از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

File Manager
File Manager

دانلود File Manager 2.0.9

  
توسط: Flashlight + Clock
354428
رده سنی: 3 سال و بالاتر

File Manager + اکسپلورر فایل آسان و قدرتمند برای دستگاه های آندروید است. این رایگان، سریع و کامل است. از آنجا که UI ساده آن است، استفاده از آن بسیار آسان است. با مدیریت فایل +، شما به راحتی می توانید فایل ها و پوشه های خود را بر روی دستگاه خود، NAS (ذخیره سازی شبکه متصل شده) و ذخیره سازی ابر ذخیره کنید. علاوه بر این، بلافاصله پس از باز شدن File Manager + میتوانید چندین فایل و برنامه را در یک نگاه ببینید.
 
این پشتیبانی از هر اقدام مدیریت فایل (باز، جستجو، حرکت به دایرکتوری، کپی و چسباندن، برش، حذف، تغییر نام، فشرده سازی، decompress، انتقال، دانلود، نشانه و سازماندهی). مدیر فایل علاوه بر پشتیبانی از فایل های رسانه ای و فرمت های فایل های عمده از جمله APK.
 
مکان های مهم و عملکرد مدیر فایل Plus عبارتند از:

• Main Storage / SD card / USB OTG: شما می توانید تمام فایل ها و پوشه ها را در هر دو حافظه داخلی و ذخیره سازی خارجی مدیریت کنید.

• فایل های دانلود / تصاویر / صوتی / ویدئو / اسناد / فایل های جدید: فایل ها و پوشه های شما به صورت خودکار با انواع فایل ها و ویژگی های آنها طبقه بندی می شوند تا بتوانید دقیقا فایل مورد نظر خود را پیدا کنید.

• نرم افزار: شما می توانید تمام برنامه های نصب شده بر روی دستگاه محلی خود را ببینید و مدیریت کنید.

• ابر / از راه دور: شما می توانید ذخیره سازی ابر خود و همچنین ذخیره سازی از راه دور / مشترک به عنوان سرور NAS و FTP دسترسی داشته باشید. (حافظه ابر: Google Drive ™، OneDrive، Dropbox، Box و Yandex)

• دسترسی از کامپیوتر: شما می توانید ذخیره سازی دستگاه اندیشه خود را از کامپیوتر برای مدیریت فایل ها در دستگاه اندیشه محلی خود با استفاده از FTP (پروتکل انتقال فایل) دسترسی داشته باشید.

• تجزیه و تحلیل ذخیره سازی: شما می توانید ذخیره سازی محلی برای تمیز کردن فایل های بی فایده تجزیه و تحلیل کنید. شما می توانید فایلی را که فایلی را می بینید پیدا کنید.

• بیننده تصویر داخلی / پخش کننده داخلی داخلی / ویرایشگر متن داخلی: شما می توانید از ابزارهای داخلی برای عملکرد سریع تر و بهتر استفاده کنید.


تغییرات :

2.0.9
- رفع اشکال و پیشرفت
- SFTP: تأیید هویت کلید SSH

2.0.0
- بیننده تصویر پشتیبانی از زوم در تصاویر بزرگ اندازه.

1.9.8
- پخش کننده موسیقی پشتیبانی از تکرار، زدن و فایل های شبکه

1.9.0
- پشتیبانی از Box و OneDrive برای کسب و کارتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 22, 2018

نسخه فعلی :

2.0.9

توسعه دهنده :

Flashlight + Clock

حجم فایل :

6.04 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

app.support@alphainventor.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد