از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Деловая беседа по телефону
Деловая беседа по телефону

دانلود Деловая беседа по телефону 126.0

  
توسط: RomanT. Apps
69
رده سنی: 3 سال و بالاتر

اعتقاد بر این است که ساده ترین چیز در ارتباطات تجاری یک مکالمه تلفنی است. در حقیقت، این بسیار دور از مورد است. تماس تلفنی نیز باید با الزامات خلاقیت مانند مکاتبات تجاری و ارسال فکس مطابقت داشته باشد.
ارتباط تلفنی بخش مهمی از فعالیت های حرفه ای بسیاری از مردم است. از توانایی برخورد صحیح با یک مخاطب نامرئی برخوردار است، به طور عمده بر اعتبار شرکتی که در آن کار می کنند، و خودشان - کسب و کار و مواد - رفاه بستگی دارد.
مکالمه تجاری در تلفن - سریعترین ارتباط کسب و کار، نیاز به مهارت های ویژه. یک مکالمه تلفنی دارای یک مزیت مهم در برابر یک نامه است: آن را فراهم می کند پیوسته دو طرفه تبادل اطلاعات بدون در نظر گرفتن فاصله.
برآورد شده است که هر مکالمه بر روی گوشی به طور متوسط ​​3 تا 5 دقیقه طول می کشد. در نتیجه، در کل حدود 2-2.5 ساعت در یک مکالمه تلفنی در روز صرف می شود، به عنوان مثال، از یک مدیر.
در این راستا نه تنها توانایی گفتگو کوتاه است بلکه نیاز به بازسازی لحظه ای در پاسخ به تغییر ناگهانی در وضعیت است. اغلب، یک مکالمه تلفنی اولین گام در جهت به نتیجه رسیدن قرارداد تجاری می شود.
اساس مکالمه تلفنی کسب و کار موفقیت آمیز، توانایی و حسن نیت است. مهم است که مکالمه رسمی تلفنی با آرامش و مودبانه انجام شود و احساسات مثبت را در بین مخاطب ایجاد کند. یکی دیگر از فیلسوف انگلیسی XVII. بیکن یادآور شد که "در لحن خیرخواهانه سخن گفتن مهم تر از قرار دادن کلمات در جهت درست است."
بنابراین، انجام مذاکرات تجاری بر روی تلفن دارای خصوصیات خاصی است و بنابراین ارتباط موضوع موضوع فراتر از شک و تردید است.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 8, 2019

نسخه فعلی :

126.0

توسعه دهنده :

RomanT. Apps

حجم فایل :

3.95 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@tsisyk.eu


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد