OLX Arabia - أوليكس

دانلود آخرین نسخه
OLX Arabia - أوليكس
OLX Arabia - أوليكس
OLX Arabia - أوليكس
OLX Arabia - أوليكس
Olix اولین بازار در سراسر جهان است به فروش و خرید همه چیز شما فکر می کنید. برنامه تا کنون بیش از 35 میلیون کاربر را آپلود کرده است. برنامه OLS بیش از 260 میلیون کاربر فعال در بیش از 45 کشور دارد.

OLEX ارتباط بین فروشندگان و خریداران در سراسر جهان است و به آنها اجازه می دهد که کالا و خدمات را در معاملات متقابل رضایت بخش مبادله کنند. الیکس به فروشنده یک پلت فرم برای فروش تمام اشیاء خود، شخصی یا تجاری می دهد. خریدار می تواند هزاران نفر از تبلیغات طبقه بندی شده را روزانه فهرست کند و بهترین پیشنهادات را در موارد جدید و مورد استفاده پیدا کند.
 
در حال حاضر بهترین نرم افزار رایگان برای تبلیغات طبقه بندی شده دانلود کنید، و شروع به خرید و فروش سفر از بخش های مختلف، از جمله: اتومبیل؛ الکترونیک و تلفن همراه و مبلمان خانه، و هر cheesed دیگری که شما ممکن از ... و بدون هیچ گونه کمیسیون فکر می کنم. در حال حاضر فروش هدفهایی را که استفاده نمیکنید، به روز کنید و Cache را به دست آورید و میلیونها کاربر Olex را در سراسر جهان به اشتراک بگذارید!

چرا الیکس ؟؟؟
فروش سریع: تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای هدف مورد نظر خود در سه مرحله بسیار ساده تبلیغ کنید:
عکس بگیرید ..
· توضیح بنویسید
· اضافه کردن مخاطبین خود ... و شروع به فروش بلافاصله!
 خرید هوشمند: من وقت خود را هدر ندهید به منظور جستجو برای بهترین قیمت، همه شما ممکن است از بهترین های موجود در Olex Alosarefa کشور خود را فکر می کنم! این که آیا شما می خواهید برای خرید و یا جایگزین .. اولکس اولین مقصد شما آنلاین است
جستجو از طریق سایت: شما قادر به پیدا کردن فروشندگان در مجاورت منطقه جغرافیایی خود خواهد بود، و شما را به بهترین معاملات و معاملات موجود در شهرستان خود را اما مسکونی Dahitk کشف!
 به طور مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار کنید: شما می توانید به طور مستقیم با فروشندگان از طریق چت، موبایل یا پیام از طریق پلت فرم نرم افزار ارتباط برقرار کنید. کدام تکمیل معامله موفق بسیار آسان است.
 
بدون واسطه و کارگزاران: اولین هدف ما در Olex به تنها ارتباط بین خریدار و فروشنده، بدون واسطه و یا کارگزاران. شما قادر خواهید بود به طور مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار کنید
 
Dubizzle در حال حاضر تبدیل به الکس می شود، منتظر چه چیزی هستید؟ نرم افزار OLX Arabia را دانلود کنید. پلت فرم اول و پیشرو برای تبلیغات طبقه بندی شده در مصر، عمان، لبنان، عربستان سعودی، قطر، بحرین، کویت.
شروع به فروش در حال حاضر .. به راحتی و به سرعت .. و همچنین رایگان!
 

OLX بازار # 1 برای خرید و فروش با 35 میلیون بارگیری و 260 میلیون کاربر فعال ماهانه در بیش از 45 کشور است. ما فروشندگان را به خریداران متصل می کنیم. فروشندگان OLX می توانند محصولات شخصی و تجاری خود را به راحتی به فروش برسانند. خریداران می توانند لیستی از روزانه اضافه شده برای هر دو محصول جدید و ثانویه را فهرست کنند و هوشمندانه انتخاب کنند.

بهترین برنامه تبلیغات رایگان را برای خرید و فروش اتومبیل های دست دوم، تلفن های همراه، الکترونیک، مبلمان خانه و هر چیزی که می خواهید، دانلود کنید. همه اینها تنها چند کلیک بدون هیچ کمکی است. به میلیون ها نفر از کاربران OLX بپیوندید و محصولات مورد استفاده خود را به فروش برسانید، آنها را تمدید کنید و پول نقد بگیرید!

فروش سریع: ارسال به صورت رایگان در سه مرحله ساده است. یک عکس بگیرید، مورد خود را شرح دهید و اطلاعات تماس خود را اضافه کنید تا شروع به فروش کنید.
خرید دقیق: شما لازم نیست برای از دست دادن زمان برای گرفتن بهترین معامله در محله خود را. OLX دارای طیف گسترده ای از محصولات از همه دسته ها است. به هر حال شما به دنبال فروش یا مبادله هستید، بگذارید OLX تنها و تنها مقصد آنلاین شما باشد.
جستجو بر اساس مکان: پیدا کردن فروشندگان در کشور، شهر و محله شما. از معامله ها و داغ ترین معاملات در گوشه آگاه باشید.
با فروشنده تماس بگیرید: چت، تماس یا متن فروشنده برای بستن معامله. این نمی تواند ساده تر از این باشد!
بدون واسطه: ما خریداران و فروشندگان را به هم می آمیزیم. هیچ واسطه بین شما و محصول وجود ندارد. شما همیشه می توانید به طور مستقیم با فروشنده تماس بگیرید.

dubizzle در حال حاضر OLX است OLX Arabia را پلت فرم طبقه بندی شده برتر در مصر، عمان، لبنان، عربستان سعودی، قطر، بحرین و کویت دانلود کنید.

شروع به فروش در حال حاضر! ساده سریع رایگان
تعییرات :
رفع اشکال و بهبود ثبات
دانلود OLX Arabia - أوليكس نسخه 4.33.4
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید