از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

9292
9292

دانلود 9292 1.9.6

  
توسط: 9292
18230
رده سنی: 3 سال و بالاتر

9292 مسافر همراه شما
برای کسانی که به 9292: 9292.nl جدید هستند برنامه ریزی سفر نهایی برای تمام حمل و نقل عمومی در هلند است. با برنامه 9292 برای آندروید برنامه ریزی سفر خود را از A به B خواهد شد حتی سریع تر. این برنامه به شما اطلاعات سفر زمان واقعی می دهد. ترجیحات شخصی می تواند ذخیره شود و ناز کاربر پسند است.

از هر کجا به هر کجا
این برنامه گزینه های مختلفی برای انتخاب محل و مقصد خروج شما فراهم می کند: مکان فعلی شما (با استفاده از GPS)، یک مکان شناخته شده (مانند یک مرکز خرید، ایستگاه یا علامت گذاری)، توقف اتوبوس، یک آدرس یا محل ایجاد شده.

هماهنگ سازی اطلاعات سفر
این برنامه به اطلاعات مشابه نیاز ندارد. مکان های اغلب استفاده شده ذخیره می شوند و شما می توانید مکان های خود را (به عنوان مثال: "خانه"، "مادر بزرگ"، "دفتر"، و یا هر چیزی که دوست دارید ایجاد کنید) ایجاد کنید. اگر شخصی مشخصات شخصی خود را ایجاد کنید، می توانید سفرهایی را که توسط برنامه ریزی شده انجام دهید قطار، اتوبوس، تراموا یا مترو در خانه با شما در تلفن خود. این به شما اجازه می دهد تا اطلاعات سفر خود را با لمس یک دکمه همگام سازی کنید.

در سفر خود را بر روی بروید
با استفاده از این برنامه 9292 سفر برنامه ریز سفر واقعی تبدیل شده است حتی بیشتر تلفن همراه. در حال حرکت، شما به راحتی می توانید زمان اتوبوس اتصال خود را بررسی کنید و اگر در مسیر شما تغییراتی وجود داشته باشد.

مشخصات فنی:
- برنامه ریزی سفر واقعی در تمام حمل و نقل عمومی در هلند
- صرفه جویی و مشاوره مسافرت شخصی خود را و آن را با شما
- ایجاد مکان های شخصی و مقصد های شخصی
- اطلاعات در مورد مکان های مهم در نزدیکی
- توصیه های سفر اکنون می توانید در تقویم خود ذخیره کنید
- ارسال مشاوره سفر از طریق ایمیل در حال حاضر امکان پذیر است


تغییرات :

در این نسخه از برنامه، دو مشکل حل شده است که تعدادی از کاربران در هنگام درخواست اطلاعات سفر تجربه کرده اند.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 18, 2018

نسخه فعلی :

1.9.6

توسعه دهنده :

9292

حجم فایل :

5.65 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

webmaster@9292.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد