AZ Screen Recorder - No Root

دانلود آخرین نسخه
AZ Screen Recorder - No Root
AZ Screen Recorder - No Root
AZ Screen Recorder - No Root
AZ Screen Recorder - No Root
AZ Screen Recorder - No Root
ویژه در صفحه اصلی Google Play، Android Police، یاهو اخبار، CNET، آندروید مرکزی، Droid-Life و بیشتر.

AZ ضبط صفحه بهترین نرم افزار برای ضبط صفحه نمایش لولای پاپ است. این نیازی به دسترسی ریشه، محدودیت زمانی، بدون علامت گذاری به عنوان، آگهی رایگان نیست و بسیار آسان برای استفاده با یک اقدام برای شروع و توقف ضبط نیاز ندارد.
این برنامه ضبط صفحه نمایش به شما اجازه فیلم ویدیوهای زیبا را با ارائه هر ویژگی ای که شما در طراحی یک تجربه کاربری ساده و ظریف نیاز دارید، می سازید.

ضبط کننده صفحه AZ به شما اجازه می دهد تا روی صفحه نمایش خود را به فیلم های HD و FullHD ضبط کنید و این تنها برنامه نمایش فیلم در بازار آندروید است که می تواند در هنگام ضبط متوقف شود و از بین برود.
شما همچنین می توانید صدا از میکروفون ضبط کنید و به طور خودکار به فیلم های روی صفحه نمایش متصل می شود. این باعث می شود که برای ایجاد آموزش، ویدیو تبلیغاتی، نظر درباره بازی و گیم پلی یا ضبط ویدیوی ویدیو بسیار راحت باشد.
پنجره شناور همیشه در بالای صفحه قرار دارد و به شما امکان می دهد لحظات دقیق هر صفحه ای را شگفت زده کنید.
در تنظیمات، می توانید لمس صفحه را فعال کنید تا افرادی که در حال تماشای فیلم های خود هستند دقیقا همان کاری را انجام می دهند.
علاوه بر این، بسیاری از ویژگی های دیگر در این ضبط صفحه نمایش رایگان مانند تنظیم وضوح تصویر، نرخ بیت، جهت صفحه نمایش، تایمر سفارشی برای متوقف کردن، صرفه جویی در انتخاب دایرکتوری، مشاهده / به اشتراک گذاری و یا حذف فیلم های ضبط شده خود را ... همه آنها آزاد هستند وجود دارد برای شما!

هدف ما این است که بهترین ضبط کننده صفحه نمایش را به وجود آوریم که باعث می شود همه راضی باشد اما اگر بخواهید از ما حمایت کنید و یا می خواهید ارتقاء به نسخه حرفه ای شوید، می توانید بسته ی کمک مالی را خریداری کنید و ویژگی های فوق العاده سرد و منحصر بفردی را که نمی توانید از آن پیدا کنید هر ضبط صفحه نمایش دیگر در بازار:
★ دکمه سحر و جادو: یک دکمه که کنترل ضبط خود را بدون نشان دادن هر چیزی بر روی صفحه نمایش است. به این ترتیب، بینندگان ویدیویی شما تنها بر روی برنامه، بازی یا هر چیزی که میخواهید روی صفحه نمایش را تمرین کنید تمرکز کنند.
★ جلوی دوربین جلو: شما می توانید چهره و احساسات خود را در یک پنجره لایه کوچک، که می تواند آزادانه به هر موقعیت بر روی صفحه نمایش و به هر اندازه و کدورت، سفارشی شود، ضبط کنید.
★ شمارش معکوس تایمر: چیزی است که شما باید قبل از ضبط آماده؟ نگران نباشید، تایمر شمارش معکوس صبر خواهد کرد تا زمانی که آماده باشید برای شروع و ضربه زدن در لحظه ای که می خواهید.
★ رسم بر روی صفحه نمایش: این ویژگی منحصر به فرد هنگام ساخت یک آموزش عالی است. شما می توانید تاکید کنید، یک علامت یا یک علامت را با هر رنگی انتخاب کنید که به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش شما باشد.
★ اصلاح فیلم ها: screencast می تواند طولانی و حاوی اطلاعات غیر ضروری، شما می توانید قطعات که شما نمی خواهید فیلم های خود را حتی بیشتر چشمگیر را تر و تمیز.
★ جریان زنده: شما می توانید صفحه نمایش خود را و جریان زندگی می کنند به شبکه های مختلف اجتماعی ضبط کنید

HUGE ما به لطف برونو میتو، خوزه کاستیلو، droidiat، Chau تایلندی و سیمون مینگینگ برای کمک به ترجمه این برنامه ضبط صفحه نمایش به پرتغالی، اسپانیایی، عربی، آلمانی، فرانسوی و کره ای.

اگر شما هر گونه بازخورد، گزارش مشکلات، پیشنهادات و یا شما می توانید با ترجمه کمک، لطفا با ما در az.screen.recorder@gmail.com با ما تماس بگیرید
تعییرات :
- رفع اشکال عمومی و بهبود عملکرد.
دانلود AZ Screen Recorder - No Root نسخه 5.1.1
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید