از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Coinbase – Buy and sell bitcoin. Crypto Wallet
Coinbase – Buy and sell bitcoin. Crypto Wallet

دانلود Coinbase – Buy and sell bitcoin. Crypto Wallet 5.10.0

  
دسته: مالی
توسط: Coinbase, Inc.
149508
رده سنی: 3 سال و بالاتر

ارز دیجیتال، امن و آسان است.

Coinbase # 1 مبادله رمزنگاری ارز و کیسه بیت کوین است که برای خرید و ایمن Bitcoin، Bitcoin cash، ethereum، ethereum classic و litecoin ذخیره می شود، ارائه کامل ترین خدمات برای btc، bch، eth، و غیره و ltc در هر دو وب و تلفن همراه . ما به راحتی به خرید، استفاده و ذخیره ارز دیجیتال ایمن می کنیم.

نکات برجسته بیت کوین Coinbase، نقدی بیتکوین، کیت اتروم، کیت اورتوم و لیتکوین
✓ خرید و فروش ارز دیجیتال: شما به راحتی می توانید به خرید و فروش ارز دیجیتالی مانند بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتروم، اتروم کلاسیک و لیتکوین به طور مستقیم از حساب Coinbase خود بدون خروج از برنامه بپردازید. موجود در 32 کشور.

✓ حساب بانکی را وصل کنید: به راحتی پول خود را سپرده یا برداشت کنید و بیت کوین را با حساب بانکی مرتبط خود خریداری یا فروش کنید.

✓ کارتهای اعتباری و بدهکاری را بکار بگیرید: بتای کین، بیتکوین نقدی، اتروم، اتروم کلاسیک و لیتوکین را با کارتهای اعتباری مرتبط خود در 32 کشور بلافاصله می توانید خریداری کنید.

✓ خدمات تجارتی - پذیرفته شده توسط بیش از 38،000 کسب و کار مانند دل، Expedia و Overstock.

✓ وب و تلفن همراه - شما می توانید بیت کوین، بیت کوین پول نقد، ethereum، ethereum کلاسیک و کیف پول litecoin باز کنید و به طور کامل آن را در هر دو وب و تلفن همراه مدیریت، و دسترسی به بیت کوین، بیتکوین نقدی، ethereum، ethereum کلاسیک و لیتکوین هر زمان.

Coinbase Bitcoin Wallet برای آندروید
کیف پول بیت کوین Coinbase برای Android از زمین تا طراحی شده است تا بهترین تجربه ممکن برای ارزهای دیجیتال را در دستگاه Android خود ارائه دهد. امکانات شامل:
■ کیف پول: ارسال و درخواست بیت کوین، بیتکوین نقدی، اتروم، اتروم کلاسیک و لیتکوین بلافاصله
■ خرید و فروش: بلافاصله ارز محلی خود را به بیوتکین، بیتکوین، اتروم، اتروم کلاسیک و لیتکوین تبدیل می کند
■ نمودار قیمت: آهنگ زمان واقعی و بیت کوین تاریخی، نقدی بیتکوین، ethereum، ethereum کلاسیک و قیمت لیتکوئن با نمودار قیمت
■ هشدار قیمت: اطلاع از تغییرات در بیت کوین، بیتکوین نقدی، ethereum، ethereum کلاسیک و قیمت لیتکوئن در حال حرکت با قابلیت هشدار قیمت جدید ما
■ ارسال و درخواست: به راحتی از هر یک از مخاطبین Google خود پول ارسال یا درخواست کنید یا از طریق NFC، QR کد ارسال و درخواست کنید
■ امنیت: یک رمز عبور را برای حفاظت از برنامه تنظیم کنید و از دسترسی از راه دور از دسترسی تلفن خود در صورت از دست رفتن یا سرقت استفاده کنید

درباره بیتکوین، بیتکوین نقدی، ethereum، ethereum classic، litecoin، blockchain و کیف پول بیتکوین
Bitcoin پول دیجیتالی است که برای انتقال امن و سریع از ارزش در هر جای دنیا استفاده می شود. راه های زیادی برای کسب بیت کوین وجود دارد، از جمله استخراج بیت کوین، بازی بیت کوین و تجارت بیت کوین. قیمت بیت کوین قیمت است که در آن شما می توانید بیتکوین را در پول محلی خود خریداری کنید و بر اساس عرضه و تقاضای بیت کوین تغییر می کند.

اتر یک ارز دیجیتالی است که برای اجرای قراردادهای هوشمند در شبکه Ethereum استفاده می شود. مانند بیت کوین، شبکه های Ethereum و اچر ها توسط هیچ یک از بانک ها یا دولت ها کنترل و یا صادر نمی شوند؛ بلکه یک شبکه باز است که توسط کاربران آن مدیریت می شود. قراردادهای هوشمند، برنامه های کاربردی هستند که دقیقا همانطور که برنامه ریزی شده بدون هیچ گونه خرابی، سانسور، تقلب یا دخالت های شخص ثالث برنامه ریزی شده است. یک قرارداد هوشمند هر زمان که مورد استفاده قرار می گیرد دقیقا به همان شیوه عمل می کند.

گرفتن بیت کوین پول نقد، ehereum، ethereum کلاسیک، litecoin و کیف پول بیتکوین اولین قدم به سوی بلوکچین، استخراج بیتکوین، بازی بیت کوین، بازی های نقدی بیتکوین، بازی های اتروم، بازی های لیتوکین و یا تجارت بیت کوین است.

درباره Coinbase
Coinbase یک شرکت خصوصی واقع در سانفرانسیسکو است که خدمات ارزشیابی دیجیتال وب و تلفن همراه را فراهم می کند. ماموریت ما این است که برای خدمات مصرف کنندگان و بازرگانان خدمات ارزش افزوده ارزشمند دیجیتال آسان تر و امن تر ارائه دهیم.

➠ به دنبال آخرین اخبار در Coinbase و ارز دیجیتال: blog.coinbase.com

❐ لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در support@coinbase.com برای هر مساله ای که ممکن است با Coinbase Bitcoin Wallet داشته باشید


تغییرات :

با تشکر دوباره برای پیوستن به ما در این سفر! ما دائما در حال تلاش برای به دست آوردن یک تجربه بهتر هستیم. با استفاده از این نسخه، چند بار به روزرسانی کرده ایم که فکر می کنیم دوست دارید:
- تعدادی از رفع اشکال

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بهبود ما در blog.coinbase.com بخوانید.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 16, 2018

نسخه فعلی :

5.10.0

توسعه دهنده :

Coinbase, Inc.

حجم فایل :

9.05 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@coinbase.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد