Simple Radio - Free Live FM AM Radio

دانلود آخرین نسخه
Simple Radio - Free Live FM AM Radio
Simple Radio - Free Live FM AM Radio
Simple Radio - Free Live FM AM Radio
Simple Radio - Free Live FM AM Radio
Simple Radio - Free Live FM AM Radio
📻 رادیو ساده توسط Streema ساده ترین راه گوش دادن به ایستگاه های رادیویی FM مورد علاقه خود را، رادیو AM، رادیو اینترنتی اینترنتی و ایستگاه های رادیویی رایگان است.

🎧 با بیش از 45،000 ایستگاه، شما می توانید به آنهایی که آموخته اید را دوست داشته باشید، گوش کنید و یا کشف سنگهای جدید از هر منطقه از جهان بکنید. رادیو ساده اولین برنامه ای است که مزایای متعدد رادیوی آنلاین را با سادگی تلوزیون های رادیویی در سال های گذشته ترکیب می کند.

📱 هر ایستگاه رادیویی بسیار آسان است. جستجو بر اساس ژانر: ایستگاه های رادیو پاپ، ایستگاه های رادیویی راک، ایستگاه های رادیویی اخبار، ایستگاه های رادیویی ورزشی و غیره و یا جستجو بر اساس کشور (مانند ایستگاه های رادیویی ایالات متحده)، ژانر، فرمت، دولت یا شهرستان (مانند رادیو نیویورک یا رادیو لس آنجلس).

🔊 Streema ماموریتی برای ساده کردن تجربه گوش دادن به رادیو در وب و دستگاه های تلفن همراه است. رادیو ساده محصولی از این تلاش است و ما مشتاق بازخوردهای شما هستیم.

🎙 گوش دادن به رادیو NPR، رادیو بی بی سی، رادیو ورزشی، رادیو اخبار، رادیو مسیحی، رادیو لاتینا، رادیوم مکزیکاساس، MRN، 77 WABC، WBAP اخبار بحث 820 AM، La MEGA 97،9، KNBR، WNYC، راک شینا، و بسیاری دیگر!

گوش دادن به:
اخبار 📣
💬 بحث نشان می دهد
🎶 موسیقی: پاپ، راک، هیپ هاپ، لاتین، رپ، بلوز، کشور، جاز، کلاسیک و بیشتر.
🏈 ورزش: NFL فوتبال، MLB بیس بال، NBA بسکتبال، MLS فوتبال، NHL هاکی، نسکار و بیشتر.

---------------------

چرا رادیو ساده؟

🔝 پاک کردن رابط کاربری:
رادیو ساده یک رابط کاربری بسیار تمیز است که از راه شما بیرون می آید و به شما کمک می کند که در ASAP تنظیم کنید. بسیاری از برنامه های رادیویی می توانند بسیار پیچیده باشند زیرا شما فقط تلاش می کنید که یک ایستگاه را برای بازی انتخاب کنید. با رادیو ساده، این چیزی از گذشته است.

❤ یک ضربه بزنید دسترسی به موارد دلخواه:
دسترسی به ایستگاه که می خواهید به همان سرعتی که می خواهید گوش دهید فوق العاده مهم است - با استفاده از رادیو ساده شما همیشه به موارد دلخواه خود دسترسی دارید. برنامه بهینه سازی شده است تا روزانه به طور صحیح استفاده شود، چه در خانه، چه در محل کار و یا در ماشین.

⏱ بدون بوفری یا قطع:
با استفاده از تجربه Streema در خدمت بیش از 10 میلیون شنوایی در هر ماه، رادیو ساده دارای سطوح بی نظیری از ثبات و قابلیت اطمینان است. ما می دانیم چقدر مهم است. به همین دلیل است که ما بی وقفه به دنبال افزایش کیفیت گوش دادن از طریق برنامه در هر نسخه.
* برای بازی هر ایستگاه رادیویی نیاز به اتصال به اینترنت (فای یا داده های تلفن همراه) است.

🚗 گوش دادن به هر جای:
رادیوی ساده را در Android Auto باز کنید و به ایستگاه های مورد علاقه خود در ماشین گوش دهید یا آنچه را که گوش می دهید بر روی هر دستگاه سازگار با Chromecast Google پخش کنید.
رادیو ساده در سیستم عامل های مختلف مانند Android Auto، Google Chromecast، iPhone، iPad، iWatch، آمازون الکسا و موبایل و دسکتاپ وب موجود است.

---------------------

سوالات و یا بازخورد؟ ما هر ایمیل را خوانده ایم
آیا ما می خواهیم یک ایستگاه رادیویی مخصوص اضافه کنیم؟ پیشنهادات دارید؟ لطفا با ما در simple@streema.com تماس بگیرید.


این نرم افزار با استفاده از کد FFmpeg (ffmpeg.org) دارای مجوز تحت LGPLv2.1 (www.gnu.org/licenses/old-licenses/lgpl-2.1.html) است.

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://streema.com/about/privacy/
شرایط استفاده: http://streema.com/about/terms/

اسامی محصولات، آرم ها، علامت های تجاری و سایر علائم تجاری که در این نمایه برجسته شده یا به آن اشاره شده اند و برنامه رادیو ساده مالکیت دارندگان علامت تجاری خود می باشند. این صاحبان علامت تجاری با Streema یا خدمات ما وابسته نیستند.
تعییرات :
بازخورد شما سادهتر رادیو بهتر است. نگه داشتن آن در آینده! لطفا به ما در simple@streema.com ایمیل بزنید همه آن را می خوانیم
دانلود Simple Radio - Free Live FM AM Radio نسخه 2.6.2
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید