از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

RAR
RAR

دانلود RAR 5.60.build62

  
4.429337978363 670528
670528
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

RAR RAR RAR یکپارچه سازی کامل، ساده، آسان، ساده، آسان و سریع برنامه فشرده سازی، آرشیو، دستیار، استخراج کننده، مدیر و حتی اکسپلورر فایل اصلی است.

RAR می تواند RAR و ZIP و بازپخش را ایجاد کند RAR، ZIP، TAR، GZ، BZ2، XZ، 7Z، ISO، ARJ آرشیو. لیست توابع شامل فرمان تعمیر فایلهای آسیب دیده ZIP و RAR، تابع استاندارد سازگار با معیار RARLAB WinRAR، رکورد بازیابی، معمول و حجم بازیابی، رمزگذاری، بایگانی جامد، استفاده از هسته های چند پردازنده برای فشرده سازی داده ها.

علاوه بر فایل های ZIP استاندارد، عملکرد unzip پشتیبانی از ZIP و ZIPX با BZIP2، LZMA، PPMd و XZ فشرده سازی نیز به عنوان رمز محافظت شده ZIP. دستور Unrar برای همه نسخه های آرشیو RAR، از جمله آخرین RAR5، رمز محافظت شده و چند فایل های چندگانه، در دسترس است.

RAR تبلیغات را برای پوشش هزینه های توسعه نمایش می دهد. شما می توانید در منوی گزینه ها برای خاموش کردن تبلیغات پرداخت کنید. RAR درخواست دسترسی به شبکه، مشاهده اتصال به شبکه و پرداخت صورتحساب برای نمایش یا غیرفعال کردن تبلیغات است. & quot؛ نصب برنامه های ناشناخته & quot؛ اجازه درخواست داده شده است، بنابراین فایل های APK را می توان
از RAR در Android 8 + آغاز کرد.


اگر شما مایل به کمک به ترجمه RAR به زبان خود باشید، لطفا RAR را برای فایل های زبان اندروید دانلود کنید & quot؛ اضافی RAR & quot؛ بخش www.rarlab.com و دستورالعمل ها را در readme.txt دنبال کنید. متشکرم.


تغییرات :

1. WinRAR و Android RAR موفق به باز کردن هر آرشیو ZIP دیگر رمزگذاری شده با کلمه عبور غیر انگلیسی نیست. آینده WinRAR 5.60 و نسخه RAR آن را تعمیر کنید. & quot؛ نامگذاری رمزگذاری & quot؛ در تنظیمات نسخه آندروید به عنوان رمزگذاری رمز عبور ZIP استفاده می شود در صورت استخراج اگر UTF-8 به طور پیش فرض نتواند.

2. پارامترهای تبلیغاتی برای کاربران اتحادیه اروپا در اولین اجرا درخواست می شود و می تواند در تنظیمات تغییر کند تا مقررات EU را تغییر دهد.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 31, 2018

نسخه فعلی :

5.60.build62

توسعه دهنده :

RARLAB (published by win.rar GmbH)

حجم فایل :

5.33 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

dev@rarlab.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد