WhatsApp Messenger

دانلود آخرین نسخه
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger یک برنامه پیامرسانی رایگان برای آندروید و سایر گوشی های هوشمند است. WhatsApp با استفاده از اتصال به اینترنت تلفن خود (4G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi، به عنوان موجود) از شما می خواهد که به شما پیام و تماس با دوستان و خانواده را بفرستد. سوئیچ از SMS به WhatsApp برای ارسال و دریافت پیام ها، تماس ها، عکس ها، فیلم ها، اسناد و پیام های صوتی.

چرا استفاده می کنید WHATSAPP:

• NO FEES: WhatsApp با استفاده از اتصال به اینترنت تلفن شما (4G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi، به عنوان موجود) به شما اجازه می دهد پیام و تماس با دوستان و خانواده، بنابراین شما لازم نیست که برای هر پیام یا تماس پرداخت. * هزینه اشتراک برای استفاده از WhatsApp وجود ندارد.

• MULTIMEDIA: ارسال و دریافت عکس ها، فیلم ها، اسناد و پیام های صوتی.

• تماس رایگان: با دوستان و خانواده خود به صورت رایگان با تماس با WhatsApp تماس بگیرید، حتی اگر آنها در یک کشور دیگر قرار داشته باشند. * تماس های WhatsApp از اتصال اینترنتی تلفن خود به جای زمان صوتی برنامه تلفن همراه خود استفاده کنید. (توجه داشته باشید: ممکن است هزینه داده شود. با ارائه دهنده خود برای جزئیات تماس بگیرید. همچنین می توانید شماره 911 و سایر شماره های اضطراری را از طریق WhatsApp دسترسی پیدا کنید).

• گروه چت: لذت بردن از چت گروهی با مخاطبین خود را، بنابراین شما به راحتی می توانید در تماس با دوستان و یا خانواده خود.

• WHATSAPP WEB: همچنین می توانید پیام های WhatsApp را از مرورگر رایانه خود ارسال و دریافت کنید.

• NO CHARGES INTERNATIONAL: هیچ اتهام اضافی برای ارسال پیام های WhatsApp بین المللی وجود ندارد. گپ زدن با دوستان خود در سراسر جهان و جلوگیری از اتهامات SMS بین المللی. *

• به USNNAMES و PINS بگو: چرا نیاز به یادآوری یک نام کاربری یا پین دیگر دارید؟ WhatsApp با شماره تلفن شما، مانند SMS، کار می کند و به طور یکپارچه با کتاب آدرس موجود گوشی شما ادغام می شود.

• ALWAYS LOGGED IN: با WhatsApp، شما همیشه وارد سیستم شوید، بنابراین پیام های شما را از دست نمی دهید. سردرگمی در مورد اینکه آیا شما وارد سیستم شده اید یا از سیستم خارج شده اید.

• به سرعت با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید: کتاب آدرس شما به سرعت و به آسانی شما را با مخاطبین خود که دارای WhatsApp هستند، متصل می کند، بنابراین نیازی به اضافه کردن نام کاربری های سخت به یاد داشته باشید.

• پیام های OFFLINE: حتی اگر شما از دست شما اطلاعیه ها و یا خاموش کردن گوشی خود، WhatsApp پیام های اخیر خود را ذخیره کنید تا دفعه بعد که از برنامه استفاده می کنید.

• و خیلی بیشتر: به اشتراک گذاری مکان خود، تبادل مخاطبین، تنظیم تصاویر پس زمینه سفارشی و صداهای اعلان، ایمیل تاریخچه چت، پیام های پخش به چندین مخاطب در یک بار و بیشتر!

* اتهامات داده ممکن است اعمال شود برای جزئیات بیشتر با ارائه دهنده خود تماس بگیرید.

-------------------------------------------------- -------
ما همیشه هیجان زده هستیم که از شما بشنویم! اگر شما هر گونه بازخورد، سوالات و یا نگرانی ها، لطفا به ما ایمیل بزنید:

android-support@whatsapp.com

یا ما را در توییتر دنبال کنید:

http://twitter.com/WhatsApp
@ WattsApp
-------------------------------------------------- -------
تعییرات :
• شروع تماس گروهی صوتی و تصویری آسان تر است. فقط در دکمه های تماس در گروه ضربه بزنید و یا "تماس گروه جدید" را هنگام شروع یک تماس جدید در برگه های تماس انتخاب کنید. گروه تماس ها را پشتیبانی می کند تا 4 شرکت کننده.
دانلود WhatsApp Messenger نسخه 2.19.69
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید