از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

DuckDuckGo Privacy Browser
DuckDuckGo Privacy Browser

دانلود DuckDuckGo Privacy Browser 5.14.1

  
توسط: DuckDuckGo
37254
رده سنی: 3 سال و بالاتر

حریم خصوصی، ساده شده است.

در DuckDuckGo، ما معتقدیم اینترنت نباید احساس غرور کند و حفظ حریم شخصی شما که مستحق آن هستید، باید به همان اندازه بسته شدن پرده ها باشد.

برنامه ما فراهم می کند ملزومات حفظ حریم خصوصی شما نیاز به یکپارچه کنترل اطلاعات شخصی خود را به عنوان شما را جستجو و مرور وب، مهم نیست که کجا اینترنت شما را:
 • Escape Advertising Tracker Networks - حفاظت از حریم شخصی ما تمام ردیاب های پنهان شخص ثالثی را که می توانیم پیدا کنیم، در معرض شبکه های تبلیغاتی عمده ای که شما را در طول زمان ردیابی می کنند را مسدود می کند، به طوری که می توانید پیگیری کنید که چه کسی تلاش می کند تا شما را پیگیری کند.
 • افزایش حفاظت از رمزگذاری - ما سایت ها را مجبور به استفاده از یک اتصال رمزگذاری شده در صورت موجود بودن، محافظت از اطلاعات خود را از چشم های خجالتی، مانند ISP.
 • جستجوی خصوصی - شما شخصی ترین اطلاعات خود را با موتور جستجوی خود به اشتراک می گذارید، مانند سوالات مالی، پزشکی و سیاسی خود. آنچه شما برای کسب و کار خود انجام می دهید، به همین دلیل است که جستجوی DuckDuckGo شما را دنبال نمی کند. همیشه.
 • قوانین حریم شخصی رمزگشایی - ما با شرایط خدمات همکاری کردیم. نمیتوانیم نمرات و برچسبهای شرایط وب سایت خدمات و سیاستهای حفظ حریم خصوصی را در صورت امکان در نظر بگیریم.

هنگام جستجو و مرور، DuckDuckGo Privacy Browser شما را در رتبه بندی محدوده رتبه شما هنگام بازدید از یک وب سایت (A-F) نشان می دهد. این رتبه به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه از یک نگاه محافظت می کنید، به جزئیات مراجعه کنید تا ببینید چه کسی ما در تلاش برای پیگیری شما هستیم و یاد بگیریم که چگونه اقدامات حریم خصوصی سایت خود را افزایش دادیم. محدوده حریم خصوصی به طور خودکار بر اساس شایع شبکه های ردیاب پنهان، در دسترس بودن رمزگذاری و شیوه های حفظ حریم خصوصی وب سایت به دست می آید.

برنامه ما فراهم می کند قابلیت مرور استاندارد از جمله زبانه ها، بوک مارک ها و تکمیل خودکار. علاوه بر حفاظت حریم خصوصی قوی همانطور که در بالا توضیح داده شد، ما نیز در یک دکمه آتش قرار گرفتیم که به شما اجازه می دهد تمام زبانه ها و داده های خود را با یک شیر پاک کنید.

بیش از حد بسیاری از مردم معتقدند که شما به سادگی نمی توانید از حریم خصوصی در اینترنت انتظار داشته باشید. ما در حال مبارزه برای تغییر آن هستیم و مأموریت ما این است که یک استاندارد جدید اعتماد را به صورت آنلاین تنظیم کنیم. نصب DuckDuckGo و حفظ حریم خصوصی شما!

درباره ما: https://duckduckgo.com/about/
نکات حریم خصوصی دستگاه: https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/
آموزش حریم خصوصی بیشتر: https://spreadprivacy.com/tag/privacy-newsletter/
خط مشی رازداری ما: https://duckduckgo.com/privacy/

این برنامه منبع باز در https://github.com/duckduckgo/Android است.


تغییرات :

در این نسخه، ما یک قابلیت نظرسنجی ناشناس را اضافه کردیم، بنابراین می توانیم از زمان به زمان سوالات خود را بپرسیم و برنامه را بهتر کنیم.

بازخورد دارید؟
شما همیشه می توانید در https://duckduckgo.com/feedback به ما بپیوندید.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 2, 2018

نسخه فعلی :

5.14.1

توسعه دهنده :

DuckDuckGo

حجم فایل :

10.49 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

android@duckduckgo.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد