از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Train Drive Simulator 2017
Train Drive Simulator 2017

دانلود بازی Train Drive Simulator 2017 1.0.01

  
توسط: Coding Squares
4268
رده سنی: همه سنین

قطار درایو شبیه ساز 2017: بازی های آموزشی
آیا شما آماده برای رانندگی سریع مسابقات در مناطق تپه ای هستید؟ این یک بازی قطار عالی در تاریخ بازی است.
لذت بردن از اولین بار شبیه ساز قطار بالا. اجرای قطار گلوله بر روی آهنگ های بلند و لذت بردن از لذت واقعی از قطار مترو شهرستان. لذت واقعی از شبیه ساز بازی مربی به صورت رایگان در اینجا است. بهترین بازی های شبیه ساز مسابقات قطار در اینجا است. این بازی قطار حمل و نقل قطار به شما فرصتی برای بازی چیزی دیگری از نوع دیگر خسته کننده است
بازی های قطار بازی 2017 قطار را آموزش می دهد. قطار گلوله سه بعدی به بالای کوه ها می رسد. پل های بزرگ کاوش زیبایی از زمان واقعی شبیه سازی قطار بازی رایگان. بالا و پایین در آهنگ ها هیجان را در مسابقه ایستگاه سوپر ایستگاه قطار یورو اضافه می کند. رانندگی بازی دوستداران رانندگی اتوبوس، رانندگی خودرو و کامیون بازی رانندگی را فراموش کرده اید پس از نصب این بازی شبیه ساز قطار مسابقه ای و بازی های راننده را فراموش کرده ام. شما این بازی قطار را به عنوان یکی از بهترین در میان تمام بازی های قطار پیدا خواهید کرد. این بازی های رانندگی قطار شدید نیاز به مهارت های رانندگی و مسابقه ای دارد.
آموزش سیم کارت:
این زمان بود که موتورهای بخار و لوکوموتیو محبوب بودند. اما اکنون در دوران مدرن، قطارهای سیم و سریع گلوله جایگزین آنها شده است. در تاریخ بازی های قطار مسابقه بازی های متروی راه آهن این قطار مسافر حمل کننده 3d بازی محبوب ترین است. شما می توانید انتخاب کنید که در داخل سیم کارت شما قطار باشد. بنابراین لذت بردن از شبیه سازی قطار گلوله سریع و خشمگین رایگان. بازی شبیه ساز قطار بسیار سرگرم کننده از بازی های رایگان است. رانندگی و رانندگی رایگان دیوانه رانندگی را رانندگی کنید مسابقه آموزش یک ایده جدید و منحصر به فرد است، چرا که از آن استفاده نکنید. این شبیه ساز قطار 3D بازی شما است. شما نیاز به نصب بسیاری از بازی های لوکوموتیو، کشیدن مهارت های رانندگی با لوکوموتیو های مختلف در این بازی قطار مسافر دوست داشتنی. شبیه سازی مهارت های رانندگی ترافیک سنگین خود را و قهرمان بازی قطار ترافیک عجله کنید. لذت بردن از قطار سوپر مترو شما. بهترین بازی های قطار 2017. این بازی های قطار فوق العاده مترو بسیار متفاوت از دیگر بازی های قدیمی بازی راه آهن سرعت بازی قدیمی است.
یورو Bullet Off Road:
ایستگاه های هیل اغلب بازدیدکنندگان هستند. مسافرین حمل و نقل و همچنین توشه خود را به آنها فراهم می کند هر دو قطار مسافر و خدمات قطار بار. درایوهای جاده ای کمی دشوار هستند، در تپه های آرام مراقب باشید، سنگ های بزرگ و لبه های برش های سنگین می تواند باعث شکست شود. با استفاده از تمام حواس خود راننده یورو سیمر رانندگی کنید. مهارت های خود را با بازی رایگان خیابانی خیابانی تست کنید. لذت بردن از قطار گلوله رایگان خود را.
برای سوزاندن برای تلفن های موبایل:
گوش دادن به آهنگ های جذاب راه آهن و لذت بردن از مایل با قطار مسافر سریع. دیوانگی شاخهای قطار را به ویژه سوزاندن صدای راه آهن کاوش کنید. در حالی که قطار عجله ای در شهر رانندگی می کند، عبور از مناطق عمومی، امنیت مردم محلی را در ذهن نگه می دارد. از شاخهای زیبا استفاده کنید و ترافیک را از طریق موانع خارجی بسوزانید. این بازی های قطار گلوله ای 2017 3d بازی رایگان است بهتر از دیگر بازی های قطار توپ بازی قطار بازی های مترو. جلوه های صوتی هیجان باعث می شود مایل های لذت بخش، بنابراین سفر تور را با بهترین بازی قطار 2017 سفر کنید. بهترین شبیه ساز یورو بهترین است. فراموشی قطار مترو سیم کارت را فراموش کرده و لذت بردن از این قطار بزرگ گلوله.
گرافیک زمان واقعی
گرافیک رنگی فوق العاده بالا تجسم بازی در زمان واقعی است. بیابان های بزرگ، تپه های آرام، رودخانه های عمیق، پل های بزرگ و آبشار از طریق یخ ها کوه ها را مشاهده کنید. گرافیک خیره کننده 3D لوکوموتیو باعث می شود بازی کامل شود. نصب و لذت ببرید با بیشترین راننده ایستگاه قطار قطار.
قطار درایو شبیه ساز 2017: بازی قطار ویژگی ها:
• 15 سطح چالش برای رانندگی
• 3 لوکوموتیو های مختلف
• محیط های مختلف مانند صحرا، برف، شهر و کوه ها
• جلوه های صوتی پویا
• آهنگ های روی حیله و تزویر با یو پی اس و سقوط
• کنترل مبتنی بر فیزیک واقع گرایانه
• شتاب دهنده برای کنترل سرعت قطار
این Train Drive Simulator 2017 را به سرعت دانلود کنید: بازی های آموزشی.


تغییرات :

اشکالات جزئی ثابتتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 2, 2017

نسخه فعلی :

1.0.01

توسعه دهنده :

Coding Squares

حجم فایل :

43.38 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

codingsquareslive@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد