از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Mijn Overheid Links
Mijn Overheid Links

دانلود Mijn Overheid Links 0.0.1

  
توسط: QoQ Media
2.0882353782654 34
34
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

تمام سرویس های قابل دسترسی دولتی قابل دسترسی در یک ردیف دیگر جستجو نمی شوند! # Brtag #
فکر می کنم MijnOverheid، UWV، De Belastingdienst و بیشتر! اگر شما آنلاین نیستید، همچنین می توانید از خدمات دولتی به انتخاب خود به طور مستقیم از برنامه تماس بگیرید. در حال حاضر تمام اعداد را برای شما جستجو و اگر هزینه های اضافی به عنوان چنین این هستند توسط UWV فرصت تماس بعدی نشان داده شده است. # # # # # Brtag brtag # همچنین نگاه کنید به آخرین اخبار انتخابات در برنامه و یا مشاهده آن شما بهترین UNT رای توسط راهنمای تنظیم. brtag # # # # # # brtag این طرح، یک طرح شهروندان است و ما با استفاده از پورتال در دسترس عموم از دولت هلند، اما ما به وضوح به خود دولت است. ما ارائه می دهیم یک محل ملاقات زیرا ما معتقدیم که در این راه جهان کلمه عمومی از آن است که در حال حاضر روشن تر است. Brtag # # # # # # brtag آیا می خواهید به یک سرویس عمومی به توجه ما، بنابراین ما می توانید آن را اضافه کنم؟ خیلی خوشحالم شما خوش آمدید و در صورت امکان درخواست شما را به برنامه دولت لینک اضافه کنید.


تغییرات :

- مهر طراحی جدید - بهبود PDF با استفاده از دست زدن به مهر مرورگر - اخبار انتخابات تمبر - Stemwijzer اتصال تمبر - بهبود اشکالات کوچک
تشکر از همه شما برای ارسال بازخورد از طریق ایمیل ما در حال تلاش برای پردازش همه چیز هستیم. اگر نقاطی برای بهبود در نسخه جدید پیدا کنید، دریغ نکنید و ایمیل ارسال کنید. ما دوست داریم از شما بشنویمتعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 26, 2017

نسخه فعلی :

0.0.1

توسعه دهنده :

QoQ Media

حجم فایل :

33.86 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@qoqmedia.nl

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد