از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Lose Weight in 30 Days
Lose Weight in 30 Days

دانلود Lose Weight in 30 Days 1.0.33

  
توسط: Simple Design Ltd.
294518
رده سنی: 3 سال و بالاتر

★ بهترین 2017 برنامه ★
★ بهترین دستبند پنهان ★
★ بهترین برنامه کمک روزانه ★

از دست دادن وزن در 30 روز برای شما طراحی شده است که از دست دادن وزن در راه سریع و ایمن طراحی شده است. نه تنها تمرینات منظم دارد، بلکه برنامه رژیم غذایی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. از نظر علمی ثابت شده است که به بهبود سلامت و تناسب اندام کمک می کند. تمرین و داده های کالری می توانید در Google Fit همگام سازی کنید. با استفاده از این برنامه، بدن شما زیباتر از هر زمان دیگری است قبل از این که بدانید.

برنامه تمرینی شامل دست، لب به لب، تمرینات شکمی و پا برای کمک به وزن اضافی خود را از دست می دهد و بدن شما را شکل می دهد. با استفاده از انیمیشن ها و راهنمایی های ویدئویی، می توانید مطمئن شوید که در هر تمرین از فرم مناسب استفاده می کنید. هیچ تجهیزات مورد نیاز وجود ندارد، بنابراین شما می توانید به راحتی تمرینات خود را در خانه یا هر جا در هر زمان انجام دهید.

شما می توانید پیشرفت های کاهش وزن خود را در نمودار ها پیگیری و به وضوح کالاهای خود را شمارش کنید. شما همچنین می توانید اهداف خود را برای تشویق تعیین کنید. از آنجائیکه شدت تمرین گام به گام افزایش می یابد، فراموش نکنید که هر سه روز یک بار شکسته شود تا بدن شما بتواند تنظیم کند.

امکانات

- پیگیری کاهش وزن پیشرفت
- آهنگ کالری سوخته
- رژیم های کم کالری
- انیمیشن ها و راهنمایی های ویدئویی
- تمرین های مختلف
- به تدریج شدت ورزش افزایش می یابد

بهترین برنامه کاهش وزن
به دنبال برنامه های تناسب اندام هستید؟ می خواهید به سرعت وزن کم کنید؟ برنامه های کاهش وزن راضی نیستید؟ از دست دادن وزن در 30 روز می تواند به کاهش سریع وزن کمک کند. سعی کنید وزن خود را در 30 روز کاهش دهید تا تمرین کنید و سریع وزن کم کنید. این نیز بهترین برنامه رژیم غذایی برنامه کاهش وزن است.

تمرین در خانه
چند دقیقه در روز برای حفظ تناسب اندام و از دست دادن وزن با ورزش، رژیم غذایی و تمرینات در خانه خود، چند دقیقه طول بکشد. بدون تجهیزات مورد نیاز، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

برنامه رایگان برای زنان رایگان است
از دست دادن وزن سخت؟ این برنامه های تناسب اندام و برنامه های کاهش وزن برای زنان توسط متخصص طراحی شده است، شما می توانید با رژیم غذایی ما، برنامه های تناسب اندام و برنامه های کاهش وزن رایگان برای زنان، بی خطر و سریع وزن کنید.

برنامه تناسب اندام زن
مناسب بودن و از دست دادن چربی شکم در برنامه های رژیم غذایی برنامه کاهش وزن - تمرین برای زنان. این برنامه تناسب اندام زن دارای تمرینات چربی شکم و تمرین برای زنان است. همه این تمرینات چربی شکم را کاهش می دهند و تمرین برای زنان می تواند در هر زمان در هر نقطه انجام شود.

سوختگی چربی سوزی
این برنامه تناسب اندام زنانه تمرینات چربی سوزی شکم، تمرین زنانه، ورزش برای زنان، تمرین هسته ای است. این تمرینات سوزاندن چربی شکم، تمرین زنانه، ورزش برای زنان و تمرینات هسته ثابت کرد که به بدن شما کمک می کند. عرق کردن با تمرین زنانه، تمرین هسته ای و ورزش برای زنان!

تمرینات تغذیه با چربی و تمرینات سلام
بهترین برنامه رژیم غذایی برنامه کاهش وزن، تمرینات چربی سوزی و تمرینات سلام برای شکل بدن بهتر است. سوختن کالری با تمرینات سوزاندن چربی، و ترکیب با تمرینات hiit برای به دست آوردن بهترین نتایج.

مربی تناسب اندام
تمام ورزش و تمرینات توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است. راهنمای تمرین را از طریق ورزش و ورزش، درست مثل داشتن مربی شخصی تناسب اندام در جیب شما!تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 25, 2018

نسخه فعلی :

1.0.33

توسعه دهنده :

Simple Design Ltd.

حجم فایل :

9.84 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

abishkking@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد