از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Super Speed Cleaner - Antivirus & Booster
Super Speed Cleaner - Antivirus & Booster

دانلود Super Speed Cleaner - Antivirus & Booster 1.5.9

  
توسط: Hyper Speed
413849
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Super Clean Cleaner (Virus Cleaner - Antivirus Master، Booster)، بهترین پاک کننده تلفن برای اندروید با پاک کننده های ناخواسته، پاک کننده آنتی ویروس، تقویت کننده تلفن همراه، برنامه قفل، کولر CPU و صرفه جویی در باتری است. گوشی خود را سریعتر از همیشه بسازید.

Super Speed ​​Cleaner (آنتی ویروس تقویت کننده و پاک کننده) همه چیز را برای سرعت بخشیدن به عملکرد گوشی انجام می دهد.

پاک کننده ✔JustJunk: هوشمندانه اسکن و حذف فایل های ناخواسته از جمله سیستم و برنامه های ذخیره سازی. پاک کردن فایل های ناخواسته، رایت RAM و افزایش سرعت گوشی در ONE TAP!
✔◄Phone Booster: حذف برنامه های پس زمینه برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی بر روی تلفن، بهینه سازی حافظه و افزایش سرعت گوشی.
✔️Security و آنتی ویروس استاد: حذف ویروس برای آندروید با پاک کننده ویروس اتوماتیک.
✔️Cache Cleaner: پاک کردن مخزن باقی مانده و فایل های سیستم را با برنامه های نصب شده کنار بگذارید تا فضای گوشی اندرویدی را آزاد کنید.
✔️AppLock: برنامه های خصوصی خود را با قفل برنامه رایگان قفل کنید. برنامه قفل برنامه ما قفل برنامه را برای همه برنامه ها فراهم می کند.
✔️CPU کولر: برنامه های گرمای بیش از حد را خنک نگه دارید تا دمای تلفن را کاهش دهید و باتری را ذخیره کنید.
✔️Battery Saver: به طور خودکار فرایند تخلیه باتری را متوقف می کند تا زمان مصرف باتری را کاهش دهد.
✔Email Manager: شناسایی و حذف برنامه های ناخواسته برای آزاد سازی فضای ذخیره سازی بر روی گوشی.

دریافت بیشتر از حد پایین

Super Cleaner + Cleaner + Cleaner + Cleaner + Free Antivirus + Clean Cache Cleaner + AppLock + CPU Cooler + Battery Saver + مدیر برنامه.

تمیز کننده هویج - Lite و پاک کننده قدرتمند، تقویت کننده حافظه
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده می تواند سرعت گوشی و بهبود عملکرد تلفن را با اسکن و حذف آشغال. تمیز کننده Super Speed ​​به شما کمک می کند فضای ذخیره سازی را بر روی گوشی آزاد کرده و عملکرد گوشی اندرویدی را بهینه کنید. Super Clean Cleaner، بهترین پاک کننده تلفن.

سرعت بالا بردن - سریع و راحت است
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده می تواند حافظه (RAM) را پاک کند، فضای ذخیره سازی را بر روی گوشی آزاد کرده و با استفاده از تقویت کننده Android، Super Cleaner Cleaner (تقویت کننده تلفن و پاک کننده تلفن) باتری را ذخیره کند. به عنوان یک تقویت کننده راحت تر در گوشی آندروید، تقویت کننده 1-ضربه ای روی صفحه نمایش می تواند تلفن را به طور موثر تر سرعت دهد.

Free Antivirus Master-virus و حذف بدافزار
پاک کننده ویروس حرفه ای که توسط استاد آنتی ویروس برتر و امنیت تلفن همراه طراحی شده است، تمام محافظت از ویروس ها و دانلود رایگان آنتی ویروس را فراهم می کند. Super Virus Cleaner - آنتی ویروس تقویت کننده، یک نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس با اسکن ویروس، حذف ویروس و حفاظت از آنتی ویروس، بهترین آنتی ویروس آندروید را برای اطمینان از امنیت تلفن همراه خود ارائه می دهد.

Cooler CPU - سرعت بلافاصله پایین می آید
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده همچنین یک کولر درجه حرارت تلفن با حفاظت بیش از حد آندروید است. این به صورت پویا کاربر CPU را تجزیه و تحلیل می کند، برنامه های گرمایشی را پیدا می کند و بلافاصله آنها را خنک می کند تا دمای تلفن را خنک کند.

صرفه جویی در باتری - عمر باتری طولانی تر
با صرفه جویی در باتری، Super Speed ​​Cleaner - Antivirus، Booster می تواند برنامه های قدرت تخلیه را تجزیه و تحلیل کند و برای صرفه جویی در مصرف باتری برای آندروید صرفه جویی کند. صرفه جویی در باتری می تواند عمر باتری را تا 20٪ افزایش دهد.

سازماندهی اعلان ها - مخفی کردن اعلان های بی فایده
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده همچنین پاک کننده اعلان برای آندروید است. این می تواند تمام اطلاعیه ها را خاموش و آنها را در سازمان برنامه برای آندروید قرار داده است. هیچ اعلانهای ناخواسته ای وجود ندارد و هرگز پیام مهم دیگری را از دست نخواهید داد.

مدیریت برنامه ها - برنامه حذف برنامه و مدیر APK
Super Speed ​​Cleaner - Antivirus، Booster به شما کمک می کند تا برنامه های نادر مورد استفاده را بیابید و به شما امکان می دهد برنامه ها را در یک کلیک بدون نیاز به ریشه از سیستم آندروید مورد استفاده قرار دهید. همچنین به شما کمک می کند فایل های APK را مدیریت کنید.
......

به عنوان All-in-One تمیز کننده و تقویت اندرو، Super Speed ​​Cleaner تمیز کردن فایل های ناخواسته، پاک کردن حافظه پنهان، تقویت کننده سرعت، خنک کردن گوشی و صرفه جویی در باتری. Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده، تمیز کننده تلفن اندروید، تمیز کننده سریع!

زمان برای بهینه سازی قابل اعتماد (پاک کننده و تقویت کننده) - Super Cleaner Cleaner.

هر پیشنهادی دارید به ما پیشنهاد دهید.
آدرس بازخورد: hyperspeedteam@gmail.com


تغییرات :

- موتور آنتی ویروس EFFICIENT بیشتر، تلفن خود را امن تر!
- بهبود های مختلف ثباتتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 30, 2018

نسخه فعلی :

1.5.9

توسعه دهنده :

Hyper Speed

حجم فایل :

8.62 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

quickcleanerapps@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد