از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Fantasy Photo Frames
Fantasy Photo Frames

دانلود Fantasy Photo Frames 1.0.4

  
دسته: عکاسی
توسط: Sky Studio App
739
رده سنی: USK: All ages

به دنیای جادویی جن، leprechauns، جادوگران و سایر موجودات فانتزی خوش آمدید.

اگر می خواهید در زندگی خود یک قطعه فانتزی بخرید و عکس های خود را با شکوه تر بسازید، از این نرم افزار Fantasy Photo Frames به صورت رایگان استفاده کنید.

برنامه Fantasy Photo Editor رایگان برای آندروید شما را به جهان افسانه ای که در آن تخیل شما بی حد و حصر می شود. خلاقیت خود را به ارتفاع شگفت انگیز برساند و شما به راحتی به یک استاد هنر عکاسی تبدیل خواهید شد. سعی کنید از تمام قاب های فانتزی شگفت انگیز از این مجموعه استفاده کنید و سحر و جادو در مقابل چشمان شما رخ می دهد.

این بهترین نرم افزار ویرایش عکس است که شما می توانید آن را برای تکمیل خاطرات عاشقانه خود را و یک هنر عکس واقعی!

برنامه فانتزی عکس غرفه به شما یک تن فریم برای ایجاد تمام لحظات خود را فراموش نشدنی و لذت بردن از سحر و جادو از ویرایش عکس، شما می توانید متن اضافه، درخواست فیلتر، اضافه کردن برچسب های زیبا و دیگر ویژگی های بیشتر در قاب عکس فانتزی.

شروع به ویرایش عکس و سفر فوق العاده به دنیای جادویی هنر کنید و خاطرات شیرین خود را فراموش کنید. این ویرایشگر عکس محبوب می تواند بالها را برای تخیل شما به ارمغان بیاورد و خلاقیت شما محدودیتی نخواهد داشت.

نحوه استفاده از برنامه Fantasy Photo Frames:

- عکس های خود را از گالری انتخاب کنید یا عکس جدید را از دوربین بگیرید.
- Fantasy Frames را از مجموعه انتخاب کنید.
- فیلتر عکس را اعمال کنید.
- برچسب های زیبا را اضافه کنید
- رایگان و آسان برای استفاده و رابط کاربر پسند با طراحی مواد.
- قابلیت روشنایی نیز موجود است.
- دو حرکت انگشت به ZOOM عکس شما و تنظیم در فریم های فانتزی.
- عکس ها را در فریم های عکس فانتزی حرکت دهید تا عکس ها را در Frames of Fantasy زیبا درست کنید
- فراموش نکنید که بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.
- قاب عکس فانتزی خود را با دوستان یا اعضای خانواده خود از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

با قاب عکس فانتزی، شما می توانید فریم های فوق العاده را به تصاویر خود اضافه کنید و به راحتی با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

عکس های خود را به فانتزی و شگفت انگیز نگاه کنید. بسیار آسان برای استفاده است شما می توانید عکس های خود را زیبا زیبا و زیبا. دوست داشتنی ترین راه برای ایجاد عکس های شما رنگی است

قاب عکس های فانتزی اضافه کردن برخی از زیباترین جلوه های عکس دوربین برای نشان دادن خلاقیت خود، وارد این فانتزی سرد و لذت بردن از سحر و جادو و زیبایی تمام لحظات فوق العاده در زندگی خود را با فریم آنها را در فریم های مختلف فانتزی ارائه شده است.

بنابراین اجازه می دهد عکس های خود را با این قاب عکس های فانتزی باور نکردنی تزئین کنید و امیدواریم که آن را دوست داشته باشید.

این فریم های عکس فانتزی برای عکس ها ایده آل برای شما است که خاطرات خود را فرمت کرده و آنها را فراموش کنند، پس اجازه دهید آن را دانلود کنید و عکس های خود را زیبا کنید.

با استفاده از این برنامه Fantasy Photo Frames از زیبایی و خیره کننده در فریم های فانتزی با این قاب عکس فانتزی، برنامه ویرایش عکس قدرتمند خود استفاده کنید.

امیدوارم که از این برنامه زیبا عکس فانتزی عکس لذت ببرید و دوست داشته باشید. اگر شما آن را دوست داشته باشید، نمیتوانید امتیاز خوبی بدهید


تغییرات :

قاب عکس های فانتزی جدید اضافه شده است.
عملکرد بهبود یافته.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 15, 2018

نسخه فعلی :

1.0.4

توسعه دهنده :

Sky Studio App

حجم فایل :

12.09 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

skystudioapp@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد