از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Truple - Screenshot Accountability
Truple - Screenshot Accountability

دانلود Truple - Screenshot Accountability 0.1.7

  
توسط: Truple
46
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Truple بهترین ابزار موجود در مبارزه با پورنوگرافی است. این قابلیت پاسخگویی واقعی را فراهم می کند که تقریبا غیرممکن است که بتواند با تصادف گرفتن عکس ها و به اشتراک گذاری تصاویر با شریک مسئولیتپذیری خود، کنار بگذارد. اگر برنامه های پاسخگو برای دیگران برای شما شکست خورده باشد، این همان کاری است که کار خواهد کرد.

نقل قول از مشتریان واقعی:
• "من در تلفنم امن تر احساس می کنم، پس من در خیابان هایم انجام می دهم" - چشم هایتان را نگه دارید (https://guardyoureyes.com/articles/prevention/item/new-type-of-accountability-software)
• "Truple تغییر نحوه استفاده از تلفن من را می داند. دانستن اینکه Truple همیشه تماشا می شود، جلوگیری از اتخاذ تصمیمات منقضی می شود. من اکنون از هرچیزی که با مشکل مواجه می شوم اجتناب کنم."
• "من فقط می خواستم بگویم یک تشکر بزرگ از شما برای ساخت این برنامه من یک برنامه نویس تحلیلی است که سعی در خروج از پورنوگرافی است. به دلیل مهارت من، من می توانم راه خود را از طریق نقاط ضعف از آنچه دیگر، برنامه های مشابه را انتخاب کنید بالا و پرچم در گزارش به شرکای پاسخگویی (به عنوان مثال کلمات کلیدی)، اما با برنامه خود، هیچ نقاط ضعف، فقط شفافیت کامل وجود دارد. برنامه شما تنها بوده است که برای من کار کرده است، و من در حال حاضر در روز 7 + رشته موفق ".

امکانات:
• برای اسنپچت، فیس بوک، Instagram، توییتر، وبلاگ Tumblr و غیره کار می کند.
• ضبط تمام متون SMS، پیام های whatsapp، پیام های kik، اتاق های گفتگو، و غیره
• مشاهده تصاویر آنلاین از طریق https://app.truple.io، از طریق ایمیل، و یا از طریق برنامه اندیشه
• تعریف فاصله تصویر (هر 1 دقیقه - 5 دقیقه)
• (اختیاری) ویرایش متن (سیاه کردن کلمات) از تصاویر برای حفظ حفظ حریم خصوصی در حالی که ماندن پاسخ *
• (اختیاری) تصاویر تاریک (با 3 سطح مختلف تنظیمات) برای محافظت از شرکای پاسخگویی از جزئیات گرافیکی
• (اختیاری) فای حالت آپلود ترجیح داده برای صرفه جویی در پهنای باند داده های تلفن همراه
• به دلیل استفاده از تنظیمات "Device Admin" برای جلوگیری از پاک کردن و خاموش شدن بدون اینکه ایمیل برای اولین بار ارسال شود، به شدت محافظت شده است
• تصاویر بیشتر از اکثر برنامه های بانکی و بیش از 8000 وب سایت بانکی را ضبط نکنید. اگر یک برنامه بانکی یا وبسایت که اسیر شده است پیدا کنید، لطفا به من اطلاع دهید و به آسپ آپ آپدیت خواهم کرد.
• امن - تمام ارتباطات از طریق HTTPS انجام می شود و تصاویر با 256 بیت AES رمزگذاری می شوند

* بیشتر متن را ویرایش می کند، اما تضمین نمی کند که همه چیز را ویرایش کند

از آن استفاده کنید:
• بازسازی و بازگرداندن اعتماد به رابطه ای که به وسیله پورنوگرافی آسیب دیده است
• کمک به یکی از عزیزان در تلاش بهبود خود را در برابر پورنوگرافی و دیگر اعتیاد آنلاین
• محافظت و آموزش عزیزان برای جلوگیری از محتوای منفی آنلاین، آموزش آنها برای تصمیم گیری های هوشمندانه و سپس پاسخ دادن به آموزه های شما

Truple نیاز به اشتراک 5 دلار در ماه دارد. برای ثبت نام، به https://truple.io مراجعه کنید (درصورتی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، محاکمه 14 روزه در دسترس است).

Truple به اطلاعیه مداوم نیاز دارد، بنابراین تمام کاربران دستگاه آگاه هستند که تحت نظارت هستند. برای Truple ممنوع است که به طور مخفیانه یا بدون اطلاع کاربران و رضایت کاربر مورد استفاده قرار گیرد.

این برنامه با استفاده از خدمات دسترسی است. با استفاده از مجوز BIND_ACCESSIBILITY_SERVICE، می دانید که کدام برنامه ها استفاده می شوند و کدام وب سایت بازدید می شود.

این برنامه با استفاده از اجازه استفاده از دسترسی به داده ها. مجوز استفاده از دسترسی به داده ها مورد استفاده قرار گرفته است، بنابراین Truple می تواند زمانی که مرورگرهای ناشناس / خصوصی / ترشحی استفاده می شود شناسایی و بر اساس آن شرکای حسابرسی هشدار دهند.

این برنامه از مجوز مدیریت دستگاه استفاده می کند. مجوز مدیریت دستگاه برای اطلاع دادن به شرکای پاسخگو در مورد تلاش های کاربران برای خاتمه دادن یا غیر فعال کردن Truple استفاده می شود.


تغییرات :

* ویژگی هشدار تلگراف پرچم در رد مجوز سیاراتیتعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 15, 2018

نسخه فعلی :

0.1.7

توسعه دهنده :

Truple

حجم فایل :

3.65 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

cam@truple.io


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد