از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

DuckDuckGo Privacy Browser
DuckDuckGo Privacy Browser

دانلود DuckDuckGo Privacy Browser 5.19.0

  
توسط: DuckDuckGo
82296
رده سنی: 3 سال و بالاتر

حریم خصوصی، ساده شده است.

در DuckDuckGo، ما معتقدیم اینترنت نباید احساس غرور کند، و حفظ حریم شخصی شما که مستحق آنلاین هستند، باید به همان اندازه بسته شدن پرده ها باشد.

برنامه ما فراهم می کند ملزومات حفظ حریم خصوصی شما نیاز به یکپارچه کنترل اطلاعات شخصی خود را به عنوان جستجو و مرور وب، بدون توجه به جایی که اینترنت شما را به شما:
 • Escape Advertising Tracker Networks - محافظت از حریم شخصی ما تمام ترافیک پنهان شخص ثالث را که می توانیم پیدا کنیم، به نمایش گذاشتن شبکه های بزرگ تبلیغاتی که در طول زمان ردیابی می کنند را مسدود می کند، به طوری که شما می توانید پیگیری کنید که چه کسی تلاش می کند تا شما را پیگیری کند.
 • افزایش حفاظت از رمزگذاری - ما سایت ها را مجبور به استفاده از یک اتصال رمزگذاری شده در صورت وجود، محافظت از اطلاعات خود را از چشم مشاجره، مانند اینترنت ارائه دهندگان.
 • جستجوی خصوصی - شما اطلاعات شخصی خود را با موتور جستجوی خود به اشتراک می گذارید، مانند سوالات مالی، پزشکی و سیاسی خود. آنچه شما برای کسب و کار خود انجام می دهید، به همین دلیل است که جستجوی DuckDuckGo شما را دنبال نمی کند. همیشه.
 • قوانین حریم خصوصی رمزگشایی - ما با شرایط خدمات همکاری کردیم، نمیتوانیم نمرات و برچسبهای شرایط سرویس وب و سیاستهای حفظ حریم خصوصی خود را، در صورت موجود بودن، شامل نمودهایم.

هنگام جستجو و مرور، DuckDuckGo Privacy Browser هنگامی که از یک وب سایت بازدید می کنید (A-F)، یک رتبه درجه محبت را نشان می دهد. این رتبه به شما امکان می دهد تا ببینید که چگونه از یک نگاه محافظت می کنید، به جزئیات مراجعه کنید تا ببینید چه کسی تلاش کرد تا شما را دنبال کند و یاد بگیریم که چگونه اقدامات حریم خصوصی سایت را افزایش دهیم. محدوده حریم خصوصی به طور خودکار بر اساس شیوع شبکه های ردیاب پنهان، در دسترس بودن رمزگذاری و شیوه های حفظ حریم خصوصی وب سایت به دست می آید.

برنامه ما فراهم می کند قابلیت مرور استاندارد از جمله زبانه ها، بوک مارک ها و تکمیل خودکار. علاوه بر حفاظت از حریم خصوصی قوی همانطور که در بالا توضیح داده شد، ما نیز در یک دکمه آتش قرار گرفتیم که به شما اجازه می دهد همه زبانه ها و داده های خود را با یک شیر پاک کنید.

بیش از حد بسیاری از مردم معتقدند شما به سادگی نمی توانید از حریم خصوصی در اینترنت انتظار داشته باشید. ما در حال مبارزه برای تغییر آن هستیم و مأموریت ما برای ایجاد یک استاندارد جدید اعتماد آنلاین است. نصب DuckDuckGo و حفظ حریم خصوصی شما!

درباره ما: https://duckduckgo.com/about/
نکات حریم خصوصی دستگاه: https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/
آموزش حریم خصوصی بیشتر: https://spreadprivacy.com/tag/privacy-newsletter/
خط مشی رازداری ما: https://duckduckgo.com/privacy/

این برنامه منبع باز در https://github.com/duckduckgo/Android است.


تغییرات :

در این نسخه، ما یک اعلان اضافه کردیم تا کاربران جدید بدانند که می توانند داده های خود را به طور خودکار پاک کنند. ما همچنین برخی از اشکالات را خراب کردیم و مسائل مربوط به عملکرد بالقوه را پاک کردیم.

بازخورد دارید؟
شما همیشه می توانید در https://duckduckgo.com/feedback به ما بپیوندید.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Mar 5, 2019

نسخه فعلی :

5.19.0

توسعه دهنده :

DuckDuckGo

حجم فایل :

11.13 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

android@duckduckgo.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد