از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Деловая беседа по телефону
Деловая беседа по телефону

دانلود Деловая беседа по телефону 102.0

  
توسط: RomanT. Apps
63
رده سنی: همه سنین

اعتقاد بر این است که ساده ترین چیز در ارتباطات تجاری یک مکالمه تلفنی است. در حقیقت، این بسیار دور از مورد است. تماس تلفنی نیز باید با الزامات کوتاه مدت مطابقت داشته باشد، مانند مکاتبات تجاری و ارسال فکس.
برقراری ارتباط با تلفن، بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های حرفه ای بسیاری است. از توانایی به شایستگی در گفت و گو تعامل با یک مخاطب نامرئی، و قدر و منزلت این شرکت تا حد زیادی بستگی به جایی که کار می کنند، و خود - کسب و کار و مالی - رفاه.
مکالمه تجاری در تلفن - سریعترین ارتباط کسب و کار، نیاز به مهارت خاص. مکالمه تلفنی در مقایسه با نامه دارای یک مزیت مهم است: مبادله پیوسته دو طرفه بدون توجه به فاصله، فراهم می کند.
برآورد شده است که هر مکالمه بر روی گوشی به طور متوسط ​​3 تا 5 دقیقه طول می کشد. بنابراین، در کل، یک روز برای برقراری تماس تلفنی، به عنوان مثال، سر، حدود 2-2.5 ساعت طول می کشد.
در این راستا، نه تنها توانایی انجام یک گفتگوی کوتاه، بلکه همچنین فورا بازسازی و واکنش به تغییر ناگهانی وضعیت است. اغلب، یک مکالمه تلفنی اولین گام برای رسیدن به یک قرارداد تجاری می شود.
پایه ای برای موفقیت در یک مکالمه تلفنی کسب و کار، صلاحیت، کاردستی و خیرخواهی است. مهم است که مکالمه تلفنی رسمی در یک لحظه آرام و مودب انجام شود و احساسات مثبت را در مخاطب ایجاد کند. یکی دیگر از فیلسوف انگلیسی قرن XVII. بیکن یادآور شد که "برای گفتگو در یک لحن خیرخواهانه مهمتر از قرار دادن کلمات در جهت درست است."
بنابراین، انجام مذاکرات تجاری بر روی تلفن دارای مشخصه های خاص خود است و بنابراین ارتباط موضوع موضوع تردید نیست.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 24, 2017

نسخه فعلی :

102.0

توسعه دهنده :

RomanT. Apps

حجم فایل :

2.54 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

developer@capps.pl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد