از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Bibliotheek
Bibliotheek

دانلود Bibliotheek 4.0.15

  
توسط: De Bibliotheek
1785
رده سنی: 3 سال و بالاتر

با این برنامه شما می توانید بیش از 20000 کتاب الکترونیکی از کتابخانه آنلاین، مانند هیجان، رمان، غیرداستانی و کتاب های کودکان به عنوان خوانده شده.

شما می توانید کتاب الکترونیکی را با عضویت در کتابخانه محلی خود و یا عضویت دیجیتالی کتابخانه آنلاین بپردازید. هنوز عضو نیستید؟ احتمالات www.onlinebibliotheek.nl/klantenservice/lid-worden.html را مشاهده کنید.

آیا شما عضو یک کتابخانه محلی هستید و آیا کتاب الکترونیکی برای اولین بار قرض می گیرید؟ سپس یک بار برای یک کتابخانه آنلاین ثبت نام کنید.

کتاب های الکترونیکی را از وب سایت کتابخانه آنلاین انتخاب کنید و سپس آنها را در این برنامه بخوانید. کتاب های قرض گرفته شده در وب سایت شما و در برنامه در قفسه کتاب شما ظاهر می شود.

هنگامی که دوره وام 3 هفته تمام شده است، کتاب الکترونیکی به طور خودکار از قفسه کتاب شما ناپدید می شود.

لذت بردن از خواندن!

****

از زمان بروزرسانی 5 اکتبر، برنامه برای دسترسی به قفسه کتاب به برخی از مشتریان مشکل دارد. در www.onlinebibliotheek.nl/storingen چیزی است که شما می توانید انجام دهید. ما در تلاش برای حل یک مشکل هستیم. ما برای ناراحتی عذرخواهی میکنیم!


تغییرات :

این به روز رسانی مسئله را حل میکند که برخی از کاربران نمیتوانند کتابهای الکترونیک جدید را بازیابی کنند یا قفسههای کتاب خود را تازه نکنند.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 18, 2019

نسخه فعلی :

4.0.15

توسعه دهنده :

De Bibliotheek

حجم فایل :

13.33 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@bibliotheek.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد