از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Quit Tracker: Stop Smoking
Quit Tracker: Stop Smoking

دانلود Quit Tracker: Stop Smoking 2.7

  
توسط: despDev
50987
رده سنی: 3 سال و بالاتر

آیا می خواهید سیگار را ترک کنید و می خواهید انگیزه خود را در این زمینه افزایش دهید؟ ترک ردیاب در اینجا است که به شما یک برنامه با کیفیت بالا ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا کشف کنید که چقدر پول می توانید به سادگی با توقف سیگار کشیدن صرفه جویی کنید. این برنامه همچنین شما را قادر می سازد تا میزان بدون سیگار خود را صرف کنید و همچنین می توانید میزان زندگی شما را از طریق سیگار کشیدن به دست آورید.
با ردیابی Quit شما همچنین می توانید ببینید که چقدر زندگی شما را از دست داده و چند سیگار قبل از ترک سیگار سیگار کشیدید، اما شما همچنین می توانید ببینید که کدام نوع پاداش را می توانید دریافت کنید، اگر سیگار را ترک کنید.
این ابزار انگیزشی کامل برای کسانی است که می خواهند امروز این عادت بد را شکستن اما این کار را سخت انجام می دهند. یک انگیزه بزرگ در اینجا تب سلامت است که شما می توانید اثرات مثبت است که ترک بر بدن شما را ببینید. خوشبختانه، شما همچنین قادر به ردیابی پیشرفت و ببینید که چقدر نزدیک به شما دود رایگان است.
اگر بخواهید سیگار را ترک کنید، دریغ نکنید و بهترین انگیزه را دریافت کنید. دانلود بلافاصله ترک ردیاب و کنترل این عادت ناخواسته، آن را از زندگی خود را حذف کنید!
امکانات:
• پیگیری چگونگی زندگی شما برای سیگار کشیدن
• ببینید چه مقدار پولی که شما ذخیره کرده اید و چه مقدار از زندگی خود را به دست آورده اید
• بدست آوردن پاداش از یک گام نزدیک تر به ترک
• مشاهده جدول زمانی سیگار کشیدن را ترک کنید که به شما حس بهتري می دهد که چگونه آن را به نفع بدن شما می کند.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 5, 2019

نسخه فعلی :

2.7

توسعه دهنده :

despDev

حجم فایل :

4.74 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

despdevs@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد