از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Truple - Screenshot Accountability
Truple - Screenshot Accountability

دانلود Truple - Screenshot Accountability 0.1.7

  
توسط: Truple
55
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Truple بهترین ابزار موجود در مبارزه با پورنوگرافی است. این قابلیت پاسخگویی واقعی را فراهم می کند که تقریبا غیرممکن است که بتواند با تصادف گرفتن عکس ها و به اشتراک گذاری تصاویر با شریک مسئولیت پذیری خود، کنار بگذارد. اگر برنامه های پاسخگو برای دیگران برای شما شکست خورده باشد، این همان کاری است که کار خواهد کرد.

نقل قول از مشتریان واقعی:
• "من در تلفن من امن تر احساس می کنم پس من در خیابان من انجام می شود" - محافظت چشم خود را (https://guardyoureyes.com/articles/prevention/item/new-type-of-accountability-software)
• "Truple تغییر نحوه استفاده از تلفن من را می داند. دانستن اینکه Truple همیشه تماشا می شود، منجر به جلوگیری از اتخاذ دائمی می شود".
• "من فقط می خواستم بگویم بزرگ تشکر از شما برای ساخت این برنامه من یک برنامه نویس تحلیلی است که در تلاش برای ترک پورنوگرافی است. به دلیل مهارت من، من می توانم راه خود را از طریق نقاط ضعف از آنچه دیگر، برنامه های مشابه را انتخاب کنید بالا و پرچم در گزارش به شرکای پاسخگو (به عنوان مثال کلمات کلیدی)، اما با برنامه خود، هیچ نقاط ضعف، فقط شفافیت کامل وجود دارد. برنامه شما تنها کسی است که برای من کار کرده است، و من در حال حاضر در 7 + روز رشته موفقیت آمیز. "

امکانات:
• برای اسنپ چت، فیس بوک، Instagram، توییتر، وبلاگ Tumblr و غیره کار می کند.
• ضبط تمام متون SMS، پیام های whatsapp، پیام های KIK، اتاق های گفتگو، و غیره
• مشاهده تصاویر آنلاین از طریق https://app.truple.io، از طریق ایمیل، و یا از طریق برنامه اندیشه
• تعریف فاصله زمانی (هر 1 دقیقه - 5 دقیقه)
• (اختیاری) ویرایش متن (سیاه کردن کلمات) از تصاویر برای حفظ حریم خصوصی در حالی که ماندن پاسخ *
• (اختیاری) تصاویر تاریک (با 3 سطح مختلف تنظیمات) برای محافظت از شرکای پاسخگو از جزئیات گرافیکی
• (اختیاری) فای حالت آپلود ترجیح داده برای صرفه جویی در پهنای باند داده های تلفن همراه
• به دلیل استفاده از تنظیمات "Device Admin" برای جلوگیری از پاک کردن و خاموش شدن بدون اینکه ایمیل برای اولین بار ارسال شود، به شدت محافظت می شود
• عکسهای بیشتر از اکثر برنامه های بانکی و بیش از 8000 وب سایت بانکی را ضبط نکنید. اگر یک برنامه بانکی یا وبسایت که اسیر شده است پیدا کنید، لطفا به من اطلاع دهید و به آسپ آپ آپدیت خواهم کرد.
• امن - تمام ارتباطات بر روی HTTPS انجام می شود و تصاویر با 256 بیت AES رمزگذاری می شوند

* بیشتر متن را ویرایش می کند، اما تضمین نمی کند که همه چیز را ویرایش کند

از آن استفاده کنید:
• بازسازی و بازگرداندن اعتماد به رابطه ای که توسط پورنوگرافی آسیب دیده است
• کمک به یکی از عزیزان در تلاش بهبود خود را در برابر پورنوگرافی و دیگر اعتیاد آنلاین
• حفاظت و تربیت عزیزان برای جلوگیری از محتوای منفی آنلاین، با آموزش دادن آنها به تصمیم گیری های هوشمندانه و سپس پاسخ دادن به آموزه های خود

Truple نیاز به اشتراک 5 دلار در ماه دارد. برای ثبت نام، از https://truple.io بازدید کنید (اگر محرمانه در رسانه های اجتماعی به روز شود، محاکمه 14 روزه در دسترس خواهد بود). برای لغو، از https://app.truple.io/account بازدید کنید. لطفا توجه داشته باشید که حذف برنامه Truple به طور خودکار حساب شما را لغو نخواهد کرد.

Truple به اطلاعیه مداوم نیاز دارد، بنابراین تمام کاربران دستگاه آگاه هستند که تحت نظارت هستند. برای Truple ممنوع است به صورت مخفیانه یا بدون دانش و رضایت کاربران دستگاه استفاده شود.

Truple برای رایانه های شخصی ویندوز در حالت آلفای اولیه پخش می شود. اگر می خواهید برای کمک به آزمایش لطفا با ما تماس بگیرید cam@truple.io. نسخه کامل باید به زودی عرضه شود.

این برنامه با استفاده از خدمات دسترسی است. این با استفاده از مجوز BIND_ACCESSIBILITY_SERVICE برای دانستن اینکه کدام برنامه ها استفاده می شوند و کدام وب سایت بازدید می شود.

این برنامه با استفاده از اجازه استفاده از دسترسی به داده ها. اجازه استفاده از داده دسترسی به داده استفاده می شود تا Truple می تواند زمانی که مرورگرهای ناشناس / خصوصی / ترشحات استفاده می شود شناسایی و بر اساس شرکای حسابرسی هشدار دهد.

این برنامه با استفاده از مجوز مدیریت دستگاه. مجوز مدیریت دستگاه برای اطلاع دادن از شرکای پاسخگو در مورد تلاش کاربران برای خاموش شدن یا غیرفعال شدن Truple استفاده می شود.


تغییرات :

* ایمیل هایی که در حال حاضر ارسال می شوند هنگام ارسال سوابق حساب کاربری ارسال می شوندتعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 17, 2019

نسخه فعلی :

0.1.7

توسعه دهنده :

Truple

حجم فایل :

3.64 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

cam@truple.io


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد