از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

30 Day Fitness Challenge - Workout at Home
30 Day Fitness Challenge - Workout at Home

دانلود 30 Day Fitness Challenge - Workout at Home 1.0.49

  
توسط: Leap Fitness Group
480544
رده سنی: 3 سال و بالاتر

★ برنامه انتخاب سردبیر ★
★ بهترین برنامه 2016 ★
★ بالا روند برنامه ★
★ بهترین برنامه بهبود خود ★

تمرین در خانه، برای هر کسی برای هر زمان مناسب است تمرین تمرین 30 روزه مناسب، توسط یک مربی حرفه ای تناسب اندام، از نظر علمی ثابت شده است که به بهبود آمادگی جسمانی و سلامتی کمک می کند. همچنین، این برنامه می تواند با داده های کالری سوخته در Google Fit همگام باشد. با برنامه امتحان کنید و نتایج شگفت انگیزی خواهید دید.

با به طور کامل با توجه به قوانین تمرین، تمرین 30 روزه تمرین چالش، گام به گام تمرین شدید را افزایش می دهد، بنابراین شما به راحتی می توانید تمرینات روزانه را بسنجید. لازم نیست به ورزشگاه بروید، فقط از وزن خود استفاده کنید و چند دقیقه در روز بمانید، تمرین 30 روزه تمرین چالش بسیار کمک خواهد کرد تا تناسب اندام خود را حفظ کنید و وزن خود را به طور موثر کاهش دهید.

امکانات
- پیشرفت آموزش را به طور خودکار ضبط می کند
- هر روز تمرین را به شما یادآوری می کند
- راهنماهای ویدئویی دقیق
- گام به گام با شدت ورزش افزایش می یابد
- چالش 30 روزه
- 30 روز چالش بدن کامل
- 30 روزه چالش لب به لب
- با دوستان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

هر چالشی دارای 3 سطح دشواری، از مبتدی تا طرفدار است. بهترین تمرین برای شما را پیدا کنید. بهترین برنامه تمرین را امتحان کنید، اکنون 30 روز تمرین را آغاز کنید و بعد از 30 روز، ممکن است متوجه شوید که تناسب اندام و تناسب اندام شما با آمادگی جسمانی شما بهبود می یابد.

برنامه کاهش وزن
به دنبال برنامه ردیابی وزن هستید؟ بدون رضایت برنامه کاهش وزن راضی نیستید؟ این برنامه های کاهش وزن می تواند به کاهش وزن شما کمک کند، این برنامه های رایگان برای از دست دادن وزن برای زنان و مردان است. با برنامه کاهش وزن کارآمد ما، شما سریع وزن را از دست خواهید داد. این برنامه از دست دادن وزن قطعا بهترین انتخاب شما است!

برنامه تناسب اندام
تمرینات متعدد تمرینی در دسترس هستند تا به شما کمک کند شش بسته abs دریافت کنید. دنبال مربی شخصی و تمرینات متخصص باشید، شش بسته abs در دسترس شماست!

تمرینات کوتاه
ما تمرینات کوتاه مدت را برای افرادی که زمان زیادی برای ورزش ندارند، به مدت چند دقیقه عرق و ضربان قلب سریع را دریافت خواهید کرد. این HIIT (تمرین فاصله ای شدید) می تواند نتایج را به حداکثر برساند.

تمرین در خانه
چند دقیقه در روز برای از بین بردن وزن و داشتن تمرین مناسب در منزل به مدت طولانی تمرین کنید. بدون تجهیزات مورد نیاز، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

تمرینات تغذیه با چربی و تمرینات سلام
بهترین تمرینات سوزاندن چربی و تمرینات سلام برای شکل دادن به بدن بهتر. سوختن کالری با تمرینات سوزاندن چربی، و ترکیب با تمرینات hiit برای به دست آوردن بهترین نتایج.

مربی تناسب اندام
تمام تمرینات توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است. راهنمای تمرین را از طریق ورزش، درست مانند داشتن مربی شخصی تناسب اندام در جیب شما!


تغییرات :

● اشکالات ثابت

ما بسیار سپاسگزاریم اگر شما به ما اطلاع دهید که چه چیزی نیاز داریم که در برنامه بهبود یابیم. هر گونه مشاوره خوش آمدید.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 27, 2018

نسخه فعلی :

1.0.49

توسعه دهنده :

Leap Fitness Group

حجم فایل :

12.24 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

northpark.android@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد