از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Coinbase - Buy Bitcoin & more. Secure Wallet.
Coinbase - Buy Bitcoin & more. Secure Wallet.

دانلود Coinbase - Buy Bitcoin & more. Secure Wallet. 5.5.1

  
دسته: مالی
توسط: Coinbase, Inc.
4.2555351257324 145972
145972
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

پول نقد دیجیتال، امن و آسان

Coinbase # 1 توصیه می شود راه خرید و ایمن ذخیره بیتکوین، بیتکوین نقدی، ethereum و لیتوکین، ارائه کامل ترین خدمات برای btc، اخلاق، و ltc در هر دو وب و تلفن همراه

نکات برجسته از Coinbase Bitcoin، Bitcoin Cash، Ethereum و Litecoin Wallet
✓ خرید و فروش ارز دیجیتال: شما به راحتی می توانید به خرید و فروش ارز دیجیتال مانند بیتکوین، بیتکوین نقدی، اتر و لیتکوین به طور مستقیم از حساب Coinbase خود بدون نیاز به ترک برنامه. این قابلیت در 32 کشور موجود است.

✓ حساب بانکی را متصل کنید: به راحتی می توانید پول سپرده، یا خرید و یا فروش بیت کوین را با حساب بانکی مرتبط کنید.

✓ کارت اعتباری و بدهکاری : شما بلافاصله می توانید Bitcoin، Bitcoin نقدی، اتر و Litecoin را با کارت های اعتباری مرتبط خود در 32 کشور خریداری کنید.

✓ PayPal را به اشتراک بگذارید: شما بلافاصله می توانید بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتر و لیتکوین را با پی پال مرتبط خود بفروشید حساب بانکی در ایالات متحده

✓ خدمات تجارتی - توسط بیش از 38،000 کسب و کار مانند دل، اکسپدیا و Overstock پذیرفته شده است.

✓ وب و موبایل - شما می توانید بیت کوین، بیت کوین پول نقد، ehereum، کیف پول لایت کوئین و به طور کامل آن را در وب و تلفن همراه مدیریت کنید و هر لحظه از بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتر و لیتکوین خود استفاده کنید.

Coinbase Bitcoin Wallet for Android
Coinbase Bitcoin کیف پول برای آندروید از سطح زمین طراحی شده است تا بهترین دیجیتال را ارائه دهد تجربه ارز در دستگاه اندیشه خود را. امکانات عبارتند از:
کیف پول: ارسال و درخواست بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتر، و لیتکوین بلافاصله به نام، ایمیل یا آدرس ارز دیجیتال
خرید و فروش: بلافاصله پول محلی خود را به بیوتکین یا خارج از آن تبدیل کنید، بیت کوین پول نقد، اتر و لیتوکین
نمودار قیمت: آهنگ زمان واقعی و تاریخچه بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتر، و قیمت لیتکوئن با عملکرد قیمت نمودار.
■ هشدار قیمت: اطلاعات مربوط به تغییرات بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتر و قیمت لیتکوین را با پیروی از قابلیت هشدار قیمت جدید ما مطلع کنید.
■ ارسال و درخواست: به راحتی از هر یک از گوگل ها تماس ها یا ارسال و ارسال درخواست از طریق NFC، کد QR
امنیت: یک کد گذرواژه برای محافظت از برنامه و از راه دور دسترسی به تلفن خود را غیر فعال کنید در صورت از دست رفتن یا ربودن

درباره Bitcoin، Bitcoin Cash، Ether ، Litecoin، Blockchain و Bitcoin Wallet ها
Bitcoin پول دیجیتال است که برای انتقال امن و سریع از ارزش در هر جای دنیا استفاده می شود. راه های زیادی برای کسب بیت کوین وجود دارد، از جمله استخراج بیت کوین، بازی بیت کوین و تجارت بیت کوین. قیمت بیت کوین قیمت است که در آن شما می توانید بیتکوین را در پول محلی خود خریداری کنید و بر اساس عرضه و تقاضای بیت کوین تغییر می کند.

اتر یک ارز دیجیتالی است که برای اجرای قراردادهای هوشمند در شبکه Ethereum استفاده می شود. مانند بیت کوین، شبکه های Ethereum و اچر ها توسط هیچ یک از بانک ها یا دولت ها کنترل و یا صادر نمی شوند؛ بلکه یک شبکه باز است که توسط کاربران آن مدیریت می شود. قراردادهای هوشمند، برنامه هایی هستند که به طور دقیق برنامه ریزی شده بدون هیچ گونه امکان خرابی، سانسور، تقلب یا دخالت های شخص ثالث - یک قرارداد هوشمند هر زمان که استفاده می شود دقیقا همین طور است.

گرفتن بیت کوین، بیت کوین پول نقد، ehereum، و کیف پول litecoin اولین قدم به سوی استخراج بیتکوین، بازی های بیت کوین، بازی های نقدی بیتکوین، بازی های اتروم، بازی های لیتکوئین یا تجارت بیت کوین است.

درباره Coinbase
Coinbase یک شرکت خصوصی واقع در سانفرانسیسکو است که خدمات ارزشیابی دیجیتال وب و تلفن همراه را فراهم می کند. مأموریت ما این است که خدمات آسان و امن ارزش افزوده ارزش افزوده دیجیتالی را برای مصرف کنندگان و بازرگانان ارائه دهیم.

➠ پیروی از آخرین اخبار در Coinbase و ارز دیجیتالی: blog.coinbase.com

❐ لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در support@coinbase.com برای هرگونه مشکلاتی که ممکن است با Coinbase Bitcoin Wallet داشته باشید


تغییرات :

با تشکر دوباره برای پیوستن به ما در این سفر! ما دائما در حال تلاش برای به دست آوردن یک تجربه بهتر هستیم. با این نسخه، چند بار به روز رسانی کردیم که فکر میکنیم شما را دوست دارم:
- تعدادی از رفع اشکال

شما می توانید درباره پیشرفت های خود در blog.coinbase.com بیشتر بخوانید.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 8, 2018

نسخه فعلی :

5.5.1

توسعه دهنده :

Coinbase, Inc.

حجم فایل :

8.45 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@coinbase.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد