از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Impossible Army Tank Driving Simulator Tracks
Impossible Army Tank Driving Simulator Tracks

دانلود بازی Impossible Army Tank Driving Simulator Tracks 1.0

  
242
رده سنی: همه سنین

آیا شما عاشق بازی تانک رانندگی هستید؟ اگر بله پس از آن به بازی جدید تیراندازی ارتش تانک رانندگی که در آن تانک های ارتش را در مسیرهای خطرناک رانندگی می کنید و از موانع و بمب ها با موانعی مواجه می شوید، از بین می برید. شبیه ساز رانندگی تانک غیرقابل اجرایی 3D ارائه می دهد یک دوره جدید شبیه سازی رانندگی، که در آن شما می توانید مخزن را از طریق مسیرهای غیرمترقبه که با رمپ ها در فضای آسمان ساخته شده است، رانندگی کنید. مخازن نقش حیاتی در جنگ و جنگ های ارتش ایفا می کنند، این بازی آموزش ارتش می تواند مهارت های رانندگی تان را آموزش دهد. با رانندگی تانک فوق العاده قوی در بازی غیرمجاز این جهان نشان می دهد که چقدر خشن می توانید هنگام رانندگی یک مخزن ارتش سخت در حالی که انجام حرکات شدید. قهرمان تانک با رانندگی در مسیرهای غیرمجاز.

جرات می شود یک راننده تانکر شجاع برای راندن مخزن مسلح در مسیرهای خطرناک باشد. انجام رمپ شیرین کاری دیوانه با مخزن دیوانه در مسیر خطرناک غیر ممکن است. اجتناب از سقوط غیر ممکن برای زنده ماندن در رانندگی شیرین کاری دیوانه و جاده پیچ خورده که به ارتفاع آسمان مربوط می شود. آهنگ های خطرناک زیادی در آسمان و چرخش های تیز وجود دارد بنابراین مراقب باشید که تانک خود را در مسیرهای غیرمجاز رانندگی کنید. این تست رانندگی تانک ارتش نهایی برای مهارت های رانندگی است. تبدیل شدن به یک راننده خفاش بی سر و صدا برای انجام مانع شدید در جاده های آسمان و جاده خطرناک است.

دو حالت رانندگی برای رانندگی مخزن در مسیر غیرمجاز وجود دارد. در حالت زنده ماندن چالش رانندگی بی پایان است و در حالت سطوح موانع و موانع مختلفی وجود دارد که از طریق آن شما می توانید سرعت، انتخاب، شکستن و مهارت های تیراندازی را در هنگام برخورد با تانک قدرتمند تسلط دهید.تعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 18, 2017

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Tech 3D Games Studios

حجم فایل :

30.71 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

turbogames3d@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد