از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

File Manager
File Manager

دانلود File Manager 2.1.5

  
توسط: Flashlight + Clock
426967
رده سنی: 3 سال و بالاتر

File Manager + فایل اکسپلورر آسان و قدرتمند برای دستگاه های آندروید است. این رایگان، سریع و کامل است. از آنجا که UI ساده آن است، استفاده از آن بسیار آسان است. با مدیریت پرونده +، شما به راحتی می توانید فایل ها و پوشه های خود را بر روی دستگاه خود، NAS (ذخیره سازی شبکه متصل شده) و ذخیره سازی ابر ذخیره کنید. علاوه بر این، بلافاصله پس از باز شدن منوی File + میتوانید چندین فایل و برنامه را در یک نگاه ببینید.
 
این پشتیبانی از هر اقدام مدیریت فایل (باز، جستجو، حرکت در دایرکتوری، کپی و چسباندن، برش، حذف، تغییر نام، فشرده سازی، فشرده سازی، انتقال، دانلود، نشانه، و سازماندهی). مدیر فایل علاوه بر پشتیبانی از فایل های رسانه ای و فرمت های فایل های عمده از جمله APK.
 
مکان های مهم و توابع File Manager Plus عبارتند از:

• ذخیره سازی اصلی / کارت SD / USB OTG: شما می توانید تمام فایل ها و پوشه ها را در هر دو ذخیره سازی داخلی و ذخیره سازی خارجی مدیریت کنید.

• دانلودها / تصاویر / صوتی / فیلم / اسناد / فایل های جدید: فایل ها و پوشه های شما به صورت خودکار با انواع فایل ها و ویژگی های آنها طبقه بندی می شوند تا بتوانید دقیقا فایل مورد نظر خود را پیدا کنید.

• نرم افزار: شما می توانید تمام برنامه های نصب شده بر روی دستگاه محلی خود را ببینید و مدیریت کنید.

• ابر / از راه دور: شما می توانید ذخیره سازی ابر خود و همچنین ذخیره سازی از راه دور / مشترک به عنوان سرور NAS و FTP دسترسی داشته باشید. (حافظه ابر: Google Drive ™، OneDrive، Dropbox، Box و Yandex)

• دسترسی از طریق کامپیوتر: شما می توانید ذخیره سازی دستگاه اندیشه خود را از کامپیوتر برای مدیریت فایل ها در دستگاه اندیشه محلی خود با استفاده از FTP (پروتکل انتقال فایل) دسترسی داشته باشید.

تجزیه و تحلیل ذخیره سازی: شما می توانید ذخیره سازی محلی را برای پاک کردن فایل های بی فایده تجزیه و تحلیل کنید. شما می توانید فایلی را که فایلی را می بینید پیدا کنید.

• بیننده تصویر داخلی / پخش کننده داخلی داخلی / ویرایشگر متن داخلی: می توانید از ابزارهای داخلی برای عملکرد سریع تر و بهتر استفاده کنید.


تغییرات :

2.1.3
- رفع اشکال و پیشرفت

2.0.9
- SFTP: تأیید هویت کلید SSH

2.0.0
- بیننده تصویر پشتیبانی از زوم در تصاویر بزرگ اندازه.

1.9.8
- پخش کننده موسیقی پشتیبانی از تکرار، زدن و فایل های شبکه

1.9.0
- پشتیبانی از Box و OneDrive برای کسب و کارتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 13, 2019

نسخه فعلی :

2.1.5

توسعه دهنده :

Flashlight + Clock

حجم فایل :

6.19 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

app.support@alphainventor.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد