از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Google Family Link for parents
Google Family Link for parents

دانلود Google Family Link for parents 1.34.0.M.234671725

  
توسط: Google LLC
93871
رده سنی: 3 سال و بالاتر

برنامه های خانواده لینک های خود را که جوانتر هستند یا در نوجوانان شما، برنامه های زمین دیجیتالی خود را تنظیم می کنند تا به آنها کمک کند تا آنها یاد بگیرند، بازی کنند و آنلاین را جستجو کنند. برای کودکان زیر 13 سال (یا سن قابل قبول در کشور شما) Family Link همچنین امکان ایجاد یک حساب کاربری گوگل برای فرزند شما را مانند حساب کاربری خود می دهد و دسترسی به اکثر سرویس های Google را نیز دارد. تو می توانی:

  آنها را به محتوای خوب هدایت کنید

  • فعالیت خود را مشاهده کنید - تمام زمان صفحه نمایش یکسان نیست. با کمک فرزندتان تصمیمات سالم در مورد آنچه که در دستگاه Android خود انجام می دهید، با گزارش های فعالیت نشان می دهد که چقدر وقت صرف برنامه های مورد علاقه خود را دارند.
  • برنامه های خود را مدیریت کنید - اعلان های دستی شما اجازه می دهد تا برنامه هایی را که کودک شما می خواهید از فروشگاه Google Play دانلود کنید را تایید یا مسدود کنید. شما همچنین می توانید خرید برنامه های خود را مدیریت کنید و برنامه های خاص خود را در دستگاه خود پنهان کنید.
  • تغذیه کنجکاوی خود را - می توانید سخت است که بدانید که چه برنامه هایی برای فرزند شما مناسب است، به طوری که Family Link نشان می دهد که برنامه های توصیه شده توسط معلم در Android که می توانید به طور مستقیم به دستگاه خود اضافه کنید.

  چشم را در زمان صفحه نگه دارید

  • محدودیت ها را تنظیم کنید - برای تعیین میزان مناسب زمان نمایش روی صفحه برای شما تصمیم می گیرد. لینک خانوادگی اجازه می دهد محدودیت های زمانی و زمان خواب خود را برای دستگاه های تحت نظارت خود را تنظیم کنید، بنابراین می توانید به آنها کمک کنید تعادل خوبی پیدا کنید.
  • دستگاه خود را قفل کنید - این که وقت آن رسیده است به خارج از بازی بروید، شام بخورید یا فقط با هم وقت بگذارید، می توانید از هر زمان که بخواهید، یک دستگاه تحت نظارت را قفل کنید.
  ببینید آنها کجا هستند

  • در هنگام رفتن، مفید است که بتوانید فرزند خود را پیدا کنید. شما می توانید با استفاده از Family Link برای کمک به آنها تا زمانی که دستگاه اندرویدی خود را حمل می کنید استفاده کنید.

  اطلاعات مهم

  ابزار Family Link براساس دستگاه فرزندتان متفاوت است. لیستی از دستگاههای سازگار را در family.google.com/familylink/setup مشاهده کنید
  • در حالی که Family Link به شما کمک می کند تا خرید و دانلود فرزندتان از Google Play را مدیریت کنید، برای تأیید به روز رسانی برنامه ها (از جمله به روز رسانی هایی که مجوزها را گسترش می دهند)، برنامه هایی که قبلا تایید کرده اید، یا برنامه هایی که در کتابخانه خانوادگی به اشتراک گذاشته شده، مجوز ندارند. والدین باید برنامه های نصب شده فرزند خود و مجوزهای برنامه را در Family Link بررسی کنند.
  • شما باید برنامه ها را در دستگاه تحت نظارت فرزند خود بررسی کنید و کسانی را که نمی خواهید آنها را استفاده کنید، غیرفعال کنید. توجه داشته باشید که ممکن است برخی از برنامه های از پیش نصب شده غیر فعال نباشد.
  • برای دیدن محل دستگاه کودک یا نوجوان خود، باید آن را فعال کنید، به تازگی فعال شده و به اینترنت وصل شوید.
  • برنامه های توصیه شده توسط معلم تنها در دستگاه های آندروید در ایالات متحده به والدین فرزندان سنین خاصی در دسترس هستند.


تغییرات :

به روز رسانی قابلیت، رفع اشکالتعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 19, 2019

نسخه فعلی :

1.34.0.M.234671725

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

16.92 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apps-help@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد