از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

RAR
RAR

دانلود RAR 5.60.build63

  
672691
رده سنی: 3 سال و بالاتر

RAR RAR RAR یک برنامه جامع فشرده سازی ساده، آسان، سریع، آرشیو، دستیار، استخراج کننده، مدیر و حتی اکسپلورر فایل اصلی است.

RAR می تواند RAR و ZIP را ایجاد و آرشیوهای RAR، ZIP، TAR، GZ، BZ2، XZ، 7z، ISO، ARJ را باز کند. فهرست توابع شامل فرمان تعمیر فایلهای آسیب دیده ZIP و RAR، تابع معیارهای سازگار با معیار RARLAB WinRAR، رکورد بازیابی، معمول و حجم بازیابی، رمزگذاری، آرشیوهای جامد، استفاده از هسته های چند پردازنده برای فشرده سازی داده ها.

علاوه بر فایل های ZIP استاندارد، عملکرد unzip از zip و ZIPX پشتیبانی می کند با فشرده سازی BZIP2، LZMA، PPMd و XZ همچنین به عنوان رمز محافظت ZIP. فرمان Unrar برای تمام نسخه های آرشیو RAR در دسترس است از جمله آخرین RAR5، رمز محافظت شده و چند قطعه فایل.

RAR تبلیغات را برای پوشش هزینه های توسعه نمایش می دهد. شما می توانید در منوی گزینه ها برای خاموش کردن تبلیغات پرداخت کنید. RAR درخواست دسترسی به شبکه، مشاهده اتصال به شبکه و پرداخت صورتحساب برای نمایش یا غیرفعال کردن تبلیغات است. "نصب برنامه های ناشناخته نصب شده" درخواست شده است، بنابراین فایل های APK را می توان آغاز کرد
از RAR در Android 8+.


اگر شما مایل به کمک به ترجمه RAR به زبان خود هستید، لطفا RAR را برای فایلهای زبان اندرویدی در بخش «RAR اضافی» از www.rarlab.com دانلود کنید و دستورالعمل ها را در readme.txt دنبال کنید. متشکرم.


تغییرات :

کلید های میانبر بیشتر برای صفحه کلید فیزیکی:
Ctrl + C - copy؛
Ctrl + X - برش؛
Ctrl + V - چسباندن
در فهرست RL کمک کنید که کل موضوع را در "صفحه کلید و ماوس فیزیکی" مشاهده کنید.

رفع اشکال در هنگام پردازش آرشیوهای RAR5 فاسد.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 21, 2018

نسخه فعلی :

5.60.build63

توسعه دهنده :

RARLAB (published by win.rar GmbH)

حجم فایل :

5.45 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

dev@rarlab.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد