از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Flitsmeister
Flitsmeister

دانلود Flitsmeister 9.0

  
توسط: Flitsmeister
25375
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Flitsmeister شما را به جریمه نقدی جریمه می کند، شما را از ترافیک هشدار می دهد و از حوادث جلوگیری می کند. بیش از 1.350.000 کاربران هلندی و بلژیکی پس از اتصال کمربند ایمنی خود را هنگامی که در اتومبیل خود می گیرند Flitsmeister فعال.

با استفاده از Flitsmeister در حین رانندگی، به طور خودکار از وقایع در طول سفر خود هشدار می دهید. این موجب صرفه جویی در زمان و پول شما می شود و شما را برای هر وضعیت ناامن در جاده آماده می کند.

Flitsmeister برای شما هشدار میدهد:
- تله سرعت
- Speedcams
- ترافیک / تاخیر در مسیر شما
- بازسازی جاده
- خطوط بسته
- حوادث
- نزدیک وسایل نقلیه اضطراری
• وسایل نقلیه ثابت

و بیشتر بیا ...

وقتی ماشین خود را رانندگی می کنید می توانید از Flitsmeister برای دریافت آخرین اطلاعات ترافیکی برای مسیر خود استفاده کنید. چه مدت طول می کشد تا کار کند؟ آیا تله سرعت در راه خانه وجود دارد؟ این سوالات بیشتر نگرانی شما نیستند. Flitsmeister تمام پاسخ ها را دارد.

مدیران انجمن و مدیران FLITSMEISTER
اطلاعات ترافیکی در برنامه Flitsmeister عمدتا توسط ورودی کاربران ما تولید می شود. شما می توانید گزارش ها و گزارش های دیگران را ارسال کنید. ما این محتوا را با استفاده از داده های دولتی، تصاویر از دوربین در کنار جاده ای که در سرتاسر کشور قرار گرفته است و ویرایشگران Flitsmeister خودمان، بهبود می دهیم.

پخش راديو:
اطلاعات ترافیکی Flitsmeister روزانه در Q-Music، BNR Newsradio، رادیو ترافیک، 100٪ NL، ورونیکا، 1Limburg، رادیو 10، رادیو بالا و SkyRadio پخش می شود.

استفاده از باتری و داده ها:
از آنجا که ما از مکان های GPS در پسزمینه استفاده می کنیم، برنامه ممکن است بر روی مصرف باتری شما تاثیر بگذارد، همانطور که برنامه های ناوبری دیگری نیز انجام می دهند. این نیز برای استفاده از داده ها اعمال می شود. آیا اطلاعات بیشتری در مورد این را می خواهید؟ سوالات متداول ما را در وب سایت بررسی کنید.

جهت یابی
ناوبری، بیشترین ویژگی تقاضای Flitsmeister از ماه فوریه سال 2018 در دسترس است. هنگام ترسیم یک مسیر، شما باید گزینه ای برای فعال کردن دستورالعمل های گفتاری را داشته باشید. ما در مورد تجربیات شما بسیار کنجکاو هستیم!

امداد جاده ای
هنگامی که شما در انتهای مسیر کنار جاده قرار می گیرید، می توانید از طریق برنامه ما کمک های کنار جاده ای را از ANWB فعال کنید. این کار را با ضربه زدن بر روی 'ارسال برای کمک های کنار جاده ای' در منو در گوشه سمت چپ انجام دهید. این است که چگونه ما مطمئن شوید که شما کمک درست دریافت کنید.

تماس:
ما البته در توییتر (flitsmeister)، فیس بوک (Flitsmeister)، Instagram (flitsmeister) و LinkedIn (Flitsmeister) هستیم، و وبلاگ ها را در blog.flitsmeister.nl پست می کنیم.


تغییرات :

ما آرزو می کنیم که شما در این سال جدید با Flitsmeister مسافرت کنید! ما در این سال با چندین رفع اشکال به درستی شروع میکنیم. جستجوگر مقصد آب و هوا و متن سخن به متن درست به لطف جینو و روبن به خوبی کار می کنند! دیگر Flitsmeisters نشسته هنوز و کار بر روی ویژگی های سرد است که به زودی در دسترس است. ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید تا از این ویژگی ها مطلع شوند که در دسترس هستند.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 21, 2018

نسخه فعلی :

9.0

توسعه دهنده :

Flitsmeister

حجم فایل :

88.01 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

android@flitsmeister.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد