BAND - App for all groups

دانلود آخرین نسخه
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
BAND - App for all groups
گروه خود را در BAND سازماندهی کنید! این برنامه ارتباطی گروه کامل است، با ویژگی هایی مانند انجمن انجمن، تقویم به اشتراک گذاشته شده، نظرسنجی ها، فهرست کارهای انجام شده، چت خصوصی و خیلی بیشتر!


BAND BEST برای:

● تیم های ورزشی - پیگیری روزهای بازی و اعمال تیم با تقویم، اعلان های سریع درباره اقدامات لغو شده را ارسال کنید و ویدیوها و عکس های گروهی را در یک مکان به اشتراک بگذارید.

● کار / پروژه ها - فایل ها را به اشتراک بگذارید و همه را در حلقه با انجمن انجمن نگه دارید. تماس گروهی سریع با تیم های از راه دور. همه افراد را با لیست های مشترک به اشتراک بگذارید.

● گروه های مدرسه - همه رویدادهای مدرسه خود را به راحتی با گروه تقویم برنامه ریزی کنید. برای برنامه ریزی فعالیت ها و گزینه های غذایی از نظرسنجی ها استفاده کنید. ارسال پیام های گروهی برای حفظ همه به روز رسانی

● گروه ایمان - سازماندهی فعالیت ها با نشانه های هفتگی و RSVP رویداد. در طول هفته از طریق تقسیم تقاضاهای نماز خصوصی از طریق چت، یکدیگر را پشتیبانی کنید.

● باشگاه ها و باشگاه های بازی - تنظیم یک برنامه زمانبندی با تقویم گروهی و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم در مورد هر بازی با تمام اعضای خود. از گروه های چت چندگانه برای یافتن گروه ها، مدیریت استخدام و به اشتراک گذاری استراتژی استفاده کنید.

● خانواده، دوستان، جوامع - با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار کنید. BAND همچنین دارای گروه های عمومی است! از ویژگی Discover برای پیدا کردن جوامعی با علائق مشابه استفاده کنید.


چرا باند؟

BAND بهترین راه برای ارتباط با گروه شما است! BAND توسط رهبران گروه به عنوان برنامه ارتباطات تیم رسمی برای روح Varsity، AYSO، USBands و Legacy Global Sports مورد اعتماد است.

● اجتماعی باشید و اقامت در همان مکان سازماندهی شود
انجمن انجمن / تقویم / نظرسنجی / گروه به اشتراک گذاری فایل / آلبوم عکس / چت / گروه تماس تماس بگیرید

● ایجاد یا پیوستن به یک فضایی که نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده کند
تنظیمات حریم خصوصی (مخفی، بسته، عمومی)، اعلان های کنترل، مدیریت اعضا (admin و co-admins)، اختصاص دادن امتیازات، ایجاد یک URL غافروندی یا طرح پوشش خانه اختصاص داده شده به گروه خود را تنظیم کنید. گروه خود را سفارشی کنید و از چگونگی استفاده از آن استفاده کنید!

● قابلیت دسترسی
شما میتوانید در هر کجا که هستید هستید. BAND را می توانید در هر وسیله ای از جمله تلفن، دسکتاپ یا رایانه لوحی خود با استفاده از http://band.us استفاده کنید.
ما نظرات شما را ارزیابی میکنیم! نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانید BAND را برای شما و گروهتان بهتر کنید.
 

مرکز راهنمایی: http://go.band.us/help/en
فیس بوک: www.facebook.com/BANDglobal
یوتیوب: www.youtube.com/user/bandapplication
توییتر:BANDtogetherappBAND_Gaming
نمایش مشخصات عمومی: thebandapp
وبلاگ: blog.band.com
تعییرات :
سلام مدیران! هنگامی که یک عضو برای پیوستن درخواست می کند،
شما تحت عنوان "عضو" گروه خود مطلع خواهید شد.
فراموش نکنید که آنها را تایید کنید!

حساب های نوجوانان یا دانش آموزان خود را مدیریت کنید تا فعالیت BAND خود را نظارت کنید.
دانلود BAND - App for all groups نسخه 7.3.0.1
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید