از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

دانلود WhatsApp Messenger 2.18.341

  
توسط: WhatsApp Inc.
76706716
رده سنی: همه سنین

WhatsApp Messenger یک برنامه پیامرسانی رایگان برای آندروید و سایر گوشی های هوشمند است. WhatsApp با استفاده از اتصال به اینترنت تلفن خود (4G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi، به صورت موجود) از شما می خواهد که به شما پیام و تماس با دوستان و خانواده بفرستد. سوئیچ از SMS به WhatsApp برای ارسال و دریافت پیام ها، تماس ها، عکس ها، فیلم ها، اسناد و پیام های صوتی.

چرا استفاده می کنید WHATSAPP:

• NO FEES: WhatsApp با استفاده از اتصال به اینترنت تلفن شما (4G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi، به صورت موجود) به شما اجازه می دهد پیام و تماس با دوستان و خانواده خود را داشته باشید، بنابراین شما مجبور نیستید برای هر پیام یا تماس پرداخت کنید. * هیچ هزینه اشتراک برای استفاده از WhatsApp وجود ندارد.

• MULTIMEDIA: ارسال و دریافت عکس ها، فیلم ها، اسناد و پیام های صوتی.

• تماس رایگان: تماس با دوستان و خانواده خود را به صورت رایگان با WhatsApp تماس، حتی اگر آنها در یک کشور دیگر است. * WhatsApp تماس استفاده از اتصال به اینترنت تلفن خود را به جای دقیقه صدای طرح تلفن همراه خود را. (توجه: هزینه های داده ممکن است اعمال شود. برای ارائه جزئیات بیشتر با ارائه دهنده خود تماس بگیرید و همچنین می توانید شماره 911 و سایر شماره های اضطراری را از طریق WhatsApp دسترسی پیدا کنید).

• گروه چت: لذت بردن از چت گروهی با مخاطبین خود را، بنابراین شما به راحتی می توانید در تماس با دوستان و یا خانواده خود باشید.

• WHATSAPP WEB: همچنین می توانید پیام های WhatsApp را از مرورگر رایانه خود ارسال و دریافت کنید.

• NO CHARGES INTERNATIONAL: هیچ هزینه اضافی برای ارسال پیام های WhatsApp بین المللی وجود ندارد. گپ زدن با دوستان خود در سراسر جهان و جلوگیری از اتهامات SMS بین المللی. *

• به USNNAMES و PINS بگو: چرا نیاز به یادآوری یک نام کاربری یا پین دیگر دارید؟ WhatsApp با شماره تلفن شما، مانند SMS، کار می کند و به طور یکپارچه با کتاب آدرس موجود گوشی شما ادغام می شود.

• همیشه در داخل: با WhatsApp، شما همیشه وارد سیستم شوید، بنابراین پیام های شما را از دست ندهید. در مورد اینکه آیا شما وارد سیستم شده اید و یا از سیستم خارج شده اید سردرگمی بیشتری به شما نمی دهد.

• به سرعت با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید: کتاب آدرس شما به سرعت و به آسانی شما را با مخاطبین خود WhatsApp متصل می کند بنابراین نیازی به اضافه کردن نام کاربری های سخت به یاد داشته باشید.

• پیام های OFFLINE: حتی اگر شما از دست شما اطلاعیه ها و یا خاموش کردن گوشی خود، WhatsApp پیام های اخیر خود را ذخیره کنید تا دفعه بعد که از برنامه استفاده می کنید.

• و خیلی بیشتر: مکان خود را به اشتراک بگذارید، تبادل مخاطبین، تنظیم تصاویر پس زمینه سفارشی و صداهای اعلان، ایمیل تاریخچه چت، پیام های پخش به چندین مخاطب در یک بار و بیشتر!

* اتهامات داده ممکن است اعمال شود برای جزئیات بیشتر با ارائه دهنده خود تماس بگیرید.

-------------------------------------------------- -------
ما همیشه هیجان زده هستیم که از شما بشنویم! در صورت بازخورد، سوالات یا نگرانی، لطفا به ما ایمیل بزنید:

android-support@whatsapp.com

یا ما را در توییتر دنبال کنید:

http://twitter.com/WhatsApp
WaatsApp
-------------------------------------------------- -------


تغییرات :

• معرفی برچسب ها! شما هم اکنون می توانید برچسب های بیان شده را در چت ها دانلود کنید. نماد «شکلک» در حالی که در یک چت است ضربه بزنید و سپس روی نماد «برچسب» در پایین ضربه بزنید تا شروع شود. شما همچنین می توانید روی آیکون "+" ضربه بزنید تا بسته های برچسب بیشتری را دانلود کنید. اگر می خواهید برچسب های خود را برای WhatsApp ایجاد کنید، از whatsapp.com/stickers برای شروع استفاده کنید.
• حالا می توانید بر روی یک پیام برای پاسخ دادن ضربه بزنید.تعداد دانلود :

1,000,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 5, 2018

نسخه فعلی :

2.18.341

توسعه دهنده :

WhatsApp Inc.

حجم فایل :

22.67 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

android@support.whatsapp.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد