از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Fantasy Photo Frames
Fantasy Photo Frames

دانلود Fantasy Photo Frames 1.0.3

  
دسته: عکاسی
توسط: Sky Studio App
4.4593300819397 627
627
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

به دنیای جادویی جن، leprechauns، جادوگران و سایر موجودات فانتزی خوش آمدید.

اگر شما می خواهید یک قطعه فانتزی را در زندگی خود به ارمغان بیاورید و عکس های خود را با شکوه تر به ارمغان بیاورید، سپس از این برنامه Fantasy Photo Frames به صورت رایگان استفاده کنید.

فانتزی ویرایشگر عکس ویرایشگر برای آندروید شما به جهان افسانه ای که تخیل شما بی حد و حصر می شود. خلاقیت خود را به ارتفاع شگفت انگیز برساند و شما به راحتی به یک استاد هنر عکاسی تبدیل خواهید شد.

این بهترین نرم افزار ویرایش عکس است که شما می توانید از آن استفاده کنید تا خاطرات عاشقانه خود را بسته بندی کنید و یک عکس واقعی از هنر بسازید.

برنامه فانتزی عکس غرفه به شما یک تن فریم برای ایجاد تمام لحظات خود را فراموش نشدنی و لذت بردن از سحر و جادو از ویرایش عکس، شما می توانید متن اضافه، درخواست فیلتر، اضافه کردن برچسب های زیبا و دیگر ویژگی های بیشتر در فانتزی عکس فریم ها

شروع به ویرایش عکس ها کنید و سفر فوق العاده ای به دنیای هنر جادویی داشته باشید و خاطرات شیرین خود را فراموش کنید. این ویرایشگر عکس محبوب می تواند بالها را برای تخیل شما به ارمغان بیاورد و خلاقیت شما محدودیتی نخواهد داشت.

چگونگی استفاده از برنامه Fantasy Photo Frames:

- عکسهای خود را از گالری انتخاب کنید یا عکس جدید را از دوربین بگیرید.
- Fantasy Frames را از مجموعه انتخاب کنید.
- درخواست عکس
- برچسب های زیبا را اضافه کنید
- رابط کاربری آسان و آسان برای استفاده و رابط کاربر پسند با طراحی محتوا
- ویژگی های روشنایی نیز در دسترس هستند
- دو حرکات انگشت به ZOOM عکس شما و تنظیم در فانتزی فریم ها
- عکس ها را در فریم های فانتزی عکس ها قرار دهید تا عکس ها را در Frames Fantasy زیبا تنظیم کنید
- فراموش نکنید که بر روی Save Button کلیک کنید
- قاب عکس فانتزی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یا اعضای خانواده از طریق رسانه های اجتماعی.

با قاب عکس فانتزی، شما می توانید فریم های فوق العاده را به تصاویر خود اضافه کنید و به راحتی با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

عکس های خود را به فانتزی و شگفت انگیز نگاه کنید. بسیار آسان برای استفاده است شما می توانید عکس های خود را زیبا زیبا و زیبا. دوست داشتنی ترین راه برای ایجاد عکس های شما رنگی است

فانتزی عکس فریم اضافه کردن برخی از زیباترین جلوه های عکس دوربین برای نشان دادن خلاقیت خود، وارد این فانتزی سرد و لذت بردن از سحر و جادو و زیبایی تمام لحظات فوق العاده در زندگی خود را با فریم

بنابراین شما اجازه می دهد عکس های خود را با این قاب عکس های باور نکردنی فانتزی تزئین کنید و امیدواریم که آن را دوست داشته باشید.

این فریم های عکس فانتزی برای عکس ها برای شما مناسب است خاطرات خود را به خاطر بسپارید و آنها را فراموش نکنید، پس اجازه دهید آن را دانلود کنید و عکس های خود را زیبا کنید.

از این بهترین نرم افزار Fantasy Photo Frames استفاده کنید و زیبا تر و خیره کننده تر در فریم های فانتزی با این قاب عکس فانتزی و برنامه ویرایش عکس قدرتمند خود باشید.

امیدوارم لذت ببرید و مانند این عکس های زیبا Fantasy Photo Frames برنامه اگر شما آن را دوست داشته باشید، نمیتوانید امتیاز خوبی بدهید


تغییرات :

قاب عکس جدید فانتزی اضافه شده است.
بهبود عملکرد.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 26, 2018

نسخه فعلی :

1.0.3

توسعه دهنده :

Sky Studio App

حجم فایل :

11.51 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

skystudioapp@gmail.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد