Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct

دانلود آخرین نسخه
Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct
Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct
Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct
Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct
این برنامه کنترل از راه دور اجازه می دهد تا شما را کنترل سامسونگ تلویزیون هوشمند خود را بر روی شبکه محلی. این تلویزیون با تلویزیون های Tizen سامسونگ K (2016 و بعد از آن) و C، D، E، F (تولید شده بین سال های 2010 تا 2013) تلویزیون با شبکه (LAN یا WiFi) آزمایش شده است.

★ تلویزیون سری C (2010) با ویژگی اینترنت اینترنت
عملکرد "کنترل از راه دور" در تنظیمات تلویزیون باید فعال باشد)! این در Usuallly در منو -> تنظیمات سیستم واقع شده است. اگر چنین تنظیماتی وجود نداشته باشد، متاسفانه تلویزیون شما از کنترل از راه دور بر روی شبکه پشتیبانی نمی کند.
★ مدل های سری D (2011) با قابلیت AllShare Smart TV
★ E (S / H) -Series (2012) با قابلیت AllShare Smart TV
★ F-Series (2013) با ویژگی Smart TV AllShare
برنامه باید به عنوان برنامه کاربردی مجاز در تنظیمات Allshare تلویزیون تنظیم شود. اگر این برنامه در اولین بار به تلویزیون شما متصل شود، پس باید پیامی که در تلویزیون شما ظاهر می شود را بپذیرید. اگر از پیام تایید خود در تلویزیون خود رد کنید ("دستگاه قبول")، بعدا می توانید انتخاب خود را با رفتن به: منو -> شبکه -> تنظیمات AllShare یا منو / ابزار -> شبکه -> تنظیمات کارشناس -> مدیر دستگاه تلفن همراه

★ K-Series (2016+) مدل Samsung Tizen با قابلیت کنترل MultiScreen Smart TV تلفن شما باید به عنوان دستگاه مجاز در دستگاه مدیریت دستگاه تنظیم شود. اگر این برنامه در اولین بار به تلویزیون شما متصل شود، پس باید پیامی که در تلویزیون شما ظاهر می شود را بپذیرید. اگر از پیام تایید خود در تلویزیون خود رد کنید ("دستگاه قبول")، بعدا می توانید انتخاب خود را تغییر دهید با رفتن به: منو -> شبکه -> تنظیمات کارشناس -> مدیر دستگاه موبایل.

NB! اطمینان حاصل کنید که تلویزیون و تلفن یا رایانه لوحی شما به یک شبکه محلی وصل شده است. این برنامه Olny کار خواهد کرد و سپس هنگامی که تلفن و تلویزیون خود را هر دو در همان شبکه محلی!

با تشکر برای دانلود این برنامه اگر این برنامه با تلفن یا تلویزیون شما کار نمی کند، پس به من ایمیل بزنید. شناخته شده است که این برنامه کنترل از راه دور با مدل سری H و J (2014 و 2015) کار نمی کند که اجازه کنترل شبکه را نمی دهد.

سلب مسئولیت / علائم تجاری:
این برنامه توسط من ساخته شده است و نه وابسته و یا تایید شده توسط سامسونگ و یا هر توسعه دهندگان دیگر.
تعییرات :
- بروز رسانی GDPR

- چندپخشی فای ثابت در Android + 8 Oreo
دانلود Remote for Samsung TV | Smart & WiFi Direct نسخه 1.0.9-release
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید