از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Simple Radio - Free Live FM AM
Simple Radio - Free Live FM AM

دانلود Simple Radio - Free Live FM AM 2.2.8.1

  
توسط: Streema, Inc.
228201
رده سنی: Parental guidance

رادیو ساده توسط Streema ساده ترین راه برای گوش دادن به ایستگاه های رادیویی FM مورد علاقه خود را، رادیو AM، رادیو اینترنتی اینترنتی و ایستگاه های رادیویی آزاد است.

با بیش از 45،000 ایستگاه، شما می توانید به آنهایی که آموخته اید را دوست داشته یا گوش دهید و جواهرات جدیدی را از هر منطقه جهان کشف کنید. رادیو ساده اولین برنامه ای است که مزایای متعدد رادیوی آنلاین را با سادگی تلوزیون های رادیویی در سالهای آینده ترکیب می کند.

هر ایستگاه رادیویی بسیار آسان است. جستجو بر اساس ژانر: ایستگاه های رادیویی پاپ، ایستگاه های رادیویی راک، ایستگاه های رادیویی اخبار، ایستگاه های رادیویی ورزشی و غیره و یا جستجو بر اساس کشور (مانند ایستگاه های رادیویی ایالات متحده)، ژانر، فرمت، دولت یا شهرستان (مانند رادیو نیویورک یا رادیو لس آنجلس).

Streema ماموریتی برای ساده کردن تجربه گوش دادن به رادیو در وب و دستگاه های تلفن همراه است. رادیو ساده محصولی از این تلاش است و ما مشتاق بازخوردهای شما هستیم!

گوش دادن به رادیو NPR، رادیو بی بی سی، رادیو ورزشی، رادیو اخبار، رادیو مسیحی، رادیو لاتینا، رادیوم مکزیکناس، 77 WABC، WBAP اخبار بحث 820 AM، La Mega 97.9، KNBR، WNYC، راک شینا و بسیاری دیگر!

گوش دادن به:
• اخبار
• مصاحبه تلویزیونی
• موسیقی: پاپ، راک، هیپ هاپ، لاتین، رپ، بلوز، کشور، جاز، کلاسیک و بیشتر.
• ورزش: فوتبال، بیس بال، بسکتبال، فوتبال، هاکی و بیشتر.

---------------------

چرا رادیو ساده؟

رابط کاربر پاک شده:
رادیو ساده یک رابط کاربری بسیار تمیز است که از راه شما بیرون می آید و به شما کمک می کند که در ASAP تنظیم کنید. بسیاری از برنامه های رادیویی می توانند بسیار پیچیده باشند زیرا شما فقط تلاش می کنید که یک ایستگاه را برای بازی بسازید. با رادیو ساده، چیزی از گذشته است.

یک دسترسی به موارد دلخواه را ضربه بزنید
دسترسی به ایستگاه که می خواهید به همان سرعتی که بتوانید گوش دهید فوق العاده مهم است - با استفاده از رادیو ساده شما همیشه به یک مورد دسترسی به موارد دلخواه خود دسترسی خواهید داشت. برنامه بهینه سازی شده است تا روزانه به طور صحیح استفاده شود، چه در خانه، چه در محل کار و یا در ماشین.

هیچ بوفری یا وقفه:
با استفاده از تجربه Streema در خدمت بیش از 10 میلیون شنوایی در ماه، رادیو ساده دارای سطوح بی نظیری از ثبات و قابلیت اطمینان است. ما میدانیم چقدر مهم است. به همین دلیل است که ما بی وقفه به دنبال افزایش کیفیت گوش دادن از طریق برنامه در هر نسخه.

---------------------

سوالات و یا بازخورد؟ ما هر ایمیل را خوانده ایم
آیا ما می خواهیم یک ایستگاه رادیویی مخصوص اضافه کنیم؟ پیشنهادات دارید؟ لطفا با ما ساده@streema.com تماس بگیرید.


این نرم افزار با استفاده از کد FFmpeg (ffmpeg.org) دارای مجوز تحت LGPLv2.1 (www.gnu.org/licenses/old-licenses/lgpl-2.1.html) است.

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://streema.com/about/privacy/
شرایط استفاده: http://streema.com/about/terms/

اسامی محصولات، آرم ها، علامت های تجاری و سایر علائم تجاری در این نمایه برجسته شده یا به آن اشاره شده است و برنامه رادیو ساده مالکیت دارندگان علامت تجاری خود می باشند. این صاحبان علامت تجاری با Streema یا خدمات ما وابسته نیستند.


تغییرات :

بازخورد شما سادهتر رادیو بهتر است. آن را بیاور! لطفا به ما در simple@streema.com ایمیل بزنید همه ما آن را می خوانیم.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 5, 2018

نسخه فعلی :

2.2.8.1

توسعه دهنده :

Streema, Inc.

حجم فایل :

13.07 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

simple@streema.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد