از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct
Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct

دانلود Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct 1.0.9-release

  
دسته: سرگرمی
توسط: Backslash
27686
رده سنی: همه سنین

این برنامه کنترل از راه دور اجازه می دهد تا شما را کنترل سامسونگ تلویزیون هوشمند خود را بر روی شبکه محلی. این تلویزیون با تلویزیون های Tizen سامسونگ K (2016 و بعد از آن) و C، D، E، F (تولید شده بین سال های 2010 تا 2013) تلویزیون با شبکه (LAN یا WiFi) آزمایش شده است.

★ تلویزیون سری C (2010) با ویژگی اینترنت اینترنت
عملکرد "کنترل از راه دور" در تنظیمات تلویزیون باید فعال باشد)! این در Usuallly در منو -> تنظیمات سیستم واقع شده است. اگر چنین تنظیماتی وجود نداشته باشد، متاسفانه تلویزیون شما از کنترل از راه دور بر روی شبکه پشتیبانی نمی کند.
★ مدل های سری D (2011) با قابلیت AllShare Smart TV
★ E (S / H) -Series (2012) با قابلیت AllShare Smart TV
★ F-Series (2013) با ویژگی Smart TV AllShare
برنامه باید به عنوان برنامه کاربردی مجاز در تنظیمات Allshare تلویزیون تنظیم شود. اگر این برنامه در اولین بار به تلویزیون شما متصل شود، پس باید پیامی که در تلویزیون شما ظاهر می شود را بپذیرید. اگر از پیام تایید خود در تلویزیون خود رد کنید ("دستگاه قبول")، بعدا می توانید انتخاب خود را با رفتن به: منو -> شبکه -> تنظیمات AllShare یا منو / ابزار -> شبکه -> تنظیمات کارشناس -> مدیر دستگاه تلفن همراه

★ K-Series (2016+) مدل Samsung Tizen با قابلیت کنترل MultiScreen Smart TV تلفن شما باید به عنوان دستگاه مجاز در دستگاه مدیریت دستگاه تنظیم شود. اگر این برنامه در اولین بار به تلویزیون شما متصل شود، پس باید پیامی که در تلویزیون شما ظاهر می شود را بپذیرید. اگر از پیام تایید خود در تلویزیون خود رد کنید ("دستگاه قبول")، بعدا می توانید انتخاب خود را تغییر دهید با رفتن به: منو -> شبکه -> تنظیمات کارشناس -> مدیر دستگاه موبایل.

NB! اطمینان حاصل کنید که تلویزیون و تلفن یا رایانه لوحی شما به یک شبکه محلی وصل شده است. این برنامه Olny کار خواهد کرد و سپس هنگامی که تلفن و تلویزیون خود را هر دو در همان شبکه محلی!

با تشکر برای دانلود این برنامه اگر این برنامه با تلفن یا تلویزیون شما کار نمی کند، پس به من ایمیل بزنید. شناخته شده است که این برنامه کنترل از راه دور با مدل سری H و J (2014 و 2015) کار نمی کند که اجازه کنترل شبکه را نمی دهد.

سلب مسئولیت / علائم تجاری:
این برنامه توسط من ساخته شده است و نه وابسته و یا تایید شده توسط سامسونگ و یا هر توسعه دهندگان دیگر.


تغییرات :

- بروز رسانی GDPR

- چندپخشی فای ثابت در Android + 8 Oreoتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 3, 2018

نسخه فعلی :

1.0.9-release

توسعه دهنده :

Backslash

حجم فایل :

3.64 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

backslashou@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد