از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Project Color - The Home Depot
Project Color - The Home Depot

دانلود Project Color - The Home Depot 2.1.0.0

  
6497
رده سنی: 3 سال و بالاتر

شروع به کار روی پروژه رنگ شما هرگز آسان تر نبوده است! معرفی Color Project ™ توسط Home Depot - برنامه ای است که به شما امکان می دهد رنگ رنگ مناسب برای پروژه داخلی و خارجی خود را پیدا کنید.

پرچم رنگ
رنگ ها را از تلفن خود مرور کنید هنگامی که یک رنگ پیدا کرده اید، ببینید که چگونه در اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه، حمام یا فضای بیرونی به نظر می رسد. به علاوه رنگ های مشابه و هماهنگ رنگ را مشاهده کنید.

INSPIRATION
به دنبال ایده ها هستید؟ از صفحه اصلی برای حرکت از طریق رنگ های محبوب استفاده کنید و توصیه هایی را بر اساس روحیه ای که می خواهید در اتاق خود تنظیم کنید، استفاده کنید.

مطابقت رنگ
الهام از رنگ در اطراف شما است. رنگ رنگ را به مواردی از فضای خود و یا هر چیز دیگری که الهام بخش شما است، برسانید. به سادگی یک تصویر را بگیرید یا یکی از رول دوربین خود را آپلود کنید تا نزدیکترین رنگ رنگ Home Depot را پیدا کنید.
آن را در فضای خود ببینید
قبل از خرید، یک ایده بگیرید که چگونه یک رنگ در فضای خود نگاه کنید. با استفاده از دوربین گوشی خود، به راحتی می توانید تعیین کنید که آیا یک رنگ برای اتاق و دکور شما کار می کند.

جستجو کردن
در حال حاضر رنگ مورد نظر خود را می دانید؟ با جستجوی نام رنگ یا شماره رنگ آن را در برنامه مشاهده کنید.

ذخیره و خرید
رنگ های مورد علاقه خود را می توانید به راحتی به لیست علاقه مندی های خود ذخیره و یا با دوستان از طریق ایمیل، متن یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. هنگامی که تصمیم گرفتید، از طریق برنامه خریداری کنید یا از برنامه برای پیدا کردن نزدیکترین فروشگاه مغازه اصلی خود استفاده کنید.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 6, 2018

نسخه فعلی :

2.1.0.0

توسعه دهنده :

The Home Depot, Inc.

حجم فایل :

18.79 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apphelp@homedepot.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد