LiveScore: Live Sport Updates

دانلود آخرین نسخه
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore: Live Sport Updates
LiveScore شما را با تمام آخرین نمرات و فعالیت های ورزشی زنده نگه می دارد. از اهداف به کارت، پیش نمایش های بازی را برای انتقال اخبار و تجهیزات به نتایج نهایی، LiveScore همه چیز شما نیاز دارید، همه در یک مکان.

پوشش جامد برای فوتبال، تنیس، کریکت، بسکتبال و هاکی به این معنی است که می توانید تیم خود را صرف نظر از اینکه چه ورزشی، رقابت یا لیگ بازی می کنید دنبال کنید. همچنین می توانید آخرین آخرین داستان های ورزشی را در بخش اخبار ببینید.

شهرت LiveScore برای سریع و قابل اعتماد به معنی این برنامه مناسب برای هر طرفداران ورزشی است. این که آیا شما به لیگ برتر، لالیگا، سری آ، لیگ 1 یا فوتبال بوندسلیگا، کریکت Twenty20، مسابقات تنیس و یا هاکی استرالیا باز می گردید، ابتدا با LiveScore آشنا شوید.

ویژگی های کلیدی
NEW Ball Tracker LiveScore - از نظر زمین برای پیروی از توپ، نمرات و عمل پیروی کنید، به طوری که حتی اگر شما نمیتوانید بازی را تماشا کنید، هنوز هم خواهید دانست.

دفعات بازدید: اخبار ورزشی ورزشی برای ورزش های بزرگ و لیگ ها، از جمله لیگ برتر فوتبال، لیگ قهرمانان و لالیگا.

ستاره در کنار هر مسابقه برای اعلان های زنده یا لیگ مورد علاقه خود ضربه بزنید تا بتوانید به سرعت به نمرات و جزئیات مسابقات مورد علاقه خود برسید.

LiveScore به روز رسانی های سریع را به شما ارائه می دهد. بنابراین، هنگامی که شما در حال شرط بندی هستید یا در تیم فوتبال فانتزی خود نگاه دارید، LiveScore شما را با آخرین نمرات و اطلاعات حفظ خواهد کرد.

مشاهده خطوط یو پی اس، آمار ملاقات و COMMENTARY زنده
- ببینید مسابقات آینده و نتایج قبلی، با تمام لیورپول و لیگ برتر اروپا شامل لیگ برتر، لالیگا، سری آ، لیگ 1 و بوندسلیگا.
-بسیاری از خطوط را به محض اعلام آنها قبل از مسابقه آغاز کنید.
-جزئی تفصیلی بازی زنده، از جمله اهداف به ثمر رساند، کمک ها، گوشه ها، کارت ها و شرح عمل - ایده آل برای طرفداران فوتبال فانتزی.
-Staru یک مسابقه برای دریافت هشدار برای پیگیری آنچه که در جریان است، از جمله اهداف و کارت قرمز برای چندین مسابقه در همان زمان.
بررسی فرم باشگاه و نتایج جلسات قبلی در بخش سر به سر.
-نظر قهرمان ها و تیم ها به عنوان جدول به روز رسانی جدول لیگ در زمان واقعی.
-Plus، مالکیت، عکس و آمار دروازه در پایان بازی.

این فقط فوتبال یا فوتبال LiveScore نیست. LiveScore از جزئیات هلی کوپتر، توپ و شمشیر در مسابقات مقدماتی کریکت، به نقطه به نقطه و به روز رسانی در بزرگترین مسابقات تنیس در ATP یا WTA World Tour ها به شما ارائه می دهد به گونه ای که اگر شما آنجا بودید.

نمرات WORLDWORD و SPORTS
این که آیا شما "فوتبال"، "فوتبال"، "calcio" یا "fussball" را می گویند، می توانید تیم خود را پیدا کنید. بیش از 1000 بازی فوتبال و مسابقات فوتبال هر هفته در طول فصل برای جام و لیگ برتر در سراسر جهان دنبال می شود.

اگر تنیس ورزش شما باشد، بازیکنان مورد علاقه خود را در تلاش خود برای تبدیل شدن به قهرمان در هر مسابقات باز، چلنج، مسابقات و هرکدام از اسلم ها دنبال کنید. تمام نتایج مسابقات را بررسی کنید و مسابقات آینده را بررسی کنید، سپس بازیکنان را در دادگاه تفسیر کنید.

تمام فرمت ها در سرویس کریکت ما، از مسابقات تست تا ODIs تا Twenty20 پوشش داده می شود. دنبال مسابقات بین المللی بروید و کارت های امتیاز کریکت را ببینید، تفسیر توپ با توپ و شرح مفصلی از هر ویتی.

اگر بسکتبال چیز شماست، پس LiveScore بهترین برنامه ورزشی برای پیگیری با بازی است، با کیبوردهای FIBA ​​اروپا، کنفرانس های NBA، بازی ها و نهایی همه پوشش داده شده است.

هاکی نیز پوشش داده شده و به لطف عملکرد و سرعت نرمال LiveScore، برنامه به شما به روز رسانی های سریع از لیگ های هاکی ملی و بین المللی در ایالات متحده آمریکا، کانادا و اروپا از جمله NHL را به شما می دهد.

درباره LIVESCORE
از سال 1998، LiveScore به شما بهترین زمان واقعی ارائه نمرات ورزشی و داده ها را داده است. به عنوان رهبران و مخترعان به روز رسانی نمره زنده، LiveScore اعتماد و استفاده می شود روزانه میلیون ها کاربر در سراسر جهان. آن را در ورزش تخصص دارد: فوتبال و فوتبال، تنیس، کریکت، بسکتبال و هاکی.
تعییرات :
نام مربیان پشت سر هم هستند! با تشکر از همه کسانی که ما را از این مسئله آگاه ساخته است.
ما همچنین بخش اخبار را اصلاح کردیم تا اطمینان حاصل شود که مقالات در همه دستگاه ها نمایش داده می شود و در برخی از پیشرفت های عملکرد پشت صحنه به پایان می رسد.
به روز رسانی امروز برای به دست آوردن بهترین تجربه برای LiveScore.
دانلود LiveScore: Live Sport Updates نسخه 3.0.14
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید