از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Google Family Link for parents
Google Family Link for parents

دانلود Google Family Link for parents 1.31.0.I.224329570

  
توسط: Google LLC
64570
رده سنی: 3 سال و بالاتر

برنامه فرزندخواندگی فرزندان شما یا نوجوانان شما، برنامه خانواده لینک شما را قادر می سازد قوانین زمین دیجیتالی را تنظیم کنید تا به آنها کمک کند تا آنها یاد بگیرند، بازی کنند و آنلاین را جستجو کنند. برای کودکان زیر 13 سال (یا سن مناسب رضایت در کشور شما)، Family Link همچنین شما می توانید یک حساب کاربری گوگل برای فرزندتان ایجاد کنید که مانند حساب کاربری شما است و دسترسی به اکثر سرویس های Google. تو می توانی:

  آنها را به محتوای خوب هدایت کنید

  • فعالیت خود را مشاهده کنید - تمام زمان صفحه نمایش یکسان نیست. با کمک فرزندتان تصمیمات سالم در مورد آنچه که در دستگاه Android خود انجام می دهید، با گزارش های فعالیت نشان می دهد که چقدر وقت صرف برنامه های مورد علاقه خود را دارند.
  • برنامه های خود را مدیریت کنید - اطلاعیه های دستی شما اجازه می دهد تا برنامه هایی را که کودک شما می خواهید از فروشگاه Google Play دانلود کنید را تایید یا مسدود کنید. شما همچنین می توانید خرید در برنامه را مدیریت کنید و برنامه های خاص خود را در دستگاه خود پنهان کنید.
  • تغذیه کنجکاوی خود را - می توانید سخت است که بدانید چه برنامه هایی برای فرزندتان مناسب است، بنابراین Family Link نشان می دهد که برنامه های توصیه شده توسط معلمان در Android که می توانید به طور مستقیم به دستگاه خود اضافه کنید.

  چشم را در زمان صفحه نگه دارید

  • محدودیت ها را تنظیم کنید - برای تعیین میزان مناسب زمان نمایش روی صفحه برای شما تصمیم می گیرد. لینک خانوادگی اجازه می دهد محدودیت های زمانی و زمان خواب خود را برای دستگاه های تحت نظارت خود تنظیم کنید، بنابراین می توانید به آنها کمک کنید تعادل خوبی پیدا کنید.
  • دستگاه خود را قفل کنید - این که آیا وقت آن رسیده است که در خارج از خانه بازی کنید، شام داشته باشید یا فقط با هم وقت بگذارید، می توانید از هر زمان که بخواهید، یک دستگاه تحت نظارت را قفل کنید.
  ببینید آنها کجا هستند

  • این کار مفید است که بتوانید فرزند خود را در هنگام رفتن بیاورید. شما می توانید با استفاده از Family Link برای کمک به آنها تا زمانی که دستگاه های اندرویدی خود را حمل می کنید استفاده کنید.

  اطلاعات مهم

  • ابزار Family Link بر اساس دستگاه فرزندتان متفاوت است. لیستی از دستگاههای سازگار را در family.google.com/familylink/setup مشاهده کنید
  • در حالی که Family Link به شما کمک می کند که خرید و دانلود فرزندتان را از Google Play مدیریت کنید، برای تأیید به روز رسانی برنامه ها (از جمله به روز رسانی هایی که مجوزها را گسترش می دهند)، برنامه هایی که قبلا تأیید کرده اید، یا برنامه هایی که در کتابخانه خانوادگی به اشتراک گذاشته شده، مجوز ندارند. والدین باید برنامه های نصب شده کودک و مجوزهای برنامه خود را در Link Family بررسی کنند.
  • شما باید برنامه ها را در دستگاه تحت نظارت فرزند خود بررسی کنید و کسانی را که نمی خواهید آنها را استفاده کنید غیرفعال کنید. توجه داشته باشید که ممکن است برخی از برنامه های از پیش نصب شده غیر فعال نباشد.
  • برای دیدن محل کودک یا دستگاه نوجوان خود، باید آن را فعال کنید، اخیرا فعال شده، و به اینترنت وصل شوید.
  • برنامه های توصیه شده توسط معلم تنها در دستگاه های آندروید در ایالات متحده به والدین فرزندان سنین خاصی در دسترس هستند.


تغییرات :

به روز رسانی قابلیت، رفع اشکالتعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 6, 2018

نسخه فعلی :

1.31.0.I.224329570

توسعه دهنده :

Google LLC

حجم فایل :

17.22 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apps-help@google.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد