از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

RAR
RAR

دانلود RAR 5.61.build67

  
688947
رده سنی: 3 سال و بالاتر

RAR RAR RAR یک برنامه جامع فشرده سازی ساده، آسان، سریع، آرشیو، دستیار، استخراج کننده، مدیر و حتی اکسپلورر فایل اصلی است.

RAR می تواند RAR و ZIP را ایجاد و آرشیوهای RAR، ZIP، TAR، GZ، BZ2، XZ، 7z، ISO، ARJ را باز کند. فهرست توابع شامل فرمان تعمیر فایلهای آسیب دیده ZIP و RAR، تابع معیارهای سازگار با معیار RARLAB WinRAR، رکورد بازیابی، معمول و حجم بازیابی، رمزگذاری، آرشیوهای جامد، استفاده از هسته های چند پردازنده برای فشرده سازی داده ها.

علاوه بر فایل های ZIP استاندارد، عملکرد unzip از zip و ZIPX پشتیبانی می کند با فشرده سازی BZIP2، LZMA، PPMd و XZ همچنین به عنوان رمز محافظت ZIP. فرمان Unrar برای تمام نسخه های آرشیو RAR در دسترس است از جمله آخرین RAR5، رمز محافظت شده و چند قطعه فایل.

RAR تبلیغات را برای پوشش هزینه های توسعه نمایش می دهد. شما می توانید در منوی گزینه ها برای خاموش کردن تبلیغات پرداخت کنید. RAR درخواست دسترسی به شبکه، مشاهده اتصال به شبکه و پرداخت صورتحساب برای نمایش یا غیرفعال کردن تبلیغات است. "نصب برنامه های ناشناخته نصب شده" درخواست شده است، بنابراین فایل های APK را می توان آغاز کرد
از RAR در Android 8+.


اگر شما مایل به کمک به ترجمه RAR به زبان خود باشید، لطفا RAR برای فایلهای زبان اندرویدی را در بخش "RAR اضافی" از www.rarlab.com دانلود کنید و دستورالعمل ها را در readme.txt دنبال کنید. متشکرم.


تغییرات :

1. برای نمایش دادن دسترسی به کارت SD خارجی در Android 7+، نمایش سریع ساده نمایش داده می شود. برخلاف نسخههای پیشین Android، برای بار اول برای دسترسی به کارت لازم نیست که ریشه کارت SD را انتخاب کنید.

2. حذف دستور اگر یک فایل یا پوشه را حذف کند، یک پیام خطا می دهد. قبلا این موارد را به صورت صریح از بین برد.

3. تصادف نادرست در هنگام راه اندازی ثابت.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 5, 2019

نسخه فعلی :

5.61.build67

توسعه دهنده :

RARLAB (published by win.rar GmbH)

حجم فایل :

5.75 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

dev@rarlab.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد