از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Flying Paper Plane
Flying Paper Plane

دانلود Flying Paper Plane 1.0

  
توسط: NataliaDutchHunt
45
رده سنی: همه سنین

یادگیری چگونگی ساخت هواپیمای کاغذ چنین کاری دشوار نیست. این یک سرگرمی است که توسط نسل های بچه ها برای قرن ها دوست داشت. اگر می خواهید یک هواپیمای کاغذی را که بالا و دور می شود ایجاد کنید، یک لحظه برای بررسی نکات و راهنمایی های زیر اقدام کنید.

اول از همه شما باید درک کنید تفاوت زیادی بین تکه کاغذ چند بار برای ساخت یک هواپیما وجود دارد و تلاش برای ایجاد یک وسیله نقلیه که به آسمان پرواز می کند وجود دارد. مهم این است که شما از نوع مناسب کاغذ استفاده می کنید، این باید قوی و محکم باشد، در مقایسه با نازک بودن و راحت شدن.

برای بدست آوردن آئرودینامیک مناسب، شما باید بر روی یک سطح سخت خشک، مانند یک آشپزخانه یا میز ناهار خوری کار کنید. هم چنین باید هم دقیق و هم بدون تیزهوش باشد و باعث آسیب به بقیه کاغذ شود. توجه داشته باشید که اگر یک لقمه در یک ردیف وجود داشته باشد، هواپیما به طور مستقیم یا دور پرواز نخواهد کرد.

اگر قصد دارید یک هواپیما کاغذی را که بالاتر و بالاتر از دوستانتان است پرواز کنید، می توانید خطوط مداد را روی کاغذ بگذارید تا قبل از تاشو کردن. این تفاوت شگفت انگیز است که از لحاظ هندسی دقیق می تواند بر روی آیرودینامیک هواپیما ایجاد کند.

این می تواند چندین تلاش برای ایجاد یک هواپیمای کاغذ موفق داشته باشد. در صورتی که چندین بار تلاش کنید هواپیما به سختی یک متر به داخل زمین برسد، نگران نباشید. وقتی این اتفاق می افتد، ابعاد را تغییر دهید تا زمانی که طراحی کامل انجام داده باشید. سعی نکنید همان ورق کاغذ را مجددا انجام دهید، همیشه زمانی که ممکن است دوباره شروع کنید.

برای اطمینان از اینکه تارهای تیز خود را تیز کنید، از خط کش برای فشار دادن و بریدن استفاده کنید. همچنین، با داشتن یک حاکم در دست، می توانید اندازه گیری کنید تا اطمینان حاصل شود که هر بال یک ابعاد دقیقا مشابه دارد. خط کش شفاف پلاستیکی بهتر از یک طراحی جامد فلزی می باشد، همانگونه که می توانید دقیقا همان کاری را که انجام می دهید را ببینید.

اگرچه شما می توانید طرح های هواپیما کاغذی مختلف را از کتاب ها و وب سایت های صنایع دستی دریافت کنید، اگر شما به سادگی با مفاهیم خود تجربه می کنید، آن را سرگرم کننده تر می کنید. البته، با انجام تحقیقات کمی در اینترنت به شکل مطلوب ترین شکل و اندازه کاغذ، هیچ مشکلی وجود ندارد، اما نگران نباشید طرح های خود را ایجاد کنید. چند برابر و برش اضافی می تواند به شما اجازه می دهد که یک هواپیمای کاغذ شگفت انگیز را کنار بگذارید. علاوه بر این، مقاله یک کالای به راحتی در دسترس و ارزان است، آزمایش آن هزینه ای برای شما نمی گذارد.

به غیر از انتخاب نوع مناسب طراحی، چرا نیز با رنگ کاغذ های مختلف آزمایش نمی شود. رنگ بر عملکرد اثر نخواهد گذاشت، اما می تواند هواپیما را از جمعیت بیرون بکشد.

یادگیری چگونگی ساخت هواپیمای کاغذی یک فعالیت عالی است و یکی از آن ها می تواند به تقویت یک پیوند بین یک والد و یک کودک کمک کند. این یک وسیله نقلیه بی ضرر است که می تواند ساعت ها سرگرمی های ارزان را فراهم کند.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 21, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

NataliaDutchHunt

حجم فایل :

918.02 کیلوبایت

ایمیل توسعه دهنده :

nataliamaniac99@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد