از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Project Color - The Home Depot
Project Color - The Home Depot

دانلود Project Color - The Home Depot 1.2.2

  
6045
رده سنی: همه سنین

شروع کار در طرح رنگ و یا رنگ شما هرگز آسان تر نبوده است! معرفی پروژه Color ™ توسط Home Depot - برنامه ای است که به شما اجازه می دهد تا رنگ، رنگ یا رنگ داخلی یا رنگ بیرونی خود را ببینید، MATCH یا رنگ پیدا کنید. پروژه رنگ ™ طراحی شده است که به شما اجازه می دهد تا به سادگی "رنگ" پروژه خود را به صورت دیجیتال، بنابراین شما می توانید رنگ رنگ مناسب خود را پیدا کنید - قبل از اینکه شما حتی باید برداشتن یک براش قلم مو. به سادگی آپلود یا عکس از اتاق یا پروژه خود را، و یا انتخاب "نمایش زنده" را انتخاب کنید و شروع به کاوش 1000 رنگ و رنگ های رنگ در دسترس و نقاشی کنید! رنگ های به راحتی مورد علاقه، رنگ های جستجو، و تصویر پروژه دیجیتال خود را با دوستان و خانواده در رسانه های اجتماعی، متن، ایمیل و بیشتر به اشتراک بگذارید! فضای شما - تبدیل شده است.

رنگ رنگ را به شیوه ای جدید نشان دهید - یک رنگ رنگ کوچک بر روی دیوار خود برای رنگ کامل رنگ خود، چیزی از گذشته است. با استفاده از Color Project ™، می توانید رنگ نقاشی یا رنگ رنگ خود را در فضای خود ببینید. هر فضا و پروژه متفاوت است - به طوری که قادر به دیدن یک رنگ با دکور، روشنایی، زاویه و محیط خود است، به شما یک ایده عالی را می دهد که چگونه این رنگ می تواند برای شما کار کند. تکنولوژی پیشرفته پروژه Color ™، خطوط، سایه ها و واریانس های روشنایی را تشخیص می دهد و بیشتر برای تولید واقعی ترین تصاویر از آنچه پروژه شما می تواند به نظر برساند. این به همان اندازه ساده بودن افزودن چند رنگ و ضربه زدن روی صفحه نمایش است
 
MATCH کامل - تعطیلات فقط خیلی خوب به اجازه رفتن و نمی تواند به نظر می رسد رنگ زیبا اقیانوس آبی از ذهن خود را دریافت کنید؟ رنگ زندگی رنگ همسایه خود را رنگ کنید اما به نظر می رسد این نام را به یاد داشته باشید؟ نگران نباشید - در حال حاضر، با برنامه Project Color ™ شما به راحتی می توانید هر تصویری را در رول دوربین تلفن همراه خود داشته باشید یا عکس جدیدی بگیرید تا رنگ ها را در آن بریزید. به سادگی تصویر انتخاب شده برای پیدا کردن نزدیک ترین رنگ و یا رنگ های رنگی موجود در Home Depot که یک بازی هستند ضربه بزنید. از آنجا، شما به راحتی می توانید مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یا رنگ کامل را در اتاق یا پروژه خود ببینید.
 
پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید - در حال حاضر می دانید نام رنگ یا شماره ای که شما دنبال آن هستید؟ مشکلی نیست! از تابع «یافتن آن» استفاده کنید تا نام و یا شماره رنگ آن را از موجودی رنگ موجود در خانه Home Depot جستجو کنید.


تغییرات :

رفع اشکال و به روز رسانی های جزئی.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 14, 2017

نسخه فعلی :

1.2.2

توسعه دهنده :

The Home Depot, Inc.

حجم فایل :

20.61 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apphelp@homedepot.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد