از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Simple Radio - Free Live FM AM
Simple Radio - Free Live FM AM

دانلود Simple Radio - Free Live FM AM 2.2.6.9

  
توسط: Streema, Inc.
4.5075635910034 203602
203602
ANDROID
0
رده سنی: Teen

رادیو ساده توسط Streema ساده ترین راه برای گوش دادن به #btagopen مورد علاقه شما # ایستگاه های رادیویی FM، رادیو، رادیو اینترنتی اینترنتی و ایستگاه های رادیویی رایگان .

با بیش از 40،000 ایستگاه، شما می توانید به گوش دادن به آنهایی که شما آموخته اید که دوست داشته باشید و یا نشستن و کشف جواهرات جدید از هر منطقه از جهان. رادیو ساده اولین برنامه ای است که مزایای متعدد رادیوی آنلاین را با سادگی تلوزیون های رادیویی در طول زمان ترکیب می کند.

بسیار آسان است که هر ایستگاه رادیویی را پیدا کنید. جستجو بر اساس ژانر: ایستگاه های رادیویی پاپ، ایستگاه های رادیویی راک، ایستگاه های رادیویی اخبار، ایستگاه های رادیویی ورزشی و غیره و یا جستجو بر اساس کشور (مانند ایستگاه های رادیویی ایالات متحده)، ژانر، فرمت، دولت یا شهرستان (مانند رادیو نیویورک یا رادیو لس آنجلس).

Streema ماموریتی برای ساده کردن تجربه گوش دادن به رادیو در وب و دستگاه های تلفن همراه است. رادیو ساده محصولی از این تلاش است و ما مشتاق بازخورد شما هستیم

گوش دادن به رادیو NPR، رادیو بی بی سی، رادیو ورزشی، رادیو اخبار، رادیو مسیحی، رادیو لاتینا، رادیوم مکزیکناس، 77 WABC، WBAP اخبار بحث 820 AM، La Mega 97.9، KNBR، WNYC، رادیوی Shekinah و بسیاری دیگر!

---------------------

چرا رادیو ساده

رابط کاربری پاک:
رادیو ساده را یک رابط کاربری بسیار تمیز که از راه شما خارج می شود و کمک می کند تا شما را در ASAP تنظیم کنید. بسیاری از برنامه های رادیویی می توانند بسیار پیچیده باشند زیرا شما فقط تلاش می کنید که یک ایستگاه را برای بازی بسازید. با یک رادیو ساده، چیزی از گذشته است

یکی از دسترسی به موارد دلخواه را ضربه بزنید:
رفتن به ایستگاه که میخواهید به آن سر بزنید، فوق العاده مهم است - با رادیو ساده شما همیشه دسترسی به یک ضربه به موارد دلخواه خود داشته باشید. برنامه بهینه سازی شده است تا استفاده روزانه به همان اندازه که ممکن است در خانه، در محل کار و یا در ماشین انجام شود.

No Buffering or Interruptions:
استفاده از Streema در خدمت بیش از 10 میلیون خواننده در هر ماه، رادیو ساده دارای سطوح بی نظیری از ثبات و قابلیت اطمینان است. ما میدانیم چقدر مهم است. به همین دلیل است که ما بی رحم به افزایش کیفیت گوش دادن از طریق برنامه در هر نسخه.

---------------------

سوال یا بازخورد؟ ما هر ایمیل ایمیلی
را میخواهیم میخواهیم یک ایستگاه رادیویی خاص اضافه کنیم؟ پیشنهادات دارید؟ لطفا با ما تماس بگیرید ساده@streema.com.


این نرم افزار با استفاده از کد FFmpeg (ffmpeg.org) تحت مجوز LGPLv2.1 (www.gnu.org/licenses/old -licenses / lgpl-2.1.html).

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://streema.com/about/privacy/
شرایط استفاده: http://streema.com/about/terms/

نام محصولات، آرم ها، علامت های تجاری و سایر علائم تجاری که در این نمایه برجسته شده یا به آن اشاره شده است و برنامه رادیو ساده دارایی دارندگان دارندگان علامت تجاری خود هستند. این صاحبان علامت تجاری با Streema یا خدمات ما وابسته نیستند.


تغییرات :

بازخورد شما سادهتر رادیو بهتر است. آن را بیاور! لطفا به ما در simple@streema.com ایمیل بزنید همه ما آن را می خوانیم.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 26, 2018

نسخه فعلی :

2.2.6.9

توسعه دهنده :

Streema, Inc.

حجم فایل :

12.56 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

simple@streema.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد