از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

1000+ Birds Wallpapers
1000+ Birds Wallpapers

دانلود 1000+ Birds Wallpapers 1.0

  
دسته: عکاسی
توسط: PGL Apps
246
رده سنی: همه سنین

پرندگان (Aves) گروهی از مهره داران اندوتررمی هستند که توسط پرها، فک های بدون درز، تخمگذاری تخم مرغ سخت، میزان متابولیسم بالا، یک قلب چهارگانه و یک اسکلت سبک، اما قوی شناخته شده اند. پرندگان در سراسر جهان زندگی می کنند و از اندازه 5 سانتی متر (2 عدد) زنبور عسل زنبق تا 2.75 متر (9 فوت) شترمرغ متفاوتند. آنها به عنوان کلاس tetrapods با اکثر گونه های زنده، در حدود ده هزار، با بیش از نیمی از این passerines، که گاهی اوقات به عنوان پرندگان perching یا، کمتر دقیق، به عنوان پرندگان پرندگان شناخته می شود رتبه.

رکورد فسیلی نشان می دهد که پرندگان آخرین دایناسورهای باقی مانده هستند که به نام دایناسورهای پرندگان شناخته می شوند، که از اجداد پر از اجسام درون گروه تروپود دایناسورهای ساروسی چینی تکامل یافته اند. پرندگان واقعی اولین بار در دوره کرتاسه، حدود 100 میلیون سال پیش ظاهر شدند. شواهد مبتنی بر DNA نشان می دهد که پرندگان به طور چشمگیری در زمان وقوع انقراض کرتاسه-پالوژن متنوع بوده و تمام دایناسورهای دیگر را کشته اند. پرندگان در آمریکای جنوبی از این رویداد جان سالم به در بردند و سپس از طریق پل های چندگانه و در طول دوره های سرد شدن جهانی در سایر نقاط جهان مهاجرت کردند. [4] دایناسورهای شبیه پرنده ای که در خارج از کلاس Aves قرار می گیرند، در گروه گسترده ای از Avialae یافت می شوند که از اواسط دوره ژوراسیک تشکیل شده است.

پرندگان دارای بالهای بالایی هستند که بسته به نوع آنها بیشتر یا کمتر توسعه می یابند. تنها گروه های شناخته شده بدون بال، ناهنجاری های انقراض و پرندگان فیل هستند. بال، که از پیشانی تکامل یافته، پرنده را قادر به پرواز می کند، اگر چه مشخصه های بیشتری به برخی از پرندگان غیر قابل پرواز، از جمله راتیت ها، پنگوئن ها و گونه های مختلف جزیره اندمیک پرندگان منجر شده است. سیستم های گوارشی و تنفسی پرندگان همچنین منحصرا برای پرواز استفاده می شوند. بعضی از گونه های پرنده ای از محیط های آبزی، به ویژه پنگوئن های پرواز نشده و همچنین اعضای خانواده اردک نیز برای شنا شناخته شده اند. پرندگان، به طور خاص جوندگان داروین، نقش مهمی در آغاز نظریه تکامل داروین بر اساس انتخاب طبیعی ایفا کردند.

بعضی از پرندگان، به خصوص کرویدی ها و طوطی ها، یکی از حیوانات هوشمند هستند؛ چندین گونه پرنده ابزار را می سازند و از آنها استفاده می کنند، و بسیاری از گونه های اجتماعی به دانش در میان نسل ها منتهی می شود، که به صورت فرهنگی در نظر گرفته می شود. بسیاری از گونه ها سالانه مهاجرت می کنند. پرندگان اجتماعی هستند که با سیگنال های تصویری، تماس ها و آهنگ های پرنده ارتباط برقرار می کنند و در چنین رفتارهای اجتماعی مانند پرورش و شکار، تعویض و شبیه سازی شکارچیان مشارکت می کنند. اکثریت قریب به اتفاق گونه های پرنده، به طور انحصاری اجتماعی هستند، معمولا برای یک فصل پرورش در یک زمان، گاهی اوقات برای سال ها، اما به ندرت برای زندگی. گونه های دیگر دارای چند نژاد ("بسیاری از زنان") و یا، به ندرت، polyandrous ("بسیاری از مردان") سیستم های پرورش. پرندگان تخم های تخم مرغ را تولید می کنند که از طریق تولید مثل جنسی تحریک می شوند. آنها معمولا در یک لانه قرار می گیرند و توسط والدین انکوباتور می شوند. اکثر پرندگان بعد از تخم مرغ دوره مراقبتهای والدین را تمدید می کنند. بعضی از پرندگان مانند مرغ ها، تخم مرغ ها را حتی زمانی که بارور نمی شوند، تخم گذاری می کنند، هرچند تخم مرغ های نابالغ فرزندان تولید نمی کنند.

بسیاری از گونه های پرنده از لحاظ اقتصادی مهم هستند. پرندگان خانگی و غیرقانونی (مرغ و بازی) منبع مهم تخم مرغ، گوشت و پرنده هستند. پرنده ها، طوطی ها و گونه های دیگر به عنوان حیوانات خانگی محبوب هستند. گواو (کاشت پرنده) برای استفاده به عنوان کود مورد استفاده قرار می گیرد. پرندگان به طور برجسته در سراسر فرهنگ انسانی شکل می گیرند. حدود 120-130 گونه از زمان قرن 17 میلادی به علت فعالیت انسانی از بین رفته اند و قبل از آن صدها نفر دیگر نیز جان خود را از دست داده اند. فعالیت های انسانی حدود 1200 گونه پرنده را با انقراض تهدید می کند، اگر چه تلاش برای حفاظت از آنها در حال انجام است. پرنده تفریحی تماشای بخش مهمی از صنعت اکوتوریسم است.

بنابراین، ما این برنامه را ساخته ایم. در این برنامه شامل 1000+ تصاویر پس زمینه پرندگان است. ساده، خنک، هوشمند !!!

چرا انتظار دارید ... دانلود سریع و از آن لذت ببرید.


تغییرات :

اشکالات جزئی ثابت می شوند.
کیفیت UI بهبود یافته است.
تصاویر پرندگان جدید اضافه شده است.تعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 18, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

PGL Apps

حجم فایل :

6.88 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

funnyapps07777@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد