از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Offroad Hill Climb Car Drive: Convertible Carrera
Offroad Hill Climb Car Drive: Convertible Carrera

دانلود بازی Offroad Hill Climb Car Drive: Convertible Carrera 1.0

  
توسط: Wheel King
463
رده سنی: همه سنین

Offroad Hill Climb Car Drive: Convertible Carrera is here!
در این مسیر جاده ی بارانی مسیر شمال، با استفاده از کارترا تبدیل می شود و سریع از طریق مسیرهای صعودی در این مأموریت رانندگی صعود تله ای خارج می شود. بیایید با Carrera لوکس قابل تبدیل خود را برای خارج کردن آهنگ ها و تجربه هیولا پورشه درایو در یک رابط کاربری نرم و صاف. از سرگرمی رانندگی پورشه Carrera در مسیرهای انحنا شیب دار بگذرید تا بتوانید راننده ماشین صعود کنید. هیچ کس راننده های سرعت رانندگی در مسیرهای دشواری را دوست ندارد زیرا شما نمی توانید به سرعت در تپه های سنگین و ریل های سنگین حرکت کنید، اما شما باید تخصص خود را با آهنگ های شبیه سازی زمین خشک قبل از شما بسازید.

Porche Cerrera 911 cabriolet یک ماشین Beast سریع با سرعت فوق العاده ای و ویژگی های رانندگی قوی است. شما باید این ماموریت های صعود تپه را با این مسابقه سرعت به پایان برسانید. همانطور که شما شروع به سوار شدن با ماشین تبدیل می کنید، باید مطمئن شوید که در دوران رانندگی از مسیر جاده ای خارج نمی شوید. در حالی که از زمین لرزه عبور می کند، لاستیک های لاستیکی سوختگی می گیرند و دست شما را از دست می دهند. بنابراین سعی کنید در مسیر تپه باقی بمانید و به صورت هوشمندانه حرکت کنید زیرا شما می توانید یک ضربه ناگهانی روبرو شوید. آیا کارتریج قابل تبدیل خود را از طریق محیط زیست رو به زوال نمی بینید، مهارت های رانندگی کارآمد را برای تکمیل ماموریت های گوناگون بر روی زمان نشان می دهد.

به حالت شیب چیدمان در این راننده روروک مخصوص سفرها بروید. درایو 4 چرخ خود را در مسیرهای پیاده روی در اختیار شما قرار می دهد تا دستان خود را در شکل بسیار خوبی قرار دهید. استراتژی تاکتیکی را در حالی که از طریق جزئیات مسیر پیروی می کنید، انجام دهید. این درایو لوکس Carrera هرگز به دلیل ویژگی های متعدد مانند ترمز مکانیکی هیدرولیک، نقشه ناوبری، سرعت سنج پیشرفته، لاستیک های مقاوم و صندلیهای لوکس هرگز انتظارات شما را کاهش نخواهد داد. برای چالش کشیدن رانندگی در این تپه تپه را انتخاب کنید. تمام رویاهای خود را از درایو هیجان انگیز را با آسیب های واقعی خودرو انجام دهید. Carrera 911 را با رانندگی بر روی تپه های محدود و مسیرهای کمرنگ پیشرفت کنید. تبدیل شدن به تپه صعود کارشناس راننده خودرو در این رابط کاربری نرم و صاف تپه بالا رفتن درایو offroad.

Offroad Hill Climb Car Drive: Carrera قابلیت تبدیل:

- ماشین عجیب و غریب کروز در جاده های پر از تپه در مسیر شمالی
- لذت بردن از محیط زمین خشن با سرعت فوق العاده ای
- از ترمز مکانیکی هیدرولیک، نقشه ناوبری، سرعت سنج پیشرفته استفاده کنید
- حالت شیب چیدمان در این راننده سرسرا نمادین
- یک استراتژی تاکتیکی را با دانستن جزئیات آهنگ بسازید
- لاستیک لاستیک مقاوم و صندلی های لوکس
- تبدیل شدن به کارشناسی ارشد صعود ماشین صعود
- ماموریت های مسابقه ای محدود بر اساس زمان
- گرافیک جذاب و فیزیک دقیقتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 9, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Wheel King

حجم فایل :

48.54 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

contact.wheelking@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد