Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet.

دانلود آخرین نسخه
Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet.
Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet.
Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet.
Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet.
Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet.
Coinbase: راه ساده و امن برای خرید، مدیریت و فروش رمز عبور cryptocurrency شما.

ما بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان است که بیش از 25 میلیون کاربر در سراسر 32 کشور جهان دارد. CoinBase به شما اجازه می دهد به طور امن خریداری، ذخیره و فروش انواع رمزنگاری مانند Bitcoin، Bitcoin Cash، Ethereum، Ethereum Classic، Litecoin و بسیاری دیگر را در نرم افزار آسان و کاربر پسند و پلت فرم وب خود داشته باشید.

در اینجا یک طعم کمی از آنچه برنامه ما انجام می دهد:

به راحتی خرید کنید
رمزنگاری خود را در یک لحظه: Coinbase باعث خرید بیتکوین، بیتکوین نقدی، اتروم، اتروم کلاسیک، لیتکوئن و ساده و سریع می شود. همه اینها یک حساب بانکی یا کارت اعتباری است.

دارایی های پشتیبانی شده
Bitcoin (BTC)، Bitcoin Cash (BCH)، Ethereum (ETH)، Ethereum Classic (ETC)، Litecoin (LTC)، BAT *، 0x، (ZRX) * و USD سکه (USDC) *.

* موجود در سرزمین های انتخاب شده.

ابزارهای SMART
نام تجاری جدید به رمزنگاری؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم با به روز رسانی ها و ویژگی های خود که به شما در ایجاد دانش و نمونه کارها، از جمله خرید خودکار و هشدار قیمت کمک می کند، مطلع شوید.

بمانید
پیگیری رمزنگاری خود را دنبال کنید: داشبورد روشن و دوستانه ما، به شما کمک می کند تا قیمت ها و ارزش دارایی های خود را در هر زمان روز، هر جا که از طریق وب سایت ما یا برنامه تلفن همراه بازدید می کنید، مشاهده کنید.

اول ایمنی
بیش از 98٪ از cryptocurrency به طور ایمن آفلاین ذخیره می شود و بقیه توسط امنیت آنلاین پیشرو در صنعت محافظت می شود. حساب شما همچنین به همان استانداردهای ایمنی دقیق، از جمله تأیید چند مرحله ای و امنیت بانکی، اعمال می شود. شما حتی می توانید برنامه را با یک کد عبور قفل کنید و یا از راه دور دسترسی تلفن خود را به برنامه غیر فعال کنید اگر از دست رفته یا دزدیده شود.

شروع به کارشناس، ما اینجا هستیم
این که آیا شما فقط شروع سفر پنهان خود را، و یا یک متخصص چاشنی، همه چیز شما نیاز به ساخت نمونه کارها خود را در Coinbase. خرید از 20 دلار شروع می شود.
اولین قدم به سوی معکوس بکچین، معدن بیتکوین، بازی های بیت کوین، بازی های نقدی بیتکوین، بازی های اتروم، بازی های لیتوکین یا تجارت بیت کوین را دنبال کنید.

پشتیبانی با هر مرحله
داشتن مسائل یک ایمیل به ما در support@coinbase.com ارسال کنید
تعییرات :
با تشکر دوباره برای پیوستن به ما در این سفر! ما دائما در حال تلاش برای به دست آوردن یک تجربه بهتر هستیم. با این نسخه، چند بار به روزرسانی کرده ایم که فکر می کنیم دوست دارید:
- تعدادی از رفع اشکال

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بهبود ما در blog.coinbase.com بخوانید.
دانلود Coinbase – Buy & Sell Bitcoin. Crypto Wallet. نسخه 5.22.1
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید