از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

flowing waterfall wallpaper
flowing waterfall wallpaper

دانلود flowing waterfall wallpaper 10.02

  
دسته: عکاسی
23
رده سنی: Teen

همچنین تصویر زمینه زنده دیگر را دانلود کنید در صورتی که این LWP مناسب برای شما پیدا نکردیم، ما یک مجموعه گسترده LWP برای گوشی سامسونگ خود داریم، بنابراین، تصویر دلپذیر را برای پس زمینه تلفن هوشمند خود بررسی کنید، و دوباره با تلفن همراه خود دوباره سقوط خواهید کرد به دلیل جریان آبشار تصویر زمینه. این تصاویر پسزمینه آبشارهای رایگان و آبشار تصویر زمینه متحرک است.

آبشارها جایی است که یک رودخانه به طور عمودی به سمت مقطعی حرکت می کند و فقط از چند متر تا نزدیک به 980 متر بیش از 3200 فوت است. تصاویر پس زمینه زنده از آبشارها. تصاویر پس زمینه زنده از آبشارها. یک آبشار رخ می دهد که در آن قطره عمودی نیست و جریان به شدت بر سنگ های زیرین ریخته می شود. یک رپیدز معمولا قطره کمتری دارد که آب آن را بر سنگهای کم عمق متمرکز می کند که سریعتر از بطری های بالا و پایین آب سریع جریان می یابد.


سه فرایند اصلی، ایجاد آبشارها و چلپ چلوپ، افزایش اخیر یا کم کردن قطعه بخشی از پوسته زمین، انحراف یک رودخانه از طریق انسداد کانال پیشین یا فرسایش دره ها، به ویژه در مناطق یخ زده. رودخانه نیاگارا اجدادی بخشی از مسیر خود را به موازات رودخانه فعلی دنبال کرد و گورهای مشابهی را در مقیاس به مناظر مدرن ترسیم کرد. همیشه سنگ در قسمت پایین سقوط یکی از انواع سخت تر است، مقاومت در برابر اثرات دراز کشیده رودخانه. به ندرت آبشارهای بزرگ بزرگتر از چند ده میلیون سال است و بیشتر آنها کمتر از یک میلیون ساله هستند. چلپ چلوپ آب در تمام موارد، جایی که یک رودخانه بزرگ بیش از یک آبشار سقوط می کند، فرایندهای زمین شناسی باید طی چند میلیون سال گذشته فعال بوده اند. یک نمونه قابل توجه از اولین نوع چلپ چلوپ آب ویکتوریا سقوط می کند، سقوط نیاگارا، نوع دوم برای نوع دوم آبشار است. یعنی یک تولید شده توسط انحراف یک رودخانه پیش از آن.

ویژگی:
- تصویر زمینه زنده شگفت انگیز برای گوشی شما!
- شامل تصاویر پس زمینه متحرک
- به عنوان یک قفل قفل کار می کند
- تصاویر پس زمینه hd سازگار با 99٪ دستگاه های تلفن همراه


توجه داشته باشید:
- تمام مجوز توسط شبکه تبلیغاتی مورد نیاز است.
- این تصویر زمینه زنده در آخرین دستگاه ها آزمایش شده است
لطفا اگر دستگاه شما پشتیبانی نمی شود با ما تماس بگیرید


تغییرات :

- اضافه کردن موافقت GDPR رضایت کاربر
- اضافه کردن حذف همه تبلیغات با مشاهده پاداش ویدیو
- حذف اجازه آندروید غیر ضروریتعداد دانلود :

5,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 26, 2018

نسخه فعلی :

10.02

توسعه دهنده :

Pretty and cute wallpapers llc

حجم فایل :

14.99 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

prettyandcutewallpapersllc@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد