از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Finger Blood Pressure Prank
Finger Blood Pressure Prank

دانلود Finger Blood Pressure Prank 5.0.8

  
دسته: سرگرمی
14371
رده سنی: همه سنین

آیا شما سرگرم کننده تر می خواهید؟ فقط برنامه ماشین حساب فشار خون را دانلود کنید و زندگی خود را سرگرم کننده تر کنید. تایمر فشار خون اثر انگشت یک برنامه شوخی بسیار جذاب برای همه است. برنامه فشار سنج فشار خون را دانلود کنید و با دوستان خود سرگرم شوید. در واقع این برنامه مانیتورینگ فشار خون یک شوخی است. این برنامه به شما نشان می دهد که فشار خون بالا، فشار خون پایین و فشار خون طبیعی است.
این دستگاه سنجش فشار خون، فشار خون شما را محاسبه می کند. فشار خون شوکر برنامه شوخی رایگان برای استفاده است.
فقط انگشت شست خود را روی ناحیه اسکنر انگشت شست قرار دهید. دستگاه اثر انگشت فشار خون، فشار خون شما را بر روی زمان انجام می دهد و نمودار فشار خون خود را نشان می دهد. این برنامه بسیار متفاوت با برنامه های دیگر شما می دانید چه! این نرم افزار دارای متر دیجیتال مانند فشار سنج فشار خون واقعی است. شما می توانید دوستان خود را شوخی کنید فقط انگشت خود را روی اسکنر انگشت قرار دهید و این ماشین حساب فشار خون یک ارزش تقلبی از فشار خون دوست شما را ایجاد می کند. اما دوستان شما در مورد آن نمی دانستند. (120/80 mmHg) این دامنه فشار خون طبیعی است. همیشه در ذهن داشته باشید این برنامه جعلی BP checker است.
برنامه شوخی انگشتان دست و پا با کیفیت بالا و پایه فشار خون مبتنی بر دستگاه اسپانیومومونومتر. و شوخی BP به شما مقادیر واقعی فشار خون را می دهد. فشار خون را با انگشت شست میتوانید کنترل کنید. برای ارزش BP شما می توانید از اسکنر انگشت شست استفاده کنید. برنامه کنترل انگشت فشار خون بسیار آسان برای استفاده و کاربر پسند است.

**** نحوه استفاده از ****
* جنسیت خود را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید
* انگشت شست خود را روی اسکنر انگشت شست قرار دهید.
* انگشت شست خود را بلند نکنید تا اسکن کامل شود.
* Bp check scream app نشان می دهد که ارزش های خود را از bp پس از اسکن کامل است.
* لذت بردن.


**** سلب مسئولیت ****
برنامه فشار خون ماشین حساب فقط برای سرگرمی است و هیچ توانایی برای اندازه گیری فشار خون بدن انسان ندارد. این نرم افزار خرابکارانه نیست. آن را جدی نگیرید. این فقط برای لذت، سرگرمی و سرگرمی توسعه یافته است.


تغییرات :

* رفع برخی از اشکالات.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 24, 2017

نسخه فعلی :

5.0.8

توسعه دهنده :

Superior Technologies Inc.

حجم فایل :

4.05 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

superiorsofttechswl@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد