از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

AVG VPN – Unlimited, Secure VPN & Proxy
AVG VPN – Unlimited, Secure VPN & Proxy

دانلود AVG VPN – Unlimited, Secure VPN & Proxy 1.4.1884

  
توسط: AVG Mobile
6134
رده سنی: 3 سال و بالاتر

AVG Secure VPN و پروکسی برای آندروید به شما کمک می کند تا از امنیت و محافظت از هویت و اطلاعات خود در هنگام اتصال به اینترنت محافظت کنید. تا زمانی که AVG Secure VPN فعال است، هر داده ای که ارسال می کنید یا دریافت می شود محافظت می شود. حتی در Wi-Fi عمومی.

اتصال به یک مکان بهینه از طریق پروکسی VPN برای گشت و گذار در اینترنت سریع و قابل اعتماد.

VPN امن AVG را به صورت خصوصی و ناشناس مشاهده کنید.

مکان خود را برای باز کردن برنامه ها، محتوا و وبسایتهایی که محدود به جغرافیایی هستند باز کنید.

تونل VPN خصوصی رمزگذاری ما مانع از هکرها و دزدان از سرقت اطلاعات شما از طریق نقاط دسترسی عمومی / باز است.

VPN روشن / خاموش ویجت داشبورد - یک ویجت ساده با یک کلیک برای روشن کردن اتصال امن خود. بهترین برای حفاظت از امنیت سریع سایت.

دسترسی به محتوا با محدوده محدود با تغییر آدرس IP شما (مکان مجازی) با استفاده از سرورهای پروکسی VPN امکان پذیر است.

VPN چیست؟ یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) از داده هایی که شما از اینترنت آپلود و دانلود می کند محافظت می کند و امنیت هر داده ای را که از دستگاه شما ارسال می کنید محافظت می کند و فعالیت اینترنتی شما را شناسایی می کند.

VPN چگونه کار می کند؟ سرویس VPN ما، شما را از سرقت داده ها محافظت می کند با استفاده از یک تونل محافظ رمزگذاری مجازی برای امنیت اتصالات فای عمومی / باز کنید. پس از تأمین امنیت، ارتباطات شما برای جاسوسی غیرممکن است.

مرور خصوصی، مرور ناشناس - هنگام استفاده از پروکسی VPN VPN Secure VPN، اتصال اینترنت شما از یک مکان مجازی متفاوت آغاز می شود. از آن برای مخفی کردن و شناسایی لاین ها، چت، ایمیل ها و پرداخت های بانکی خود استفاده کنید.

باز کردن برنامه ها، محتوا و وب سایت ها - بعضی از وب سایت ها و ارائه دهندگان محتوا از مکان های خاص دسترسی محدود می کنند. با استفاده از پروکسی امن AVG VPN برای آندروید، می توانید این را باز کنید. از میان سرورهای مختلفی که در کشورهای مختلف و مکان های مختلف برای تغییر آدرس IP خود انتخاب شده اند، را انتخاب کنید.

VPN پروکسی نامحدود و سریع از AVG.

قیمت گذاری
* آزمایشی رایگان 7 روزه و پس از اشتراک سالانه
* اشتراک خود را در هر زمان از طریق payments.google.com لغو کنید

با نصب / به روز رسانی این برنامه، شما موافقت می کنید که استفاده شما از این قوانین بر اساس این شرایط است: http://m.avg.com/terms


تغییرات :

قوانین ارتباط VPN خود را سفارشی کنید تا به صورت خودکار وصل یا قطع شود وقتی که به آن نیاز دارید. * همیشه فراموش کردن VPN خود را روشن کنید؟ اکنون می توانید هر زمان که به یک شبکه Wi-Fi نا امن بپیوندید، بتوانید آن را برای شما انجام دهید، بنابراین حریم خصوصی شما همیشه محافظت می شود. * برای Wi-Fi خانگی خود نیاز به یک VPN ندارید؟ مارک های خاص شبکه مانند خانه یا دفتر خود را به عنوان "اعتماد"، و VPN شما در آن شبکه باقی می ماند. قوانین اتصال نیاز به دو مجوز برنامه جدید: دسترسی به موقعیت مکانی محکم و تغییر حالت فای.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 3, 2018

نسخه فعلی :

1.4.1884

توسعه دهنده :

AVG Mobile

حجم فایل :

10.85 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

mobile-support@avg.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد