از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

DuckDuckGo Privacy Browser
DuckDuckGo Privacy Browser

دانلود DuckDuckGo Privacy Browser 5.7.4

  
توسط: DuckDuckGo
4.4156408309937 30702
30702
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

حریم شخصی ساده شده است.

در DuckDuckGo، ما معتقدیم اینترنت نباید احساس غرور کند و حفظ حریم شخصی شما که در اینترنت شایسته است، باید به همان اندازه بسته شدن پرده ها باشد.

برنامه ما فراهم می کند ملزومات حفظ حریم خصوصی شما نیاز به یکپارچه کنترل اطلاعات شخصی خود را به عنوان شما در جستجو و مرور وب، بدون توجه به جایی که اینترنت شما را برمی گرداند:
• شبکه های ردیاب Escape تبلیغات - حفاظت از حریم خصوصی ما تمام تراکنش های مخفی را که می توانیم پیدا کنیم، به نمایش گذاشتن شبکه های بزرگ تبلیغاتی که شما را در طول زمان ردیابی می کنند را مسدود می کند، بنابراین می توانید پیگیری کنید که چه کسی تلاش می کند تا شما را پیگیری کند.
افزایش حفاظت رمزگذاری - سایت ها را مجبور به استفاده از یک اتصال رمزگذاری شده در صورت موجود بودن، محافظت از اطلاعات شما از چشمان شگفت انگیز، مثل ISP.
• جستجو به صورت خصوصی - شما اطلاعات شخصی خود را با موتور جستجوی خود به اشتراک می گذارید، مانند سوالات مالی، پزشکی و سیاسی خود. آنچه شما برای کسب و کار خود انجام می دهید، به همین دلیل است که جستجوی DuckDuckGo شما را دنبال نمی کند. همیشه
• سیاست های حفظ حریم خصوصی رمزگشایی - ما با شرایط سرویس مشارکت کردیم و نمیتوانیم نمرات و برچسب های شرایط وب سایت خود را از خط مشی های سرویس و حریم خصوصی که در آن موجود است، شامل کنیم.

هنگامی که شما در حال جستجو و مرور هستید، DuckDuckGo Privacy Browser به شما یک رتبه درجه محبت را در هنگام بازدید از وب سایت (A-F) نشان می دهد. این رتبه به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه از یک نگاه محافظت می کنید، به جزئیات مراجعه کنید تا ببینید چه کسی ما در تلاش برای پیگیری شما هستیم و یاد بگیریم که چگونه اقدامات حریم خصوصی سایت خود را افزایش دادیم. محدوده حریم خصوصی به طور خودکار با توجه به شایع شبکه های ردیاب پنهان، دسترسی به رمزنگاری و شیوه های حفظ حریم خصوصی وب به طور خودکار برآورد می شود.

برنامه ما قابلیت های مرور استاندارد شامل تب ها، بوک مارک ها و تکمیل خودکار را فراهم می کند. علاوه بر حفاظت از حریم خصوصی قوی همانطور که در بالا توضیح داده شد، ما نیز در یک دکمه آتش قرار گرفتیم که به شما اجازه می دهد تمام زبانه ها و داده های خود را با یک شیر پاک کنید.

بسیاری از افراد بر این باورند که شما به سادگی نمی توانید از حریم خصوصی در اینترنت ما در حال مبارزه برای تغییر آن هستیم و مأموریت ما این است که یک استاندارد جدید اعتماد را به صورت آنلاین تنظیم کنیم. نصب DuckDuckGo و حفظ حریم خصوصی شما!

درباره ما: https://duckduckgo.com/about/
Device نکات حریم خصوصی: https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/
بیشتر حفظ حریم خصوصی: https://spreadprivacy.com/tag/privacy-newsletter/
Our خط مشی رازداری: https://duckduckgo.com/privacy/

This برنامه منبع باز در https://github.com/duckduckgo/Android.


تغییرات :

در این نسخه ما تصاویری از صفحه نمایش های Onboarding بهبود یافته و آن را آسان تر برای کاربران به ما به عنوان مرورگر پیش فرض خود ساخته شده است.

بازخورد؟
است شما همیشه می توانید ما را در رسیدن https://duckduckgo.com/feedback.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 25, 2018

نسخه فعلی :

5.7.4

توسعه دهنده :

DuckDuckGo

حجم فایل :

8.97 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

android@duckduckgo.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد