از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Brightest Flashlight - LED Light
Brightest Flashlight - LED Light

دانلود Brightest Flashlight - LED Light 1.4.9

  
توسط: Finger Studios
4.5489501953125 876061
876061
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

چراغ قوه فوق العاده روشن، دستی و روشن با چند LED! گوشی شما به عنوان یک چراغ قوه واقعی درخشان به نظر می رسد، فقط با دسترسی به نور LED دوربین شما. فوق العاده مناسب زمانی که شما نیاز به نور اضافی در تاریکی! این مشعل روشن ترین چراغ قوه و چراغ قوه قوی ترین شما تا به حال وجود دارد!

★ ویژگی های روشن چراغ قوه:

- روشن ترین چراغ قوه همیشه!
- راه اندازی سریع و سریع پاسخ
- آسان برای استفاده و پاک کردن
- روشن / خاموش چراغ قوه قدرتمندی مانند یک مشعل واقعی
- 9 چراغ قوه / چراغ قوه مانند یک چراغ قوه نظامی
- چراغ قوه و نور فلش با کنترل کننده فرکانس حساس


★ روشن ترین چراغ قوه LED چراغ قوه برجسته:چراغ قوه دستی
چراغ قوه قدرتمند هنگامی که قدرت خاموش می شود واقعا مفید است. این گوشی را به یک چراغ قوه فوق العاده روشن در سریع ترین و ساده ترین حالت تبدیل می کند. چراغ قوه چراغ درخشان می تواند بلافاصله تاریکی شما را روشن کند. چراغ فلش یک مشعل بزرگ در گوشی شما در هر شرایط اضطراری است. چراغ قوه فوق العاده روشن مثل یک چراغ قوه معمولی، چراغ قوه ساده و نور فلش کوچک!

روشن ترین چراغ قوه چراغ
روشن ترین چراغ قوه چراغ را می توان با روشن کردن گوشی خود را به روشن نور رهبری نور قوی و قدرت نور به طور شبیه نور مشعل دستی واقعی درخشان است. چراغ قوه روشن همیشه در هر شرایطی که شما نیاز به نور اضافی داشته باشید در دسترس است. نور مشعل نور بسیار سرد و روشن در تاریکی است.

چراغ قوه Strobe
چراغ قوه Strobe با 9 حالت چشمک زن به عنوان یک چراغ قوه تاکتیکی بسیار مفید است. چراغ قوه چراغ قوه قابل تنظیم با کنترل کننده فرکانس حساس به رهبری نور، چشمک زدن از 0 تا 9. چراغ قوه رایگان را می توان برای حزب، اورژانس و مسیر مکان استفاده می شود.

بهترین چراغ قوه
بهترین چراغ قوه در جهان که تا به حال استفاده کرده اید، بسیار روشن، به شما بهترین چراغ قوه و بهترین تجربه کاربر را می دهد. قویترین چراغ قوه بهتر از چراغ قوه طبیعی است. شما می توانید یک فاصله طولانی با این چراغ قوه را رایگان ببینید. چراغ قوه قدرتمند و پاسخ سریع باعث می شود چراغ قوه روشن هر زمان که لازم باشد در دست باشد.

چراغ برق
برنامه چراغ قوه قدرت شما را قوی ترین روشنایی را فراهم می کند. این فلاش LED دوربین بر روی دستگاه Android استفاده می کند و گوشی شما را به یک چراغ قوه فوق العاده روشن و با سرعت بالا تبدیل می کند. چراغ قوه چند چراغ مناسب برای گوشه های تاریک و همچنین برای هر نوع اضطراری است. چراغ قوه قوی را می توان روشن / خاموش مانند استفاده از نور مشعل واقعی.

چراغ قوه ویجت
ویجت چراغ قوه را می توان در صفحه اصلی خود اضافه کرد. با استفاده از ویجت چراغ قوه راحت، شما می توانید روشن / روشن نور نور درخشان به راحتی با فشار دادن دکمه بدون ورود به رابط برنامه چراغ قوه روشن است. برنامه مشعل فوق العاده مفید و راحت است زمانی که شما نیاز به نور قدرت.

چراغ قوه امنیتی
چراغ امنیت چراغ قوه دوربین فقط برای چراغ قوه روشن بدون مجوز های غیر ضروری و اطلاعات شخصی و مجموعه داده ها دسترسی پیدا می کند. چراغ قوه روشن و قوی تنها با یک کلیک در دسترس است.

★ با چراغ قوه چراغ قوه روشن، شما می توانید انجام دهید:

+ بهترین چراغ قوه چراغ قوه زمانی که قطع برق است.
+ پیدا کردن کلید های خود را در تاریکی
+ خواندن کتاب در شب با چراغ قوه قوی و روشن
+ هرگز از دست ندهید تماس های مهم
+ توله سگ خود را برای پیاده روی در شب
+ زمانی که در شرایط اضطراری با نور بارق است، خودتان را ذخیره کنید.
+ چراغ قوه رایگان نور در راه شب در شب
+ تغییر حباب و یا تعمیر خودرو در شب.

روشنترین چراغ قوه چراغ بهترین نور منجر شده در جهان است. روشنایی بسیار قوی است و در زمانی که شما نیاز به نور اضافی دارید بسیار مفید است. از ویژگی ویجت BEST power light برای آندروید دست نزنید دانلود این چراغ قوه رایگان در حال حاضر!


تغییرات :

زمان شروع سریع تر
بهبود عملکرد و ثباتتعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 26, 2018

نسخه فعلی :

1.4.9

توسعه دهنده :

Finger Studios

حجم فایل :

9.07 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

contact.android.if@gmail.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد