از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Quit Tracker: Stop Smoking
Quit Tracker: Stop Smoking

دانلود Quit Tracker: Stop Smoking 2.8

  
توسط: despDev
53344
رده سنی: 3 سال و بالاتر

آیا شما سعی در ترک سیگار دارید و می خواهید انگیزه خود را در این زمینه افزایش دهید؟ ترک ردیاب در اینجا است که به شما یک برنامه با کیفیت بالا ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا دریابید که چقدر پول را می توانید به سادگی با توقف سیگار کشیدن صرفه جویی کنید. این برنامه همچنین شما را قادر می سازد تا چقدر زمان را بدون سیگار صرف کرده باشید و همچنین می توانید میزان زندگی شما را از طریق سیگار کشیدن به دست آورید.
با ترک ردیاب شما همچنین می توانید ببینید که چقدر زندگی شما را از دست داده و چگونه بسیاری از سیگار های شما قبل از ترک سیگار، اما شما همچنین می توانید ببینید که چه نوع پاداش شما می توانید اگر شما همچنین سیگار کشیدن را متوقف کنید.
این ابزار انگیزشی کامل برای کسانی است که می خواهند امروز این عادت بد را شکستن، اما برای انجام این کار دشوار است. یک انگیزه بزرگ در اینجا تب سلامت است که شما می توانید اثرات مثبت است که ترک بر بدن خود را ببینید. خوشبختانه، شما همچنین قادر به ردیابی پیشرفت و ببینید که چگونه نزدیک شما برای تبدیل شدن به دود آزاد است.
اگر میخواهید سیگار را ترک کنید، دریغ نکنید و بهترین انگیزه را دریافت کنید. دانلود بلافاصله ترک ردیاب و کنترل این عادت ناخواسته، آن را از زندگی خود را حذف کنید!
امکانات:
• پیگیری چگونگی زندگی شما برای سیگار کشیدن
• ببینید چه مقدار پولی که ذخیره کرده اید و چه مقدار از زندگی خود را به دست آورده اید
• بدست آوردن پاداش از یک گام به سمت ترک بیشتر
• مشاهده جدول زمانی سیگار کشیدن را ترک کنید که به شما یک حس بهتر را می دهد که چقدر سریع به نفع بدن شما است.


تغییرات :

- بعضی از اشکالات را خرد کرده

اگر از این برنامه لذت بردید، لطفا لحظه ای آن را ارزیابی کنید و به ما بگویید که چه تغییراتی را می خواهید ببینید یا اشکالاتی که کشف کرده اید.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 17, 2019

نسخه فعلی :

2.8

توسعه دهنده :

despDev

حجم فایل :

4.74 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

despdevs@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد