از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Wattpad  📖  Stories you'll love
Wattpad  📖  Stories you'll love

دانلود Wattpad 📖 Stories you'll love 7.18.0

  
توسط: Wattpad.com
3058341
رده سنی: Parental guidance

کشف Wattpad
در Wattpad، ما از طریق قدرت داستان، یک جامعه جهانی را به هم وصل می کنیم. در Wattpad، شما تمام داستان ها را برای نگه داشتن شما قلاب می کنید! کشف داستان های رایگان و کتاب های ایجاد شده توسط نویسندگان در سراسر جهان. همه چیز شما را - چه رمانتیک، علمی تخیلی، رمز و راز، کمدی، ماجراجویی، فانتزی، داستان تخیلی جوان و یا فانتزی - شما آن را در Wattpad پیدا کنید.


خواندن
داستان های مورد علاقه خود را ذخیره کنید و آنها را با هر کجا که میروید، بیرون ببرید. Wattpad نمی تواند قرار بگیرد؟ به سادگی حساب خود را همگام سازی کنید تا بتوانید به راحتی در جایی که کنار گذاشته اید را انتخاب کنید، هر چند که در لپ تاپ، رایانه لوحی یا تلفن خود هستید.


اتصال
به جامعه ملحق شوید به طور مستقیم با نویسندگان و خوانندگان دیگر ارتباط برقرار کنید و با آخرین نظرات در مورد آخرین تکه های طرح بحث کنید. در زمان واقعی به عنوان فصل های جدید اضافه، خطوط مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید و یا نقل قول های بصری زیبا ایجاد کنید. با هم بخوان به اشتراک گذاشتن کتابخانه خود و یا ایجاد لیست خواندن، به طوری که دوستان شما همیشه می دانم آنچه شما در حال خواندن.


نوشتن
داستان خود را برای گفتن دارید؟ انتشار آن را در Wattpad و به اشتراک گذاشتن آن با جامعه حمایتی ما. یک پیش نویس جدید ایجاد کنید، فصل را به یک داستان موجود اضافه کنید یا یک پوشش اضافه کنید، همه از برنامه. شما حتی می توانید با یکی از چالش های نوشتن ماهانه ما خلاق باشید. هنگامی که اعتصابات الهام می گیرید، Wattpad را درست در جیب خود خواهید داشت.


داستانهایی که دوست دارید


کشف داستان از نویسندگان مشهور از جمله آنا تاد، اسکات وسترفلد، تایلر اوکلی، مارگارت اتوود، پائولو کوللو، رول استین، دن براون، کریستوفر پیک، فریل، زین، فلیشیا روز، جنیفر آرنتروت، مگ کابوت، ماریسا میر، ژن Showalter ، هیو هووی، کوین ج اندرسون و مورین جانسون.


در حال حاضر طرفدار Wattpad است؟ ما را در Instagram، فیس بوک، توییتر، Pinterest و Snap دنبال کنید تا در مورد نویسندگان، داستان ها، مسابقه ها و موارد دیگر خود به روز باشید!


نمایش مشخصات عمومی: https://www.instagram.com/wattpad/
فیس بوک: https://www.facebook.com/wattpad/
توییتر: https://twitter.com/wattpad
Pinterest: https://www.pinterest.com/wattpad/
ضربه محکم و ناگهانی: جستجو برای "wattpad"


تغییرات :

- ما با یک برنامه ایجاد جدید پوشش، Desygner همکاری کرده ایم، بنابراین شما می توانید جلوه های جذاب و جذاب را که می توانید به طور مستقیم به داستان Wattpad خود آپلود کنید، ایجاد کنید.
- خوانندگان در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، فیلیپین و مکزیک می توانند از نویسندگان حمایت کنند و داستان های پشتیبانی شده را به طور مستقیم در Wattpad باز کنند
- Wattpadders می توانند سکه ها را بخرند و برای خواندن بتای Wattpad Next بپردازند
- رفع اشکال و ارتقاء برای تجربه خواندن نرم و صافتعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 5, 2018

نسخه فعلی :

7.18.0

توسعه دهنده :

Wattpad.com

حجم فایل :

15.32 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@wattpad.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد