از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Offroad Grand Monster Truck Hill Drive
Offroad Grand Monster Truck Hill Drive

دانلود بازی Offroad Grand Monster Truck Hill Drive 1.0

  
توسط: Gamers Bell
1000
رده سنی: همه سنین

اگر بله پس صبر کن! ما بهترین بازی کامیون را برای شما به ارمغان می آوریم که کاملا بر اساس مسابقه 4x4 فیزیک واقعی است. شما هرگز کامیون صعود به تپه رانندگی نخواهید کرد تا این فرصت را پیدا کنید و به یک راننده متخصص در خارج از محدوده کامیون هیولا تپه تبدیل شوید.
برای انجام تپه رانندگی شما می توانید وسایل نقلیه سنگین موتور را از گاراژ در این بازی مسابقات کامیون دربی هیولا را انتخاب کنید. انتخاب شماست که آیا شما برای اولین بار در خیابان ها و یا در کنار تپه های خود به خارج از خیابان ها می روید؟ شما می توانید خود را با استفاده از کامیون سوپر کامیون به رانندگی کامیون هیولا offroad در راه های مختلف zigzag. شما قبل از اینکه رانندگی تپه، بازی های 4x4 پرادو را قبل از بازی رانندگی تپه ای بازی کنید، اما این بازی کامیون تپه ای mmx متفاوت از همه آنها است و من مطمئن هستم که دوست دارید این کامیون دیوانه را رانندگی کنید.
ما این بازی هیجان انگیز Derby Truck Racing را با گرافیک HD و محیط 3D ساخته ایم که باعث جذابیت آن می شود و شما هرگز این بازی را از دست ندهید. اما برای رانندگی در خارج از محدوده شما برخی از مهارت های رانندگی در غیر این صورت شما هرگز کامیون صعود تپه نیست. صعود به تپه هیولا offroad یک بازی دشوار است، بنابراین شما باید به دقت بر روی مسیر دیوانه غیر ممکن است. شما همچنین می توانید تکنیک های پارکینگ را با بازی این بازی تدارکات خارج از خانه یاد بگیرند. کنترل رانندگی کامیون هیجان انگیز بسیار صاف و واقعی است که هر کس می تواند آن را به راحتی رانندگی یا او یک راننده هیولا متخصص و یا مبتدی است. مسابقه صعود تپه HD بهترین است برای مبتدیان که می خواهند یاد بگیرند رانندگی.
کمربند ایمنی خود را بچرخانید و برای رانندگی کامیون کامیون با پدال شیب فرمان ترمز یا دکمه های کنترل آماده شوید. بنابراین کامیون هیولا Offroad را رانندگی کنید و از ضربه زدن به موانع جلوگیری کنید در غیر این صورت سطح شکست خورده است. ما همچنین یک نمای زیبا از دوربین و یک موسیقی با کیفیت پشت زمینه اضافه می کنیم که به شما این سرگرمی واقعی را می دهد که این بازی کامیون هیولا را بازی می کند. ما این هیولای واقعی را برای تمام سنین به ارمغان می آوریم. بچه ها نیز دوست داشتند این رانندگی کامیون دیوانه را بازی کنند. بنابراین متوقف کردن فکر و آماده شدن برای سفر به خارج از کشور برای انجام کوه صعود با کامیون سنگین. سفر خود را به یک ماجراجویی زیبا برای انجام stunts کامیون هیولا.
در این Offroad Grand Monster Truck Hill Drive چند سطح چالش برانگیز وجود دارد. برای تکمیل سطوح، شما باید از پست های بازرسی در مسیر رانندگی خارج شوید. دو حالت برای رانندگی در خارج از محدوده یا رانندگی در تپه ای در این رانندگی خارج از جاده یورو وجود دارد. یکی حالت آزاد است و دیگری حالت حرفه ای است. در حالت آزاد از رانندگی کامیون هیولا offroad هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و این بهترین برای کسانی است که می خواهند رانندگی را یاد بگیرند و حالت حرفه ای بر اساس زمان محدود است بنابراین برای زنده ماندن در حالت حرفه ای شما باید رانندگی کنید تا سطح را کامل کنید زمان جیپ در خارج از کشور رانندگی. آهنگ های غیر ممکن و پر زرق و برق به شما سرگرم کننده تر می شود تا کامیون های هیولا را در اختیار داشته باشید. برای پاکسازی تمام ایستگاه های بازرسی و رانندگی با سرعت بالا، کامیون هیولا را در محل پارک قرار دهید. گام به گام مرحله را تکمیل کنید و سکه ها را برای باز کردن سطوح کسب کنید. بنابراین عجله کنید دستگاه های خود را انتخاب کنید و این Offroad بزرگ هیولا کامیون هیل درایو را از فروشگاه بازی نصب کنید و همچنین به ما پنج ستاره بدهید. بازخورد خود را به ما بدهید متشکرم!
*** ویژگی های بازی ***
گرافیک خیره کننده
 آهنگ های متعدد و سطوح به چالش کشیدن
کامیون هیولا موتورهای سنگین مختلف
کنترل های صاف
محیط 3D و صدا با کیفیت
بازی اعتیاد آور
سطح چالش انگیز و پرماجرا برای بازی
رابط کاربر جذاب و صدای بالا
نمایش دوربین و چندین پست های بازرسی
بهترین تجربه رانندگی
آماده دانلود بدون هیچ پولی


تغییرات :

نسخه جدیدتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 16, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Gamers Bell

حجم فایل :

40.55 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

gamersbell99@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد