از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Super Phone Cleaner - Antivirus & Booster
Super Phone Cleaner - Antivirus & Booster

دانلود Super Phone Cleaner - Antivirus & Booster 1.6.7

  
توسط: Hyper Speed
424101
رده سنی: 3 سال و بالاتر

تمیز کننده Super Speed ​​(Cleaner Virus - Antivirus، Booster)، بهترین پاک کننده تلفن برای اندروید با تمیز کننده ناخواسته، تمیز کننده آنتی ویروس، تقویت کننده تلفن همراه، قفل برنامه، کولر CPU و صرفه جویی در باتری است. گوشی خود را سریعتر از همیشه بسازید.

نکات برجسته
سبک تر - بسته نصب بسیار کوچکتر و سریع اجرا می شود.
مصرف انرژی پایین - رضایت بخش ترین عملیات.
دستی - رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده.
چند کارکردی - توابع هسته برای پاسخگویی به نیازهای اساسی کامل هستند.

ویژگی های کلیدی
✔️Junk Cleaner: اسکن و حذف فایل های ناخواسته از جمله سیستم و برنامه های ذخیره سازی. پاک کردن فایل های ناخواسته، رایت RAM و افزایش سرعت گوشی در ONE TAP!
✔◄Phone Booster: حذف برنامه های پس زمینه برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی بر روی گوشی، بهینه سازی حافظه و سرعت بخشیدن به گوشی.
✔️Security و آنتی ویروس استاد: حذف ویروس برای آندروید با پاک کننده ویروس.
✔️AppLock: برنامه های خصوصی خود را با قفل برنامه رایگان قفل کنید. برنامه قفل برنامه ما قفل برنامه را برای همه برنامه ها فراهم می کند.
✔️CPU کولر: بستن برنامه های بیش از حد گرم برای خنک کردن دمای تلفن و صرفه جویی در باتری.
✔️Battery Saver: فرایند تخلیه باتری را متوقف کنید تا زمان مصرف باتری را کاهش دهید.
تقویت کننده ✔JustGame: با انتشار حافظه گوشی می توانید سرعت بازی خود را افزایش دهید.

دریافت بیشتر از حد پایین

Super Cleaner Cleaner = Cleaner Cleaner + Phone Booster + آنتی ویروس رایگان استاد + AppLock + CPU Cooler + Battery Saver.

تمیز کننده هویج - Lite و پاک کننده قدرتمند، تقویت کننده حافظه
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده می تواند سرعت گوشی و بهبود عملکرد تلفن را با اسکن و حذف آشغال. تمیز کننده Super Speed ​​به شما کمک می کند فضای ذخیره سازی را بر روی گوشی خود آزاد کرده و عملکرد گوشی اندرویدی را بهینه کنید. Super Clean Cleaner، بهترین پاک کننده تلفن.

سرعت بالا بردن - سریع و راحت است
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده می تواند حافظه (RAM) را پاک کند، فضای ذخیره سازی را بر روی گوشی آزاد کرده و با استفاده از تقویت کننده Android خود، Super Clean Cleaner (تقویت کننده تلفن و پاک کننده تلفن) باتری را ذخیره کند. به عنوان تقویت کننده راحت تر در گوشی آندروید، تقویت کننده 1-ضربه بزنید در صفحه اصلی می تواند تلفن را به طور موثر تر سرعت دهد.

Free Antivirus Master-virus و حذف بدافزار
پاک کننده ویروس حرفه ای که توسط استاد آنتی ویروس برتر و امنیت تلفن همراه طراحی شده است، تمام محافظت از ویروس ها و دانلود رایگان آنتی ویروس را فراهم می کند. Super Virus Cleaner - آنتی ویروس تقویت کننده، یک نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس با اسکن ویروس، حذف ویروس و حفاظت از آنتی ویروس، بهترین آنتی ویروس برای آندروید را برای اطمینان از امنیت تلفن همراه خود ارائه می دهد.

Cooler CPU - درجه حرارت پایین
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده همچنین یک کولر درجه حرارت تلفن با حفاظت بیش از حد آندروید است. این پردازنده را تجزیه و تحلیل می کند، برنامه های بیش از حد را می بیند و آنها را خنک می کند تا دمای تلفن را خنک کند.

صرفه جویی در باتری - عمر باتری طولانی تر
با صرفه جویی در باتری، Super Speed ​​Cleaner - Antivirus، Booster می تواند برنامه های Power-draining را تجزیه و تحلیل کند و برای صرفه جویی در مصرف باتری برای آندروید صرفه جویی کند. صرفه جویی در باتری می تواند عمر باتری را افزایش دهد.

سازماندهی اعلان ها - مخفی کردن اعلان های بی فایده
Super Speed ​​Cleaner - Antivirus، Booster می تواند تمام اعلان ها را قطع و آنها را در برنامه برنامه اندروید قرار دهد. هیچ اطلاعیه ای ناخواسته ای وجود ندارد و هرگز پیام مهم دیگری را از دست نمی دهید.

تقویت کننده بازی - سرعت بازی خود را افزایش دهید
Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده به شما کمک می کند سرعت بازی را افزایش دهید. با آزاد کردن حافظه گوشی، می توانید تجربه ای بهتر از بازی را تجربه کنید.

مسدود کننده تماس و دستیار - سفارشی کردن اعداد در لیست سیاه خود و مسدود کردن هرزنامه ها و تماس های ناخواسته. با مجوز تماس و تماس، تمیز کننده Super Phone می تواند تمام تماس های هرزنامه مزاحم را متوقف کند و کمک های تلفنی قدرتمند را فراهم کند.
......

به عنوان All-in-One تمیز کننده و تقویت اندرو، Super Speed ​​Cleaner تمیز کردن فایل های ناخواسته، پاک کردن حافظه پنهان، تقویت کننده سرعت، خنک کردن گوشی و صرفه جویی در باتری. Super Speed ​​Cleaner - آنتی ویروس، تقویت کننده، تمیز کننده تلفن اندروید، تمیز کننده سریع!

زمان برای بهینه سازی قابل اعتماد (پاک کننده و تقویت کننده) - Super Cleaner Cleaner.

هر پیشنهادی دارید به ما پیشنهاد دهید.
آدرس بازخورد: hyperspeedteam@gmail.com


تغییرات :

- موتور آنتی ویروس EFFICIENT بیشتر، تلفن خود را امن تر!
- بهبود های مختلف ثباتتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 28, 2018

نسخه فعلی :

1.6.7

توسعه دهنده :

Hyper Speed

حجم فایل :

7.26 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

quickcleanerapps@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد