از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

DIY Storage Ideas
DIY Storage Ideas

دانلود DIY Storage Ideas 1.0.3

  
توسط: kekedroid
1306
رده سنی: 3 سال و بالاتر

این یک برنامه کاربردی است که حاوی مجموعه ای از ایده های ذخیره سازی است که می تواند خانه شما را شسته و رفته. این نرم افزار بسیار آسان برای استفاده است، علاوه بر این نرم افزار بسیار جامع است، زیرا آن را شامل 100 عکس و می تواند به صورت آفلاین لذت ببرید.

سازماندهی عالی است منظورم این است که بدون آن شما این قسمت هایی را دارید که هرگز قادر به پیدا کردن چیزی که شما نیاز دارید یا نمی دانید که در آن چه چیزهایی را در هنگام خرید آنها قرار دهید. در حالی که تن از محصولات است که شما می توانید خرید طراحی شده اند که به شما کمک کند تا به خانه های خود را سازماندهی وجود دارد، ما دوست داریم DIY انجام کارها بنابراین ما باید چند ایده برای راهنمایی سازمان است که شما می توانید برای خودتان انجام دهید، از همه چیز در اطراف خانه خود را.

به عنوان مثال، آیا شما تا به حال به استفاده از میله پرده تنش قدیمی برای یک تقسیم کابینه فکر می کنم؟ چطوری در مورد نگه داشتن گلدان و گلدان های تان با منظومه شمسی مجله ای منظم تنظیم شود؟ ایده هایی برای اتصال زیر قفسه ها در کابینت ها وجود دارد به طوری که شما می توانید از تمام فضای کابینت خود استفاده کنید. بیایید با آن روبرو شویم، کابینت های کافی در خانه وجود ندارد.

راهنمایی های سازمان وجود دارد که می توانید خود را برای هر اتاق در خانه خود انجام دهید. آنها به شما کمک خواهند کرد که خانه خود را بیشتر سازماندهی کنید و فضای بیشتری برای لذت بردن از آن داشته باشید.

متشکرم
شاید مفید باشدتعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 14, 2018

نسخه فعلی :

1.0.3

توسعه دهنده :

kekedroid

حجم فایل :

5.74 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

kekedroid46@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد