از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Brightest Flashlight - LED Light
Brightest Flashlight - LED Light

دانلود Brightest Flashlight - LED Light 1.5.0

  
توسط: Finger Studios
882885
رده سنی: 3 سال و بالاتر

چراغ قوه فوق العاده روشن، دستی و روشن با چند LED! گوشی شما به عنوان یک چراغ قوه واقعی درخشان به نظر می رسد، فقط با دسترسی به نور LED دوربین شما. فوق العاده مناسب زمانی که شما نیاز به نور اضافی در تاریکی! این مشعل روشن ترین چراغ قوه و چراغ قوه قوی ترین شما تا به حال وجود دارد!

★ روشن ترین چراغ قوه ویژگی ها:

- روشنترین چراغ قوه همیشه!
- راه اندازی سریع و پاسخ سریع!
- عملیات آسان برای استفاده و پاک کردن طراحی.
- روشن / خاموش چراغ قوه قوی مانند یک مشعل واقعی روشن / خاموش
- 9 حالت بارق / چشمک زدن مانند چراغ قوه نظامی.
- چراغ قوه و نور فلش با کنترل کننده فرکانس حساس.
- فلش صفحه نمایش شیک برای تماس های ورودی شما.
- بهترین چراغ قوه تنها به نور فلش دوربین دسترسی پیدا می کند.
- نور فلش ساده و سریع LED.

★ Brightest LED چراغ قوه برجسته:

چراغ قوه دستی
چراغ قوه قدرتمند هنگامی که قدرت خاموش می شود، واقعا مفید است. این گوشی را به یک چراغ قوه فوق العاده روشن در سریع ترین و ساده ترین حالت تبدیل می کند. چراغ قوه چراغ درخشان می تواند بلافاصله تاریکی شما را روشن کند. چراغ فلش یک مشعل بزرگ در گوشی شما در هر شرایط اضطراری است. چراغ قوه فوق العاده روشن مثل یک چراغ مشعل منظم، چراغ قوه ساده و نور فلش کوچک!

چراغ قوه LED روشن
روشنترین چراغ قوه چراغ را می توانید با چرخاندن گوشی خود به نور منعکس شده با نور روشن کنید. نور قوی و قدرت نور به طور شبیه نور مشعل دستی واقعی درخشان است. چراغ قوه روشن همیشه در هر شرایطی که شما نیاز به نور اضافی داشته باشید در دسترس است. نور مشعل نور بسیار سرد و روشن در تاریکی است.

چراغ قوه استبد
چراغ قوه Strobe با 9 حالت چشمک زدن به عنوان یک چراغ قوه تاکتیکی بسیار مفید است. چراغ قوه چراغ قوه قابل تنظیم با کنترل کننده فرکانس حساس به رهبری نور، چشمک می زند از 0 تا 9. چراغ قوه رایگان را می توان برای مهمانی حزب، اورژانس و مکان استفاده می شود.

بهترین چراغ قوه
بهترین چراغ قوه در جهان که تا به حال استفاده کرده اید، بسیار روشن است، به شما بهترین چراغ قوه و بهترین تجربه کاربر را می دهد. قویترین چراغ قوه بهتر از چراغ قوه طبیعی است. شما می توانید یک فاصله طولانی با این چراغ قوه را رایگان ببینید. چراغ قوه قدرتمند و پاسخ سریع باعث می شود چراغ قوه روشن هر زمان که لازم باشد در دست باشد.

نور قدرت
برنامه چراغ قوه قدرت شما قوی ترین روشنایی را فراهم می کند. این فلاش LED دوربین بر روی دستگاه Android استفاده می کند و گوشی شما را به یک چراغ قوه فوق العاده روشن و با سرعت بالا تبدیل می کند. چراغ قوه چند چراغ مناسب برای گوشه های تاریک و همچنین برای هر نوع اضطراری است. چراغ قوه قوی را می توان روشن / خاموش مانند استفاده از نور مشعل واقعی.

ویجت چراغ قوه
ویجت چراغ قوه را می توان در صفحه اصلی خود اضافه کرد. با استفاده از ویجت چراغ قوه راحت، شما می توانید روشن / روشن نور نور درخشان به راحتی با فشار دادن دکمه بدون ورود به رابط برنامه چراغ قوه روشن است. برنامه مشعل فوق العاده مفید و راحت است زمانی که شما نیاز به نور قدرت.

چراغ قوه امنیت
چراغ قوه امنیت چراغ قرمز فقط برای چراغ قرمز روشن بدون مجوزهای غیر ضروری و اطلاعات شخصی و جمع آوری داده ها به فلش LED دوربین دسترسی پیدا می کند. چراغ قوه روشن و قوی تنها با یک کلیک در دسترس است.

★ با Brightest چراغ قوه LED، شما می توانید انجام دهید:

+ بهترین چراغ قوه چراغ خود را هنگام قطع برق خاموش می کند.
+ کلید های خود را در تاریکی پیدا کنید
+ خواندن یک کتاب در شب با چراغ قوه قوی و روشن.
+ هرگز تماس های مهم را از دست ندهید
+ توله سگ خود را برای پیاده روی در شب بیاورید.
+ وقت خود را در شرایط اضطراری با نور باران ذخیره کنید.
+ چراغ قوه رایگان نور در شب راه می رود
+ تغییر حباب و یا تعمیر خودرو در شب.

چراغ قوه LED روشن ترین چراغ نور در جهان است. روشنایی بسیار قوی است و در زمانی که شما نیاز به نور اضافی دارید بسیار مفید است. از ویژگی ویجت BEST power light برای آندروید دست نزنید دانلود این چراغ قوه رایگان در حال حاضر!


تغییرات :

- افزایش ثبات و عملکرد.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 15, 2018

نسخه فعلی :

1.5.0

توسعه دهنده :

Finger Studios

حجم فایل :

10.01 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

contact.android.if@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد