرخه سواری بهترین بازی و بازی دوچرخه سواری بالا 3D بازی دوران مدرن است.


گرافیک HD:


شما بازی های بسیاری از بازی های آب قایقرانی را انجام داده اید، اما یک بازی دوچرخه سواری دیگر در سال 2018 وجود دارد که دوچرخه سواری دوچرخه سواری در سال 2018 با داشتن گرافیک HD دارد. بهترین سطوح دوچرخه آبی دارای تعداد زیادی سرگرم کننده برای همه دوستداران مسابقات آب در مسابقات دوچرخه سواری است. بازی سطح دوچرخه ای دوچرخه سواری بدون نیاز به کنترل یا سنسور اضافی برای انجام مسابقه دوچرخه سواری در آسمان است. همه شما باید یک دستگاه اندیشه برای بازی کردن چالش نژاد دوچرخه سواری و شروع به اسکله سواری سرعت در بازی waterslide است.


ویژگی های مسابقه دوچرخه آب:

- گرافیک HD و محیط 3D از شیرجه رفتن آب
- صدای سنگین دوچرخه سواری که او مسابقه می دهد
- نمای 3D دوربین از سطح دوچرخه آب
- آسان برای بازی مسابقه دریایی از 3D دوچرخه آب
- مقدار زیادی از چالش آب آزاد است
- بسیاری از چالش نژاد دوچرخه سواری


تغییرات :

بهبود گیم پلی
اشکالات جزئی حل شده استتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 16, 2018

نسخه فعلی :

1.1

توسعه دهنده :

Game Loop Studio

حجم فایل :

40.71 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

gameloop.studio9@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد