از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Universal Farsi Keyboard 2018 : Persian Keyboard
Universal Farsi Keyboard 2018 : Persian Keyboard

دانلود Universal Farsi Keyboard 2018 : Persian Keyboard 1.0

  
توسط: Funloft Apps
52
رده سنی: همه سنین

صفحه کلید جهانی انگلیسی اردو و فارسی + emoji بهترین و سریع ترین صفحه کلید چند زبانه Android برای نوشتن انگلیسی اردو و فارسی با کشیدن انگشت است. کلیدهای تبدیل اتوماتیک اجازه ویرایشگر کلمات و اصطلاحات خاص کاربر را می دهد. صفحه کلید جدید فارسی بهترین صفحه کلید برای تمام گوشی های آندروید با شکلک های زیبا است. صفحه کلید باران صفحه کلید کامل اردو با تمام نامه ها و پیشنهادات اصلاح است. صفحه کلید فارسی با فونت رنگی گزینه های سفارشی صفحه کلید را برای تنظیم پس زمینه صفحه کلید و تغییر تم می دهد.
صفحه کلید جهانی انگلیسی اردو و فارسی با شکلک ها، شکلک ها و شکلک ها به عنوان برنامه برتر شماره 1 در بیش از 90 کشور در رده ابزار رتبه بندی شده است! این یکی از بهترین صفحه کلید تم است که به صورت رایگان است که سازگار با اکثر نسخه های گوشی های هوشمند است و به نظر می رسد شگفت انگیز بر روی دستگاه آندروید خود را. صفحه کلید Utility یک نسخه جدید از صفحه کلید انگلیسی و همچنین SMS Persian Keyboard با گزینه های صفحه کلید عکس است. Persian-famous Wallpapers صفحه کلید شیشه ای فارسی-انگلیسی، فارسی-اردو، انگلیسی-اردو و صفحه کلید رایگان اردو-انگلیسی است.
 صفحه کلید انگلیسی
نسخه جدید صفحه کلید 2018 انگلیسی شامل کلیدهای ترکیبی صفحه کلید انگلیسی Urdu و فارسی + Emoji است. صفحه لمسی به شما پیشنهادات اصلاح را با ورودی سریع می دهد. صفحه کلید شیشه ای برخی از مدل های صفحه کلید مصرف آب سرد است که باعث می شود شما خیلی خنده. هنگامی که احساس می کنید که کلمات برای بیان احساسات شما کافی نیست، سعی کنید یک ایمیل ارسال کنید! انتخاب گسترده ای از Emoji از پیش نصب شده روی صفحه کلید Panda Emoji برای شما برای سرگرمی بیشتر برای چت خود اضافه کنید! صفحه کلید روم فارسی یک صفحه کلید بسیار کاربردی است و برای تایپ سریع با سبک تم ظریف بهترین است.
تایپ سریع، یک معامله بزرگ نیست، اکنون شما با استفاده از صفحه کلید ابزارهای ما برای پیشنهادات اصلاح و صفحه کلید قابل تنظیم انگلیسی تبدیل خواهد شد. تم صفحه کلید بارانی و صفحه کلید Glassy Key جدید تم جدید صفحه کلید رایگان هستند. فونت های مشهور شامل کالیبری، Arial، Times New Roman، Curlz MT، Gill Sans، Lucida Calligraphy Italic، Rockwell، Bodoni Regular و Helvetica است.

  صفحه کلید اردو
صفحه کلید جهانی انگلیسی Urdu و فارسی + Emoji به راحتی شما را برای نوشتن کلمات مناسب اردو و ارسال هر وضعیت Urdu در فیس بوک و واتساپ به ارمغان می آورد. Nastaleeq keboard به شما کمک می کند تا فونت زیبای فونت اردو را در عکس با صفحه کلید بنویسید. کلیدهای الفبای اردو همچنین توانایی تبدیل گفتار اردو به متن اردو و گفتگوی اردو به ترجمه متن انگلیسی را در بروز رسانی بعدی خواهد داشت. صفحه کلید اردو برای آندروید به شما کمک می کند تا در هر برنامه ای از اردو بخوانید و جملات اردو را انتخاب کنید.
بهترین فونت ها عبارتند از: جیمل نوری کاشیدا، جیمل نوری نستله، فجر نوری نستالیک، آل کلام میکی، اسواد، گوهر اردو یونیکد، نافیس ناسخ، قلم اردشیر انصاب، قلم اردوی اردو رایگان دانلود.
 صفحه کلید فارسی
صفحه کلید منحصر به فرد فارسی با ویژگی های غنی شده مانند سفارشی سازی صفحه کلید، شکلک ها بسیار زیبا و تغییر پس زمینه صفحه کلید. در صفحه کلید عکس من شما می توانید تصویر خود را بر روی پس زمینه صفحه کلید تنظیم کنید و همچنین می توانید تصاویر پس زمینه معروف فارسی و فونت های رنگی را اضافه کنید.
صفحه کلید فارسی به شما کمک خواهد کرد که یک واژگان هسته فارسی (فارسی) با اسامی گسترده و پیشنهادات افعانی بنویسید و فارسی فارسی را به روشنی بنویسید. فونت های مشهور فارسی عبارتند از: فارسی فارسی، عثمان طهناشف فونت، قلم IRMUG، قلم ایران-نستله، فریت فارتی، نیریزی فونت و قلم دشتینی
 چگونه استفاده کنیم؟
❆ برنامه کاربردی صفحه کلید جهانی را باز کنید
❆ روی دکمه "فعال کردن صفحه کلید" کلیک کنید
❆ گزینه های انتخابی مانند صدا، پیش بینی، پیش نمایش کلید و غیره را فعال کنید.
❆ بازگشت و بر روی دکمه "تنظیم صفحه کلید" کلیک کنید و صفحه کلید جهانی را انتخاب کنید
 امکانات
❆ صفحه کلید خنک کننده دکمه هایی که سریعتر تایپ می کنند
❆ پوسته های مختلف مرسوم، مد روز و زیبا بر روی تقاضای شما
❆ بهترین صفحه کلید Android 2018 را به آسانی تایپ کنید
❆ به راحتی وارد نوع مختلف لبخند و شکلک ها
این برنامه زیبای صفحه کلید را دانلود کنید و از راحتی پیام لذت ببرید و فراموش نکنید که برای به روز رسانی های بعدی بسیار مهم است.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 21, 2017

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Funloft Apps

حجم فایل :

10.06 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

publisher@funloftgames.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد