از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Wattpad  📖  Where stories live.
Wattpad  📖  Where stories live.

دانلود Wattpad 📖 Where stories live. 8.1.1

  
توسط: Wattpad.com
3133406
رده سنی: Parental guidance

وات پاپ جایی که داستان ها زندگی می کنند
کشف پلت فرم داستان قرون وسطی اجتماعی محبوب ترین در جهان. Wattpad یک شبکه جهانی 70 میلیون خواننده و نویسنده را از طریق قدرت داستان متصل می کند. امروز برای شروع خواندن یا نوشتن داستان های اصلی، آن را دانلود کنید.

داستان خود را کشف کنید
داستان خود را بگویید؟ آن را از طریق قدرت جامعه و فن آوری در Wattpad کشف کنید. یک داستان اصلی را در Wattpad به اشتراک بگذارید و آن را با جامعه ما در میان بگذارید تا در طول سفر نوشتاری شما را تشویق کنید. فکر می کنید داستان شما می تواند بمب افقی بعدی باشد؟ Wattpad Studios نویسندگان Untapped، unsigned و با استعداد در Wattpad را کشف کرده و آنها را به شرکت های سرگرمی چند رسانه ای جهانی متصل می کند.

خواندن داستان های اصلی
کشف داستان در بیش از پنجاه زبان از نویسندگان در سراسر جهان! همه چیز را به خواندن عاشقانه، علمی تخیلی، رمز و راز، کمدی، ماجراجویی، فانتزی، داستان تخیلی جوان و یا fanfiction - همه در Wattpad است. بنابراین، آیا شما به دنبال همجنسگرایان بزرگ تر، داستان های پری آفلاین یا تکنفریل های جدید برای خوردن می روید، همه و خیلی چیزهای دیگر را در Wattpad پیدا خواهید کرد.

ارتباط با یک جامعه از داستان عاشقان
هنگامی که به Wattpad پیوستید، شما عضو انجمن بین المللی عاشقان داستان می شوید. با خوانندگان و نویسندگان پرشور دیگر ارتباط برقرار کنید، به خواندن آنها به طور مستقیم در داستان ها نظر بدهید، و از نویسندگان حمایت کنید، آنها را ایجاد می کنند و داستان های اصلی خود را به اشتراک می گذارند. شما حتی می توانید با هم بخوانید و کتابخانه خود را به اشتراک بگذارید و یا لیست های خواندن ایجاد کنید تا دوستان شما همیشه بدانند که چه چیزی را میخوانید.

کتابخانه آزاد خود را بسازید
داستان های مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا آنها را با هر کجا که میروید، نگهداری کنید. با یک داستان درگیر نگران نباشید، حساب خود را همگام سازی کنید تا بتوانید به راحتی در جایی که کنار گذاشته اید را انتخاب کنید، چه در رایانه، رایانه لوحی، Kindle یا آی فون خود هستید.

خواندن داستان هایی که موجب برانگیختن فیلم ها می شود
اگر بخواهید بوست بوسیدن روی Netflix را مشاهده کنید، نور را به عنوان یک ورقه در Hulu پخش کرده یا سری آنا تودز، بهترین فروشر نیویورک تایمز پس از آن، ممکن است بدانید که این داستانها ابتدا در Wattpad کشف شدند. به پلت فرم صنعت سرگرمی می پیوندد تا بزرگترین ضربه آن را پیدا کند و امروز احساس خوشنویسی فردا را شروع می کند.در حال حاضر طرفدار Wattpad است؟ ما را در Instagram، فیس بوک و توییتر دنبال کنید تا در مورد نویسندگان مورد علاقه، داستان ها، مسابقات و موارد دیگر به روز باشید!

اینستاگرم: https://www.instagram.com/wattpad/
فیس بوک: https://www.facebook.com/wattpad/
توییتر: https://twitter.com/wattpad


تغییرات :

- مشکلات خرابی صفحه کلید حل شده است
- آرم و تغییر رنگ در سراسر پلت فرم. رابط کاربری ما در حال حاضر سفید و با نارنجی پر جنب و جوش به منظور بهتر نمایش تمام داستان های خود را برجسته.
- ما در حال تغییر دادن شعار ما از "داستانهایی که دوست دارید" را به "Where stories live" تغییر دهید، به معنای نمایش گستره و عمق صداها، داستانها و تنوع در جامعه ما است.تعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 15, 2019

نسخه فعلی :

8.1.1

توسعه دهنده :

Wattpad.com

حجم فایل :

13.72 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@wattpad.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد