از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

File Manager
File Manager

دانلود File Manager 2.0.0

  
توسط: Flashlight + Clock
4.7606129646301 311859
311859
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

File Manager + اکسپلورر فایل آسان و قدرتمند برای دستگاه های آندروید است. این رایگان، سریع و کامل است. از آنجا که UI ساده آن است، استفاده از آن بسیار آسان است. با مدیریت فایل +، شما به راحتی می توانید فایل ها و پوشه های خود را بر روی دستگاه خود، NAS (ذخیره سازی شبکه متصل شده) و ذخیره سازی ابر ذخیره کنید. علاوه بر این، می توانید چندین بار فایل ها و برنامه های خود را بر روی دستگاه خود بلافاصله بلافاصله پس از باز کردن File Manager + بلافاصله پیدا کنید.

این برنامه از تمام اقدامات مدیریت فایل پشتیبانی می کند (باز کردن، جستجو، حرکت در دایرکتوری، کپی و چسباندن، برش، حذف، تغییر نام، فشرده سازی، فشرده سازی، انتقال، دانلود، نشانه، و سازماندهی). File Manager Plus به پشتیبانی از فایل های رسانه ای و فرمت های فایل های عمده از جمله APK

محل های عمده و توابع از مدیر فایل فایل به شرح زیر است:

• ذخیره سازی اصلی / کارت SD / USB OTG: شما می توانید مدیریت تمام فایل ها و پوشه ها در هر دو حافظه داخلی و ذخیره سازی خارجی.

• دانلود ها / عکس ها / صوتی / ویدئو / اسناد / فایل های جدید: فایل ها و پوشه های شما به صورت خودکار با انواع فایل ها و ویژگی های خود طبقه بندی می شوند تا بتوانید

• برنامه: شما می توانید تمام برنامه های نصب شده بر روی دستگاه محلی خود را ببینید و مدیریت کنید.

• Cloud / Remote: می توانید به ذخیره سازی ابر خود دسترسی داشته باشید همچنین ذخیره سازی از راه دور / مشترک مانند سرور NAS و FTP.

• دسترسی از طریق کامپیوتر: شما می توانید ذخیره سازی دستگاه اندیشه خود را از کامپیوتر برای مدیریت فایل ها در دستگاه اندیشه محلی خود را با استفاده از FTP (انتقال فایل (ذخیره سازی ابر: گوگل درایو، OneDrive، Dropbox، جعبه و Yandex) پروتکل)

تجزیه و تحلیل ذخیره سازی: شما می توانید ذخیره سازی محلی را برای پاک کردن فایل های بی فایده تجزیه و تحلیل کنید. شما می توانید فواصل بیشتری را بیابید.

• بیننده تصویر داخلی / پخش کننده داخلی داخلی / ویرایشگر متن داخلی: شما می توانید از امکانات داخلی برای عملکرد سریع تر و بهتر استفاده کنید.


تغییرات :

2.0.0
- بیننده تصویر پشتیبانی از زوم در تصاویر بزرگ اندازه.
- رفع اشکال و بهبود

1.9.8
- پخش موسیقی پشتیبانی از تکرار، زدن و فایل های شبکه < br> 1.9.0
- پشتیبانی از Box و OneDrive برای کسب و کار

1.8.0
- پشتیبانی از SMB 2.0تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 29, 2018

نسخه فعلی :

2.0.0

توسعه دهنده :

Flashlight + Clock

حجم فایل :

5.92 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

app.support@alphainventor.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد