از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Six Pack in 30 Days - Abs Workout
Six Pack in 30 Days - Abs Workout

دانلود Six Pack in 30 Days - Abs Workout 1.0.10

  
توسط: Leap Fitness Group
398979
رده سنی: 12 سال و بالاتر

آیا می خواهید چربی شکم را از دست بدهید و شش بسته abs برای تابستان دریافت کنید؟ با استفاده از این برنامه فوق العاده موثر تمرین ABS شروع مجدد عضلات خود را انجام دهید. تمرینات مناسب برای تمام سطوح هستند و شما می توانید به راحتی آنها را در خانه یا هر جا، در هر زمان انجام دهید. فقط چند دقیقه در روز برای دریافت سکسی abs شما خواب بود!

برنامه تمرینی با سطوح مختلف
Lose Belly Fat، Rock Hard Abs و Six Pack Abs - این 3 سطح از برنامه های تمرینی به شما کمک می کند چربی شکم را از دست بدهید و گام به گام عضلات شکمی را بسازید. آیا شما یک مبتدی یا یک حرفه ای هستید، می توانید تمریناتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید. تمرین های مختلف هر روز برای نگه داشتن آن تازه و هیجان انگیز است.

30 روز تمرینات تمرین
نتایج شگفت انگیز هنگامی که یک هدف مشخص را تعیین می کنید، به دست می آید. 6 Pack Abs - Abs Workout به شما کمک می کند تا اهداف ورزش را با ارائه روش های تمرین 30 روزه منظم و علمی تنظیم کنید. تمام تمرینات رایگان هستند و می توانند به کاهش چربی شکم کمک کنند. شدت تمرین به تدریج افزایش می یابد، بنابراین شما به راحتی می توانید عادت روزانه را تمرین کنید.

مربی شخصی شما در خانه
آیا استخدام یک مربی شخصی بیش از حد گران است؟ هیچ وقت برای رفتن به ورزشگاه ندارید؟ 6 Pack Abs - Abs Workout مربی شخصی شما در منزل است. بر اساس اصول تمرین مدار با شدت بالا، این تمرینات به همان اندازه تمرینات بدنسازی موثر است.

انیمیشن ها و راهنماهای ویدئو
6 Pack Abs - تمرین Abs از لحاظ علمی ثابت شده است که به تقویت تمام ماهیچه های شکمی خود کمک می کند. با استفاده از انیمیشن ها و راهنماهای ویدئویی، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر عملی را با خیال راحت انجام دهید.

امکانات
* 30 روز تمرین تمرین برای شش بسته abs و بدن قوی تر
* آموزش شگفت انگیز برای مدیریت وزن و ساخت عضلات
* شدت تمرین گام به گام افزایش می یابد
* یادآوری تمرین خود را سفارشی کنید
* پیشرفت آموزش ضبط اتوماتیک
* مناسب برای همه، مبتدیان، طرفدار، مردان، زنان، نوجوانان و سالمندان

تمرین در خانه
چند دقیقه در روز برای شستشو با تمرینات خود در خانه بکشید. بدون تجهیزات مورد نیاز، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

سوختگی چربی سوزی
این برنامه تمرین سوزاندن چربی شکم، تمرین هسته ای، تمرینات چربی شکم را از دست می دهد. این تمرینات سوزاندن چربی شکم، تمرین هسته ای، تمرینات چربی شکم را از دست می دهد و به ساخت عضلات شکمی کمک می کند. عرق کردن با تمرین هسته ما و از دست دادن چربی شکم تمرین!

تمرین خانگی بدون تجهیزات
شما می توانید از این برنامه تمرین خانه در هر نقطه استفاده کنید، زیرا تمام این تمرین خانه هیچ تجهیزاتی مورد نیاز نیست.

تمرینات خانگی برای مردان
آیا تمرینات خانگی خانگی برای مردان است؟ ما تمرینات مختلفی برای مردان انجام می دهیم. تمرین خانه برای مردان ثابت شده است که به شما کمک می کند تا شش بسته abs در یک زمان کوتاه دریافت کنید. شما تمرین خانه را برای مردان مناسب تر خواهید کرد. اکنون تمرین خانه خود را برای مردان انجام دهید!

تمرینات تغذیه با چربی و تمرینات سلام
بهترین تمرینات سوزاندن چربی و تمرینات سلام برای شکل دادن به بدن بهتر. سوختن کالری با تمرینات سوزاندن چربی، و ترکیب با تمرینات hiit برای به دست آوردن بهترین نتایج.

مربی تناسب اندام
تمام تمرینات توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است. راهنمای تمرین را از طریق ورزش، درست مانند داشتن مربی شخصی تناسب اندام در جیب شما!تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 12, 2018

نسخه فعلی :

1.0.10

توسعه دهنده :

Leap Fitness Group

حجم فایل :

8.63 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

northpark.android@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد