از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Super Speed Cleaner - Antivirus Cleaner & Booster
Super Speed Cleaner - Antivirus Cleaner & Booster

دانلود Super Speed Cleaner - Antivirus Cleaner & Booster 1.5.3

  
توسط: Hyper Speed
4.7445540428162 400519
400519
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

Super Cleaner Cleaner (Virus Cleaner - Antivirus Master، Booster) ، بهترین پاک کننده تلفن برای اندروید با پاک کننده های ناخواسته، پاک کننده آنتی ویروس، تقویت کننده تلفن همراه، قفل برنامه، کولر پردازنده و صرفه جویی در باتری. گوشی خود را سریعتر از .

Super Fast Cleaner (تقویت کننده و پاک کننده آنتی ویروس) همه چیز را برای سرعت بخشیدن به عملکرد گوشی انجام می دهد.

✔️Junk Cleaner: هوشمندانه اسکن و حذف فایل های ناخواسته از جمله حافظه های سیستم و برنامه. پاک کردن فایل های ناخواسته، آزاد کردن RAM و افزایش سرعت گوشی در ONE TAP!
✔◄Phone Booster: حذف برنامه های پس زمینه برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی بر روی تلفن، بهینه سازی حافظه و افزایش سرعت گوشی .
✔️Security و آنتی ویروس استاد: حذف ویروس برای آندروید با پاک کننده ویروس اتوماتیک.
✔️Cache Cleaner: پاک کردن حافظه های باقی مانده و فایل های سیستم با حذف برنامه های نصب شده برای آزاد کردن فضای گوشی اندرویدی
✔️AppLock: برنامه های خصوصی خود را قفل کنید با برنامه قفل رایگان. برنامه قفل برنامه ما قفل برنامه را برای همه برنامه ها فراهم می کند.
✔️CPU کولر: بستن برنامه های overheating را به خنک کردن دمای تلفن و صرفه جویی در باتری
✔️ Battery Saver: به صورت خودکار توقف تخلیه باتری فرآیند برای صرفه جویی در زمان باتری.
✔ اپل مدیریت: شناسایی و حذف برنامه های ناخواسته برای آزاد سازی فضای ذخیره سازی بر روی تلفن

دریافت بیشتر از حداقل

Super Speed ​​Cleaner = Junk Cleaner + Phone Booster + Free Antivirus Master + Cache Cleaner + AppLock + CPU Cooler + Battery Saver + مدیر برنامه.

Clean Cleaner - آرشیو و تمیز کننده قدرتمند، تقویت کننده حافظه
Super Speed ​​Cleaner - Antivirus، Booster can سرعت گوشی را افزایش داده و عملکرد تلفن را با اسکن کردن و حذف ناخواسته بهبود می بخشد. تمیز کننده Super Speed ​​به شما کمک می کند فضای ذخیره سازی را بر روی گوشی آزاد کرده و عملکرد گوشی اندرویدی را بهینه کنید. Super Fast Cleaner، بهترین پاک کننده تلفن

افزایش سرعت - سریع و راحت
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده می تواند حافظه (RAM) را پاک کند، فضای ذخیره سازی را بر روی گوشی آزاد کرده و باتری را با تقویت کننده Android ما، تمیز کننده Super Speed ​​(تقویت کننده تلفن و پاک کننده تلفن). به عنوان یک تقویت کننده راحت تر در گوشی آندروید، تقویت کننده 1-ضربه ای روی صفحه نمایش می تواند تلفن را به طور موثر تر سرعت دهد.

رایگان آنتی ویروس استاد ویروس و حذف بدافزار
حرفه ای ویروس پاک کننده توسط قوی ترین ویروس آنتی ویروس و امنیت تلفن همراه، فراهم می کند حفاظت از تمام زمان ویروس و دانلود آنتی ویروس رایگان است. Super Virus Cleaner - آنتی ویروس تقویت کننده، یک نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس با اسکن ویروس، حذف ویروس و حفاظت از آنتی ویروس، بهترین آنتی ویروس آندروید را برای اطمینان از امنیت تلفن همراه خود ارائه می دهد.

CPU cooler - دمای پایین بلافاصله
Super Speed ​​Cleaner - Antivirus، Booster همچنین یک کولر درجه حرارت تلفن با حفاظت از بیش از حد آندروید است.

صرفه جویی در مصرف باتری - عمر باتری طولانی تر
با صرفه جویی در باتری، Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده می تواند تجزیه و تحلیل و توقف برنامه های قدرت تخلیه برای صرفه جویی در مصرف باتری برای آندروید. صرفه جویی در باتری می تواند عمر باتری را تا 20٪ افزایش دهد.

سازماندهی اعلان ها - مخفی کردن اعلان های بی فایده
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده همچنین پاک کننده اعلان برای آندروید است. این می تواند تمام اطلاعیه ها را خاموش و آنها را در سازمان برنامه برای آندروید قرار داده است. هیچ اعلانهای ناخواسته ای وجود ندارد و هرگز پیام مهم دیگری را از دست نخواهید داد.

مدیریت برنامه ها - برنامه حذف برنامه و مدیر APK # برتاگ # Super Cleaner Cleaner - Antivirus، Booster به شما کمک می کند تا برنامه های نادر استفاده شده را پیدا کنید و به شما امکان می دهد برنامه ها را در یک کلیک بدون نصب مجدد از سیستم آندروید مورد نیاز کنید. همچنین به شما کمک می کند تا فایل های APK را مدیریت کنید.
......

به عنوان یک تمیز کننده و تقویت کننده اندروید در All-in-One، Super Speed ​​Cleaner پاک کردن فایل های ناخواسته، پاک کردن حافظه پنهان، تقویت کننده سرعت، خنک کردن گوشی و صرفه جویی در باتری. Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده، تمیز کننده تلفن اندروید، تمیز کننده سریع!

زمان برای بهینه سازی قابل اعتماد (تمیز کننده و تقویت کننده) - Super Cleaner Cleaner

به ما اطلاع دهید اگر پیشنهاداتی داشته باشید
آدرس بازخورد: hyperspeedteam @ gmail.com


تغییرات :

- UI جدید طراحی شده است که تمیز و sleeker! آن را امتحان کنید و شما آن را دوست دارم! - بهبود عملکرد شروع برای یک تجربه بهتر!تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 8, 2018

نسخه فعلی :

1.5.3

توسعه دهنده :

Hyper Speed

حجم فایل :

8.75 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

quickcleanerapps@gmail.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد