از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

ALDI Nederland
ALDI Nederland

دانلود ALDI Nederland 2.1.2

  
دسته: خرید
3.7881507873535 1114
1114
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

ALDI برنامه شما را نگه می دارد تا به روز با پیشنهادات ما در حال حرکت با گوشی های هوشمند آندروید خود را و یا قرص brtag # # # # # # brtag با رایگان ALDI برنامه: # brtag brtag # # # # # - شما می توانید تمام اطلاعات در مورد هفته ما پیدا کنید. ALDI پیشنهادات فعلی، کاهش قیمت ها و موارد جدید.

- شما هرگز یک پیشنهاد را از دست ندهید. اجازه دهید برنامه ALDI فقط به شما یادآوری کند. پیشنهاد مورد نظر خود را در لیست یادآوری خود قرار دهید

- سفر خرید بعدی را با لیست خرید یکپارچه قرار دهید. # Brtag brtag # # # # # - شما می توانید برای یک کلمه خاص (به عنوان مثال دوچرخه) و از طریق گزارش عملکرد جستجو اجازه می دهد تا ALDI برنامه دانم که ما باید یک پیشنهاد جالب برای شما # # # # # # brtag brtag - شما می توانید به سرعت و به خرید آسان و ساعت نگاه کردن به اطراف # brtag brtag # # # # # - آن آسان بر روی گوشی های هوشمند آندروید یا تبلت خود را فهرست پوشه فعلی # ALDI brtag brtag # # # # # - جدید: .. شما در منطقه مرزی زندگی می کنند و یا سفر دوست دارید ؟ شما هم اکنون می توانید پیشنهادات کالا از کشورهای دیگر با ALDI برنامه # brtag brtag # # # # # - :. جدید با تابع پیام یکپارچه آن در حال حاضر به طور مستقیم توسط ALDI برنامه # brtag brtag # # # # # مطلع - جدید :. شاخه را انتخاب کنید عنوان مورد علاقه و استفاده از یاب شاخه بدون تعیین محل سکونت brtag # # # # # # # # # brtag ALDI # brtag با کیفیت بالا - قیمت پایین brtag brtag # # # # # توجه: ALDI برنامه دسترسی به اطلاعات مکانی از گوشی های هوشمند آندروید خود را و یا قرص مورد نیاز برای تعیین مکان فعلی و جستجو برای شاخه ها در منطقه. اگر شما مایل به استفاده از خواننده QR کد یکپارچه، ALDI نیاز به دسترسی به دوربین گوشی هوشمند اندرویدی دارد.


تغییرات :

- تنظیمات کوچکتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 9, 2015

نسخه فعلی :

2.1.2

توسعه دهنده :

ALDI Einkauf GmbH & Co. OHG

حجم فایل :

2.58 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

app-support@aldi-nord.de

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد