از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

30 Day Fitness Challenge - Workout at Home
30 Day Fitness Challenge - Workout at Home

دانلود 30 Day Fitness Challenge - Workout at Home 1.0.45

  
توسط: Leap Fitness Group
4.8289914131165 463942
463942
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

★ برنامه انتخاب سردبیران ★
★ بهترین برنامه 2016 ★
★ بالا روند برنامه ★
★ بهترین برنامه خود بهبود ★

تمرین در خانه ، مناسب برای هر کسی در هر زمان. تمرین چالش 30 روزه، طراحی شده توسط مربی حرفه ای تناسب اندام، علمی ثابت شده برای کمک به بهبود تناسب اندام و سلامت. همچنین این برنامه می تواند با داده های کالری سوخته در Google Fit همگام سازی کند. با استفاده از این برنامه می توانید نتیجه های شگفت انگیزی را مشاهده کنید.

با توجه به قوانین تمرین، با تمرین 30 روزه تمرین چالش، گام به گام تمرین را افزایش می دهد، بنابراین شما می توانید به راحتی روزانه تمرین کنید. لازم نیست به ورزشگاه بروید، فقط از وزن خود استفاده کنید و چند دقیقه در روز بمانید، تمرین 30 روزه چالش، به شما کمک زیادی خواهد کرد تا تناسب اندام خود را حفظ کنید و وزن خود را به طور موثر کاهش دهید.

Features
پیشرفت به طور خودکار
- به شما یادآوری روزانه تمرین
- دستورالعمل های ویدئویی دقیق
- افزایش شدت ورزش گام به گام
- 30 روز challenge abs
- 30 day full body challenge
# 30
با دوستان خود در رسانه های اجتماعی

هر چالشی دارای 3 سطح دشواری، از مبتدی تا حرفه ای است. بهترین تمرین برای شما را پیدا کنید. بهترین برنامه تمرین را امتحان کنید، اکنون 30 روزه را شروع کنید و بعد از 30 روز، ممکن است متوجه شوید که تناسب احساسی و ذهنی شما با آمادگی جسمانی شما بهبود می یابد.

برنامه کاهش وزن
به دنبال ردیابی وزن برنامه بدون رضایت برنامه کاهش وزن راضی نیستید؟ این برنامه های کاهش وزن می تواند به کاهش وزن شما کمک کند، این برنامه های رایگان برای از دست دادن وزن برای زنان و مردان است. با برنامه کاهش وزن کارآمد ما، شما سریع وزن را از دست خواهید داد. این برنامه از دست دادن وزن قطعا بهترین انتخاب شما است!

برنامه تناسب اندام
تمرین های متعدد متعدد برای کمک به شش بسته abs دریافت کنید. دنبال کردن مربی شخصی و تمرینات متخصصتان باشید، شش بسته abs در دسترس شما است

تمرینات کوتاه
ما تمرین کوتاه برای افرادی که زمان زیادی برای ورزش ندارند، شما عرق و سریع ضربان قلب در چند دقیقه این آموزش HIIT (تمرین پرش با شدت بالا) می تواند نتایج را به حداکثر برساند.

تمرین در خانه
چند دقیقه در روز برای از دست دادن وزن و حفظ تمرکز مناسب در تمرینات در خانه. بدون نیاز به تجهیزات، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

تمرینات سوزاندن چربی و تمرینات Hiit
بهترین تمرینات سوزاندن چربی و تمرینات سلام برای شکل دادن به بدن بهتر. سوختن کالری با تمرینات سوزاندن چربی، و ترکیب با تمرینات hiit برای به دست آوردن بهترین نتایج.


تغییرات :

● اشکالات ثابت

ما بسیار سپاسگزاریم اگر شما به ما اطلاع دهید که ما باید در برنامه بهبود می یابیم. هر گونه مشاوره خوش آمدید.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 25, 2018

نسخه فعلی :

1.0.45

توسعه دهنده :

Leap Fitness Group

حجم فایل :

13.58 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

northpark.android@gmail.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد