از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Desain Sekat Ruangan Rumah Minimalis
Desain Sekat Ruangan Rumah Minimalis

دانلود Desain Sekat Ruangan Rumah Minimalis 1.0

  
توسط: Developer Senja
2
رده سنی: همه سنین

در حال حاضر خانه کوچکی مینیمالیستی هدف بسیاری از مردم است، به ویژه کسانی که تعدادی از اعضای خانواده دارند. علاوه بر این، طراحی خانه های کوچک در حال حاضر به طور فزاینده متنوع است و قیمت آن به اندازه خانه های با اندازه های بزرگ گران نیست. با این حال، داشتن یک خانه کوچک باید صاحب مغز خود شود تا بتواند مبلمان و وسایل خود را در آن قرار دهد.

مبلمان تزیین اتاق.

همانطور که در عنوان شما در حال حاضر خواندن موارد فوق، ویژگی های وب سایت مربوط به محیط برنامه نویسی طراحی و دکور خانه گالری ارائه برخی طراحی مینیمالیستی آخرین اندونزی و خوشحال بودند و یا لذت بردن از خواندن ایده برای طراحی و تزئین خانه مانند 43 مدل اتاق پارتیشن مرز مینیمالیستی پاسخ تازهترین پاسخ است 2017.

تقسیم کننده اتاق از شیشه.

تا یک دهه قبل، در خانه شما ممکن است هنوز یک اتاق پیدا کنید که با توجه به عملکرد آن جدا شده است. اما همراه با ظهور مفاهیم معماری جدید و برخی از مفاهیم در اتاق زیر شیروانی از یک خانه، که در آن کل یک اتاق می تواند بسیاری از توابع و تقسیم اتاق با استفاده از دیوار مانع داشته شروع به ناپدید می شوند. این با یک پویایی جدید زندگی روزمره همراه است و تعامل با خانواده، دوستان و یا روابط تجاری در همان اتاق اتفاق می افتد.

تقسیم کننده اتاق از پلاستیک.

در حال حاضر خانه کوچک مینیمالیستی هدف بسیاری از مردم است، به ویژه کسانی که تعداد کمی از اعضای خانواده دارند. علاوه بر این، طراحی یک خانه کوچک در حال حاضر به طور فزاینده متنوع است و قیمت آن به اندازه یک خانه با اندازه بزرگتر به اندازه گران قیمت نیست. با این حال، داشتن یک خانه کوچک باید صاحب مغز خود شود تا بتواند مبلمان و وسایل مورد نیاز خود را در اختیار خود بگذارد.

طراحی پارتیشن اتاق مینیمالیستی.

هنگامی که شما یک خانه کوچک است و شما باید یک خانه با یک اتصال باز به منظور ارائه اثر امداد و درست در خانه به ویژه در منطقه از اتاق نشیمن و خانواده اتاق داشته باشد، اما هنوز هم می خواهید برای حفظ حریم خصوصی،، ایده برای استفاده از یک طرح اولیه از اتاق بهترین انتخاب است.

مدل پارتیشن تقسیم کننده اتاق حداقل

از آنجا که اگر صاحب در تنظیم اتاق و مبلمان اشتباه باشد، خانه ای که اساسا اندازه ای ندارد که بزرگ باشد، به طور فزاینده ای محدود خواهد شد. برای جلوگیری از این که خانه کوچک تردید نداشته باشد، به درستی مرتب سازی کالاها و مبلمان و به سادگی امکان پذیر است. علاوه بر این، راه حل دیگری این است که بخشی از خانه را با یک پارتیشن یا پارتیشن که هم دائمی یا غیر دائمی است، بپوشانیم.

ایده تقسیم اتاق نشیمن و آشپزخانه.

عایق سازی اتاق های غیر دائمی معمولا بزرگ، اما نازک است، بنابراین فضای زیادی را نمی گیرد، اما می تواند یک اتاق را از هم جدا کند. علاوه بر استفاده از یک صفحه نمایش غیر دائمی، می توانید از یک کابینت استفاده کنید که برای اتاق یک اتاق دیگر خیلی بزرگ نیست.

پارتیشن مجنون مینیمالیستی اتاق نشیمن و اتاق نشیمن.

این پارتیشن اتاق مفید است برای ارائه فضای حریم خصوصی اضافی که نسبتا رایگان از دخالت در عبور از سایر ساکنان است. همچنین پارتیشن های غیر دائمی نسبتا آسان به حرکت و یا حرکت می کنند و این می تواند نیازهای اتاق را تنظیم کند. قابل توجه است بخش روشنایی اتاق.

ایده زیبا از تقسیم اتاق در داخل خانه.


تغییرات :

اضافه کردن طراحی جدید
آسان برای استفاده.تعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 2, 2017

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Developer Senja

حجم فایل :

4.64 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

senjadeveloper@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد