از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

AZ Screen Recorder - No Root
AZ Screen Recorder - No Root

دانلود AZ Screen Recorder - No Root 5.1.1

  
توسط: Hecorat
4.6044521331787 756611
756611
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

ویژه در صفحه اصلی Google Play، پلیس آندروید، یاهو اخبار، CNET، آندروید مرکزی، Droid-Life و غیره.

ضبط کننده AZ ضبط کننده بهترین برنامه برای صفحه نمایش لولایپ خود را ضبط کنید. این به دسترسی ریشه نیاز ندارد، بدون محدودیت زمانی ، بدون علامت با ابعاد، آگهی رایگان و بسیار آسان برای استفاده با یک اقدام برای شروع و توقف ضبط.
این برنامه ضبط صفحه نمایش به شما امکان می دهد ویدیوهای ویدیویی زیبا را با ارائه هر ویژگی ای که در طراحی تجربه کاربر ساده و ظریف لازم داشته باشید، بسازید.

ضبط کننده صفحه AZ به شما اجازه می دهد که صفحه خود را به فیلم های HD و FullHD ضبط کنید این برنامه تنها برنامه نمایش در بازار آندروید است که می تواند در هنگام ضبط متوقف شده و از سر گرفته شود.
شما همچنین می توانید صدا از میکروفون ضبط کنید و به طور خودکار به فیلم های روی صفحه نمایش تبدیل شود.
پنجره شناور همیشه باقی می ماند در بالا به شما اجازه می دهد ضربه تند و سریع در لحظه دقیق در هر صفحه نمایش است. این باعث می شود آن را بسیار مناسب برای ایجاد آموزش، ویدئو تبلیغاتی، نظر در مورد بازی و گیم پلی و یا ضبط چت تصویری.
در تنظیمات، می توانید لمس صفحه را فعال کنید تا افرادی که در حال تماشای فیلم های شما هستند دقیقا همان کاری را انجام می دهند.
علاوه بر این، بسیاری از ویژگی های دیگر در این ضبط کننده رایگان مانند تنظیم وضوح ویدئو، بیت گرایش صفحه نمایش، تایمر سفارشی برای متوقف کردن، صرفه جویی در انتخاب دایرکتوری، مشاهده / اشتراک گذاری و یا حذف فیلم های ضبط شده خود را ... همه آنها برای شما رایگان است!

هدف ما این است که برای توسعه بهترین ضبط صفحه نمایش رایگان که باعث می شود همه راضی باشد اما اگر می خواهید از ما حمایت کنید و یا می خواهید ارتقاء به نسخه حرفه ای، شما می توانید بسته کمک مالی خرید و ویژگی های فوق العاده سرد و منحصر به فرد است که نمی تواند از هر ضبط کننده صفحه در بازار یافت:
★ دکمه سحر و جادو: یک دکمه که ضبط خود را بدون نشان دادن هر چیزی بر روی صفحه کنترل می کند. بنابراین، بیننده های ویدئوی شما تنها بر روی برنامه، بازی یا هر چیزی که میخواهید بر روی صفحه نمایش کلیک کنید تمرکز کنید.
★ جلویی دوربین جلو: می توانید چهره و احساسات خود را در یک پنجره کوچک پوشه که می توانید به صورت آزاد موقعیت بر روی صفحه نمایش و سفارشی به هر اندازه و opacity.
★ تایمر شمارش معکوس: آیا چیزی است که شما باید قبل از ضبط آماده؟ نگران نباشید، تایمر شمارش معکوس صبر خواهد کرد تا زمانی که آماده باشید برای شروع و ضربه زدن در لحظه ای که می خواهید.
★ رسم بر روی صفحه نمایش: این ویژگی منحصر به فرد هنگام ساخت یک آموزش عالی است. شما می توانید تاکید کنید، یک علامت یا یک علامت را با هر رنگ انتخاب شده به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش ترسیم کنید.
★ فیلم های کوتاه: فیلمبرداری می تواند طولانی و حاوی اطلاعات غیر ضروری باشد، شما می توانید بخش هایی را که نمی خواهید فیلم های خود را حتی بیشتر موثر است
★ جریان زنده: شما می توانید صفحه نمایش خود را و جریان زندگی می کنند را به شبکه های مختلف اجتماعی ضبط کنید

بزرگ ما به برونو میتو، خوزه کاستیلو، droidiat، Chau تایلندی و سیمون مینگینگ برای کمک به ترجمه ما این برنامه ضبط صفحه نمایش به پرتغالی، اسپانیایی، عربی، آلمانی، فرانسوی و کره ای

اگر شما هر گونه بازخورد، گزارش مشکلات، پیشنهادات و یا شما می توانید با ترجمه کمک کند، لطفا با ما در az.screen.recorder با ما تماس بگیرید @ gmail.com


تغییرات :

- رفع اشکال و بهبود عملکرد.
- ویژگی های جدید نمایش جریان بازی.
- ویژگی های جدید زنده زنده به صفحه در فیس بوک.
- همه ویژگی های رایگان در حال حاضر، کمک مالی شما تبلیغات در برنامه را حذف کنید. > - به اشتراک گذاری برنامه با دوستان خود در حال حاضر به صفحه نمایش ضبط رایگان و ویرایش فیلم ها با تن از ویژگی های.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 8, 2018

نسخه فعلی :

5.1.1

توسعه دهنده :

Hecorat

حجم فایل :

17.35 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

az.screen.recorder@gmail.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد